Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Która lampa przypasuje do b5? przed i po FL


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja z małym zapytaniem, mianowicie: która lampa podpasuje do a4 b5 z przed lifta i dlaczego się różnią?

http://moto.allegro.pl/item854226170_audi_a4_99_01r_przednia_prawa_lampa.html

http://moto.allegro.pl/item831827313_audi_a4_1999_2003.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez rezania to żadna nie pasuje. Ta pierwsza to jakiś wynalazek z początku XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że bez rezania to nie ma nic, tylko chodzi mi o to, że te lampy się różnią i czy na pewno ta pierwsza jest od a4? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to nie pasuje, wygląda jak przed liftem tyle że z nowym kloszem i połączonym kierunkiem który sam w sobie jest jakiś ścięty, poza tym ma jeden zaczep i w dodatku na środku, to jakiś samorób, nawet bym się nad nią nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pierwsza odradzam ci zdecydowanie. Ona nawet nie wyglada jak do a4. Jest dziwnie ścięta. Poza tym wygląda podejrzanie. Jak przyjżysz się swoim światłom to zobaczysz różnicę. Poza tym na tej drugiej pisze ze jest od rocznika 99 a Ty podales ze twoja audica ma rok 96 (czyli przed liftem). Obie nie pasuja to tego co szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie chodzi mi o to... wiem ze lampy z polifta nie pasują do przelifta bez rezania, ale chodziło mi głównie o to, dlaczego ta lampa jest inna. Chciałem się spytac czy może też taka była i tyle. To że jest inna to widzę przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą pierwszą to pierwszy raz na oczy widze, mi to wyglada jak zmodyfikowana lampa od sonara(zostawiona obudowa), z lustrem od starej lampy przedliftowej :mysli: niezły wymiot

HouseMD.gif

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą pierwszą to bym się wstydził wystawić na aukcje :decayed:, bał bym się dostać negatywa :kox:...

Druga jakoś wygląda :decayed:.. Tylko trza trochę porezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą pierwszą to bym się wstydził wystawić na aukcje :decayed:, bał bym się dostać negatywa :kox:...

negatyw negatywem ale istnienie konta stało by pod znakiem zapytania :decayed:

Witam!

Ja z małym zapytaniem, mianowicie: która lampa podpasuje do a4 b5 z przed lifta i dlaczego się różnią?

http://moto.allegro.pl/item831827313_audi_a4_1999_2003.html

a o tą zapytaj o producenta bo cena za sztukę byłaby do przyjęcia chociaż ten opis aukcji: AUDI A4 1999-2003 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB czemu nie kupisz nówek DEPO, tylko szukasz jakiegoś szajsu, ta pierwsza to jakieś wielkie nieporozumienie pierwszy raz takie coś widzę :blink:, a druga wygląda na Ori , no ale bez rezania błotnika się nie obejdzie, wiesz o tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem. nie chce kupowac. przegladalem allegro - jak zwykle, i sie na cos takiego napotkałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie kupuje !!!

po co mi to jak na nowy rok kupię sobie polifta? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...