Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. podrób nie piję.. wolę cole z biedrony za 2.coś.zł [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:51_________________________________________________tak ogólnie to leży 2.5l w aucie ale przecież w gaciach przez te 20cm śniegu nie pobiegnę po zimną pesiure...
  2. to: Sory za OT. To przez niego /\ |
  3. zależy jak kto ma... p.s. solar - pepsi mi się skończyła, poczęstujesz czy mam iśc spac?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:46_________________________________________________ zawsze mnie ktos umie wk***ic na noc ja mam plan ale ktoś mi musi pepsi polac
  4. spójrz w swój podpis to się dowiesz skąd ci to wywróżyło p.s. pepsi się skończyła - idę spac
  5. hehe to nie wiedziałem, że nie ma... jeszcze przy zakupie auta by wyszło jakieś nieporozumienie... w passacie było jeszcze mfa ale to w zegarku i tam nie było manetki... coś tam na forum passata czytałem, ale kogel mogel tam jest
  6. to jest 1/2 Fis - prawda? i tam są dwie opcje ale nie pamiętam jakie. I są przyciski na manetce od wycieraczek oraz przycisk reset.
  7. nie zakładaj spojleru... ja mam i go nie chce Autko ładne ale troche na dół jednak musi iśc, bo poprostu nieładnie wygląda jak jest duże koło i nie ma gleby. Na alu naklej znaczki audi [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:33_________________________________________________I zmień te ramki na rejestracje, bo te wyglądają jakby ktoś się projektował na GeyParty ta ramka do góry zamiast na dole..
  8. 1/2 fis nie ma manetki? kumpel w pasku ma...
  9. Witam Panie i Pany! Nie chcę was dołowac, ale po jutrze do pracy/szkoły! Cieszycie się, prawda?
  10. tzn. pasek jakoś jechał na wyższych obrotach ale nie było mowy o rozpędzaniu z 1500 obr/min... tam minimum musi byc 110KM... ale z niemiec 200km/h szedł i to z kulturką pracy. Przy tej audi jesteśmy cholernie zadowoleni z silnika... chodzi ciuchutko - prawie jak benzynka i turbo trochę słychać co do grila to narazie niestety nie będzie zmian. Napinacz jest do wymiany... więc koszty, a jak wiadomo styczeń do najbogatszych miesięcy nie należy...
  11. dzięki chłopaki w porównaniu do passata (przed włoszką ), w którym też było ahu to jest przepaść... pasek się nie rozpędza w wersji 90KM a znajomy teraz przywiózł 115KM i rewelacji też nie robi... inny znajomy też ma w toledo ahu i tam bardzo denerwujący jest krótki gaz. Ale żeby miał nadmiar mocy to też nie mogę powiedziec. Lepszy efekt robi 1Z w a4
  12. michu93 odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    ale i tak wg. mnie jak ktoś chce tanio i młode autko to takie coś jak brava to przyzwoite autko. I jakby jeszcze w JTD brava i marea
  13. wiem, bo miałem tempomat w niejednej audi i wiem jak działa. No ale nie widziałem innej manetki w migaczach - tylko od tempomatu, innej nie było. Od komputera jest w prawej manetce. Więc albo masz niepodłączone albo coś nie wiem co, ale manetka na pewno jest od tempomatu. Tutaj masz foto to sobie porównaj, bo rozbierać nic nie musisz, żeby to sprawdzić. A jeżeli się mylę i to jest coś innego to niech mnie ktoś poprawi.
  14. Niemam tempomatu bo sprawdzałem we wlepie w bagażniku w kodach:) ale manetke masz... może jest podłączona - sprawdzałeś?
  15. fajna zielonka - kontrowersyjny ten kolor jednak fajny ale bym go nie kupił :gwizdanie: pokaż wnętrze, pozdejmuj te nalepki w tylnej klapy i wyczyśc tłumik
  16. michu93 odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    hmm... kumpel miał też bravę ale 2000r i silniik 1.2 16v - spalanie mu 8l nie przekraczało a mocy jak na 1.2 (jeździłem corsą 1.2 ale nei 16v to w corsie spalanie było 9l i zero mocy) to mu nie brakowało. Jeździł nią 3 lata chyba i nei miał poważniejszych napraw ale pod koniec mu zaczęły dziac się cuda z licznikiem. Miał przejechane 250kkm chyba a w aucie znaleźliśmy fakturę tam jakąc czy coś od poprzedniego właściciela i tam było 4 lata wcześniej 230kkm.. Nikt nie chciał tego auta kupic. Na giełdzie byliśmy 2 razy aż wkońcu wystawiłem mu na otomoto i pierwszy klient przyjechał i poszła za 11500zł to było jakiś rok temu. Teraz kumpel jeździ a4
  17. Wszystkiego najlepszego: -żeby mimo podwyżek paliwo staniało -miliona kilometrów przejechanych naszymi autkami na ich własnych kołach i co tu można życzyc jeszcze... Szerokości i przyczepności!
  18. noo nie źle tylko jaki procent tych użytkowników się udziela? ale w przyszłym roku będzie tylko lepiej...
  19. jak to nie masz tempomatu? to chyba nie swoje foty wrzuciłeś...
  20. Dla mnie napewno nie będzie ok...
  21. Szczęśliwego ostatniego dnia starego dwa tysiące dziewiątego (2009) roku![br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:08_________________________________________________
  22. i jak? Udało się? Sory za OT.
  23. Ja wczoraj auto umyłem... dlatego dziś taka pogoda. No i oczywiście po przejechaniu ok. 70km autko jest nadal czyste ale to dlatego, że nie ma chlabry. Ale za to jak dobrze się poślizgac można Szkoda, że koło biedronki dzisiaj nie byłem... :gwizdanie:
  24. Bo uszyłbym go tak dokładnie a na allegro na pewno nie będzie taki jak chcę i nie z prawdziwej skóry. Nie wiem czy 19zł by starczyło na sam materiał prawdziwej skóry na taki mieszek...
  25. bo żadna z tych kart nie jest przedstawiana po "czytaniu w mysli" żal.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.