Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie no oby dwie razem sie zapalają. Tak jak to zaprezentowałem w "Zrób to sam" [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 18:50_________________________________________________ Zgodnie z tą wskazówką zmierzyłem właśnie, i jeśli dobrze to zmierzyłem to tył jest niższy o 3cm a przód o jakies 4-4,5cm. I jeszcze pytanie czy na ori zawiasie z przodu i z tyłu powinno być 39cm?
  2. bo to trzeba dbać o to podszybie
  3. za obudowę przepłaciłeś - ja widziałem na allegro za 20zł taką samą
  4. brewki są dodatkowo do lamp przyklejone klejem, ale wywalę je na pewno jak grill będzie ori
  5. No nareszcie pogoda dopisała i mogłem wysprzątać autko Zdjęcia w 1 poście. Autko umyłem odkurzyłem, odnowiłem tłumik, założyłem podświetlanie nóg po otwarciu drzwi, ale zapomniałem zmieszyc odległości od piasty do błotnika... Wczoraj jeszcze byliśmy na trzepaczce i wszystkie amory mają ok 78%. A teraz zostało czekac na kolacje wigiliją i zaczpanowac o 24.00 pod kościołem czystą furką
  6. Ja również życzę wam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
  7. ta padlina bedzie zmieniona na polifta w 2010 roku brakuje mi teraz drewka z włoszki...
  8. no to tak na zdjęciach tylko wygląda, ale naprawdę nic nie widac. Chcesz to porobie więcej zdjęc i wyślę ci jak nie wierzysz [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 12:07_________________________________________________sprężyny są żółte - ktoś po kolorze może coś stwierdzić?
  9. no no no, co to za wózek no na tym zdjęciu kominy mi się zawsze najbardziej podobały, ciekawe czy teraz przy swojej też tak się uda. Powodzenia w modach! [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 22:20_________________________________________________aha i jeszcze coś: co do chromów z allegro to ja nie mówię, że kiszka. Bo kumpel ma na a4 i nic mu się nie dzieje... a lepione było w wilgotną pogodę na szybko.
  10. każdemu się co innego podoba ale w 2010 bedzie już polift
  11. hehe, no może gdzieś się kupi a orientuje się ktoś co to za firma tych felg w ogóle: ZAGATO MILANO ? Z tego co ja widziałem w necie to produkowali auta, a te felgi widziałem już też przy innej a4.
  12. no tak sory felgi wyczyszczę całem, pewnie dzisiaj bi jest już 0*C więc będzie umyte itp. a ja tym cifem narazie umyłem tylko przednie i ten syf po klockach. A jak coś to felgi pościągam i całe wyszczotkuje
  13. a w środku co znowu jest nie tak? brakuje połowy fotela czy co? bo może "też" przeoczyłem.
  14. no ale np po to, że mu się tak podoba...?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 10:04_________________________________________________wyczyszczona felga:
  15. po jakich znowu przejściach? auto nie było uderzone na 100% tak samo jak nie było malowane...
  16. złe napisałem ale już poprawiłem p.s. umyłem felgi cifem... ale nie chce mi się podłączać aparatu żeby fotkę wrzucić, może później albo jutro
  17. narazie nie kupuje !!! po co mi to jak na nowy rok kupię sobie polifta? :gwizdanie:
  18. wiem. nie chce kupowac. przegladalem allegro - jak zwykle, i sie na cos takiego napotkałem...
  19. nie ładniejsza* tylko taka sama jak twoja, prawie i to mi przeszkadzało
  20. no niestety nie wiem, ale zmierzę z innym na ori zawiasie...
  21. nie no myjnia to raczej nie jest dobry pomysł... myślę, że przed świętami jeszcze będzie odpowiednia temperatura, żeby auto umyc, ale z drugiej strony to na święta ten śnieg pasuje
  22. nie jest bezpieczne nie myj, bo ja chce umyc
  23. no u mnie tylni zderzaczek to chyba mi mikołaj na przedwczesną gwiazdkę wymienił na ten z EURO es hehe jutro powoli będę auto ogarniał (pucował) nie ważne że minus... ale fotki jakieś cyknę
  24. zmiana rocznika... raziło mnie od kupna to 1995 rok... a tutaj jednak jest ten 96r - lampy tylne po lifcie, wszystko w kolorze, zamykanie centralki od środka i takie tam drobiazgi. A i tapicerka - jednak szara to szara jak chcesz to brewki Ci opchnę a o dywanikach już była rozmowa na forum... guma - nigdy! [quote
  25. kurde nie chodzi mi o to... wiem ze lampy z polifta nie pasują do przelifta bez rezania, ale chodziło mi głównie o to, dlaczego ta lampa jest inna. Chciałem się spytac czy może też taka była i tyle. To że jest inna to widzę przecież...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.