Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. właśnie nic, bo te twoje zdjęcia to stare są... [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 18:27_________________________________________________ kup jette albo golfa II i na german style
  2. szkoda starej audi... ale drzwi tylne prawe by jeszcze sprzedał
  3. no na allegro ale ja mam troche materiału i sam bym to zszył.
  4. ale miał 4 biegi i osiągał niesamowitą prędkość 80km/h a palił tyle co moje ahu
  5. z silnikiem od WSK wiecie co to robi?
  6. Ma ktoś może wymiary materiału do ori mieszka dla audi a4 b5 1994-1998 (bo później są chyba inne)? Albo może ma ktoś stary ori mieszek i wymienił na nowy to ten stary by pociął i pomierzył?
  7. bez OOOO na tylnej klapie ta d*pa wygląda tak płasko, co innego u mnie gdy jest spojler.
  8. a cena za zespolone przednie światełka? i czy możesz mi powiedzieć, czy da rade zmienić tarczki w liczniku np z benzyny na diesela i z mil na km? Bo wypatrzyłem u ciebie na aukcji takie liczniki.
  9. czyli problem w miarę popularny przy okazji, jak już wyciągacie te kratki to możecie je wykąpać. Nie zły syf tam się zbiera - plack + kurz
  10. Hehe, teraz wiesz, że idzie to naprawić, dlatego ci przeszkadza a ja tak ogólnie z nudów, poszedłem do garażu bo mówię sobie "coś muszę wykombinować" to pomierzyłem, to posprawdzałem, tu, tam i naglę kratki mi się przypomniały, a że aparat zawsze mam ze sobą i nie przypominałem sobie, żeby taki temacik był to stwierdziłem, że zrobię małe fotostory
  11. Problem pewnie błahy i większość sobie sama radzi z tym, ale dla tej mniejszości może być to przydatne. Niektórzy tak jeżdżą z opadającymi nawiewami i się denerwują a tak będą wiedzieć jak to zrobić. A więc tak: Podważamy kratkę z prawej lub z lewej strony i drugą ręką próbujemy w tym samym czasie ją wyciągnąć. Jeśli nie wychodzi można spróbować z przeciwnej strony. Następnie wyjmujemy z boku kratki blaszkę (UWAGA! jak masz popękane ręce to uważaj żebyś się nie naciął... dosyć ostre są :gwizdanie:) Wyginamy obydwie końcówki blaszki tak jak na zdjęciu ale tak z głową, żeby nie przegiąć. I to cała filozofia. Bo ogólnie nie ma czegoś takiego, że zawiesisz na kratce zapach samochodowy a kratka nie będzie miała "siły", żeby ją utrzymać. Nawet na nierównej drodze musi się trzymać. Miłego grzebania!
  12. Monitor Cie oszukuje :polew: za***any syfem zimowym to gdzie ty mieszkasz?
  13. teraz czerwone led na tył ciemne szyby i czarne soczewy na przód widziałem kiedyś takiego jeszcze jak miałem swojego... normalnie tak miałem: :drool: albo jeszcze widziałem z kołami czarnymi ale wersja highline
  14. coś tu się ostatnio bardzo mało dzieje... przyszedłem tylko oblukac i zapożyczyć się w kilka materiałów i już znikam. :>
  15. Wszystko widac panowie Czarny passat robi robotę, mój też robił tyle, że był srebrny.. Najgorszy w passacie jest trzeszczący podłokietnik a te fotele ponoc są bardzo niewygodne prawda? Ogólnie fajny pasek i na wypasie.
  16. to rób tak jak kiedyś chyba nowak_zg mówił - przy kontroli opuszczaj oby dwie szybki
  17. dobry sposób jak ktoś się boi patrzec na deske rozdzielczą w golfie 3
  18. ma dwie bo z lewej i prawej bite przyznaj się odrazu, że było tak jak tu: a tak ogólnie to świetna bryczka
  19. noo jeszcze ciemna szyba i kierunki boczne znowu by się przydało wymienic :gwizdanie:
  20. a to co zrobisz ze starymi lampami?
  21. ale ja nie chce wypolerowanego tłumika ten mi się bardziej podoba a halo będzie jak znajdę komplecik halogenów za 100zł nie no jak zostanie na dłużej to może kiedyś się założy :gwizdanie: ale to prędzej pewnie przednie lampki na FL.
  22. poprostu zawsze czyściłem wydech szczotą drucianą, ale tym razem przedobrzyłem i nieładnie to wyglądało...
  23. wg twoja stoi wyżej... na co ci te lampiony?
  24. fotek nie widzę :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.