Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Fis co jak gdzie


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie wróciłem z oględzin a4ki, niestety (albo stety) wróciłem tym czym pojechałem hehe. Po dokładnych oględzinach uznaliśmy, że nie ma sensu gdyż za dużo jest do włożenia. Pytanie mam do was takie: jak się poruszać po fisie? Nie miałem wcześniej z nim kontaktu a wsiadłem i chciałem zobaczyć co i jak, jednego z guzików zapalały się po kolei ikony (chyba sprawdzał) a później pokazana była chyba tylko temperatura i 0km na dole, czy jest możliwość przełączenia na np spalanie średnie, teraźniejsze itp itp? Gdzie? Nie mogę znaleźć nic na forum, jak było to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fis jest obsługiwany przez ten przycisk na końcu manetki :)

 

Więcej o fis-ie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale ja głupek :P ciągle szukałem tego spalania :P hehe teraz wiem ze nie znajdę :P dzięki przydało się :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz011r.jpg

to jest 1/2 Fis - prawda? i tam są dwie opcje ale nie pamiętam jakie. I są przyciski na manetce od wycieraczek oraz przycisk reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to nie wiedziałem, że nie ma... jeszcze przy zakupie auta by wyszło jakieś nieporozumienie... w passacie było jeszcze mfa ale to w zegarku i tam nie było manetki... coś tam na forum passata czytałem, ale kogel mogel tam jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 są dwie opcje jeżeli chodzi o FIS:

1.Pełny FIS (przycisk do przełączania funkcji i i resetowania znajdujący się w manetce od wycieraczek).FIS ten posiada następujące funkcje :

a)Zasięg jazdy

b)Czas jazdy

c)Średnie zużycie paliwa

d)Średnia prędkość jazdy

e)Chwilowe zużycie paliwa

2.Niepełny FIS ( brak przycisku do przełączania funkcji i resetowania w manetce od wycieraczek).Posiada on następującą funkcje :

a)Zasięg jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...