Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
witam chcialbym pochwalic sie naszym nowym nabytkiem. znowu powrot do audi autko jest z wloch rok 1995 silniczek 1z kolor GRANATOWY przebieg - 280kkm dla tych co lubią niskie przebiegi - MAMY NIŻSZY PRZEBIEG OD WASZYCH Wyposarzenie: 4 el szybki 2 poduszki podlokietnik jeden ;( el skladane regulowane i podgrzewane lusterka klimatronic termometr ksenon (zdemontowany) fotele z regulacja odcinka ledzwiowego fabryczna roleta tylnej szyby drewienko fele ori audi 16" oponki 205/55 skorzana kierownica (obszyta, ale nie najgorzej) i reszta standard W planach: prawdopodobnie jutro bedzie radio GAMMA lub BETA jeszcze nie wiem... może przedni grill na ori tylne światła na polifty (jak ktoś będzie miał w dobrej cenie to niech się zgłasza) boczne kierunki na białe lub dymione moze przedni podlokietnik Zrobione: zalozone radio BETA grill ori podswietlanie nóg z przodu po otwarciu drzwi
-
[ALL B5] Demontaż ksenonow...
no to spoko... chyba nie bedzie problemu... jutro sprawdze. i oczywiscie pochwalę się nowym nabytkiem audi to audi
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a my pragniemy sie pozbyc ksenonow hehe...
-
[ALL B5] Demontaż ksenonow...
witam. dzis na podworku znalazla sie nowa a4 rok 1995 lampy z przed lifta i ksenon... brak spryskow... brak dlugich swiatel... zaklocenia w radiu... chcialbym wywalic ten ksenon i pytanie co musze zmienic... zarniki wywalic ten caly sterownik a instalacja? wypne zarniki wloze zarowki i bedzie dzialac czy jak?
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
autko niczego sobie po za ta lotka... i tym perfidnym obszyciem kierownicy... ori felga sie przyda
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ale się ta sztuka prezentuje... dach robi wrazenie ale felnek sie przyda
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
kurcze nie pamietam... w nogach to bylo ucinane z takiej tasmy... 3 diodki sa na strone, bo mniej z tej tasmy sie nie dalo...[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 12:26_________________________________________________SPRZEDANY...
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/178761/Uwierzyli
-
Gra Snake
Witam! poszukuje gry snake. chodzi mi o wersje chyba jedna z pierwszych na pc. chodzilo sie kwadratowym wezem i zbieralo sie "jedzenie" kwadratowe oraz rozne znaczki np zycie, ochrona przed zderzeniem, skrocenie weza itp. miales okreslony czas w ktorym od jednego jedzonka musiales dojsc do drugiego jesli nei zdazyles jedzenia przybywalo. waz w roznych rundach zmienial kolory. - z tego co kojaze dzweki wydobywaja sie z tej gry nie z glosnikow tylko prosto z karty dzwiekowej - takie pikania.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
niech klekot zostanie
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
aha jeszcze polerka rurek by sie przydala
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
hehe znane autko ;] fajnie wyglada na tych kolkach pomaluj ramię tylnej wycieraczki bo tak nie pasuje do czarnego auta (chodzi mi o pozdzierana farbe) pozdro
-
Strefa Śmiechu
strona istnieje, to jest legalne? za free? szkoda ze passat ma juz swiezy przeglad
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dobra robota, nie ma co jest na czym oko zawiesic ale na jakims jasnym kolorku ten tylni zderzaczek lepiej sie prezentuje ale i tak jest extra koxx p.s. jak dorosnę, zapracuje, założe rodzinę, zestarzeję się i wygram w dużego to też taką zrobię
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
kto lubi przyciski niech kupi saab'a jak w samolocie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dobrze robi chociaz ciekawosc zabija
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no nie spac dziendoberek
-
[ALL B5] Długość linki elektrycznej szyby
czyli mozna sama linke wymienic... tam pisze ze potrzeba ok 3-4 metry linki. Wiec jak nikt nie wie dokladniej to zamowie 4m. dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Długość linki elektrycznej szyby
ostatnio znalazlem razem z tymi plastikami[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item672836671_podnosnik_szyb_szyby_linka_vw_golf_toledo_a4.html
-
[ALL B5] Długość linki elektrycznej szyby
a jak to sie inaczej robi? nie wymienia sie linki?
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
autko miażdży, fakt sedanik moze i ladniejszy ale kombis tez niczego sobie to umiejscowienie gasnicy... po nogami... porazka... z tylu lepiej wygladalyby 4 rurki
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
doszedł grat typu pilot do centralki w piatek beda jeszcze polskie blachy a w niedziele kierunek hamburg
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
dlaczego zniszczyles tak ladne lampki??? hehh mi sie ori bardziej podoba za grill i migacze p.s. rośnie szcześliwy posiadacz audi a4
-
[ALL B5] Długość linki elektrycznej szyby
Kuzyn musi wymienic linke w swojej a4 1995r . Pytanie, ile tej linki potrzeba?
-
[B5 ACZ] Moja skromna strzałeczka
jest halo, jest fis a klimy brak.... wywal gumy z podlogi ogolnie ladna