Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wydaje mi się że jeszcze go zostało...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ale w zg masz klekocika a u nosb'a masz benzyniaka :evil:
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
właśniue to jest ten problem... ale caly chrom idzie wyrwac za 300, bynajmniej kiedys taki widzialem. a jak nie no to na metry
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chrysler? plymouth?
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
jutro będę się dowiadywał czy ori czy nie zależy od ceny, jak będzie okazja to ori
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
grill jest już ori jeszcze beda chyba chromy dookola szybek bedzie super pasowac do tego koloru i felunku ale wtedy tylne swiatla I lift to obowiazek ! :> jutro wrzuce fotki z nowym ryjkiem
-
[B5 AAH] Ogrzewanie tylnej szyby nie działa
mam podobny problem. ogrzewanie tylnej szyby nie dziala, sprawdziłem bezpiecznik i jest ok.Zmieniłem włącznik od audi kolegi i dalej nie działa.Ani podświetlenie włacznika,ani tez ogrzewanie.gdzie szukac .Z góry dzięki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
brak słów na tym drugim zdjęciu wygląda jak jakiś czołg czy traktor... małe okienka, duże koła ale jest super
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mniej gadki - wiecej fotek
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
autko superr, felga 17 (ten sam wzor ) lub 18". I oczywiscie gleba. wiecej zdjec by sie przydalo, bo tu za duzo nie widac:D
-
[B5 ACK] Nowo Nabyte A4 2.8 V6 Avant QUATTRO
fajne autko na podstawe do modow w 10000zl jesli mechanicznie jest ok to zmiescisz sie bez problemu. pokaz wnetrze. fajnie jest takie autko dostac za free w stanie zkatowanym i wtedy bawic sie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
szperaczne na przednia maske wg mnie te diody w kazdy sposob tutaj beda zle wygladaly... a pomyslu na halogen nie mam...
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
autko rewelacyjne kolor ten sam co moj
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
mamy ten sam lakier
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
nie mam suba w bagazniku, w sedanie chyba nie bylo ori suba... a o tym glosniku do zestawu glosnomowiacego to nie jestem pewien. telefon byl, ale nie oryginalny... antena, mikrofon, wszystko jest dolozone...
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
wg nalepki mam 8 glosnikkow... ja naliczylem 2 sredniotonowe z przodu 2 gwizdki i 2 z tylu sredniotonowe... dziwne
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
dokladnie chyba tak twoja a4 jest natchnieniem do mojej mozesz podac swoj kod lakieru? planuje tez zalozyc chromy tylko mus byc pogoda ladna p.s. autko wypucowane, gumy wypastowane naklejka klubowa zalozona zrobilem przejscie w radiu z 2 na 4 glosniki zdjecia napstrykane kilka miniaturek dodam do pierwszego posta p.s.2 gril jest na zamiane :gwizdanie: jakby byl chetny niech pisze na pw
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
właśnie tak zapomniałem o nich beda i boczne kierunki biale ksenon wywalony radio zmienione na BETA dobra teraz czas umyc i posprzatac
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
oznaczenia zostaja
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
jakie brewki ? nawet jakby byly to bylaby to pierwsza rzecz ktora bym wywalil...
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
nie... 40 lat i sciema?? jedno sie gryzie z drugim :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 20:40_________________________________________________już są nowe fotki!!
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
zawsze przeszkadzalo mi jak z tylu szyba bylo "gola" a4 ma ta szybe ulozona pod takim katem ze nie przeszkadza, a ze takowa roletka jest i to w oryginale to fajna sprawa.
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
wiem wiem ale to robota poprzedniego wlasciciela... bedzie on zdemontowany [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 20:16_________________________________________________p.s. kolor nie jest czarny tylko granatowy
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
fotki beda jutro... a co jest smiesznego w rolecie tylnej szyby? tymbardziej ze jest oryginalna schowana w polke?
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
złe fotki załadowałem już jest ok