Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dr777

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dr777 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tutaj ciekawa opcja w zasadzie 3w1 Media-Tech U-DRIVE GPS Nawigacja z wbudowanym wideorejestratorem trasy - Telefony i GPS - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika cena też stosunkowo atrakcyjna
  2. cholera muszę zakupić ramki klubowe dość bycia anonimowym członkiem wczoraj pod ZUS-em w Sosnowcu puszczałem z parkingu kolegę w avancie B5 DKLxxxx pozdrawiam
  3. I ja dzisiaj dokonałem udanego przeszczepu Dawcą był Golfer EVO III organ taki jak na zdjęciu u kolegi @Janek_11 Nie bawiłem się w jakieś rozbieranie wirnika itd. przeszczepiłem cały silniczek (gumeczki od mocowania silniczka pasowały idealnie) Kabelków nie chciałem lutować na płytce więc po prostu je poprzecinałem w połowie długości, odrobinka cyny na łączenia + koszulka termokurczliwa. Efekt końcowy taki jak na zdjęciu u kolegi @Newman Koszt 80 PLN + 20 minut pracy
  4. U mnie przed kryzysem druga zmiana o 18 miała już wolne :> Ale niestety ... nadszedł kryzys ... 3 zmiany i nie można się wyrobić na czas
  5. A ja proponuję udanie się do solidnego gazownika. Miałem podobny problem. Moje A-4 1.8 w dziwny sposób spalało tyle co RS-4 Powodem była "kończąca się" listwa. Powodowało to że instalacja LPG "wspomagała się" czasami benzyną.
  6. ja właśnie wsadzałem do siebie z tego samego powodu DEH-P3100UB. Generalnie Plug&Play na standardowej instalacji. Należy jedynie zastosować adapter do anteny i dodatkowo przepiąć zasilanie ponieważ bez tego radyjko traci ustawienia. Ten problem opisany jest już gdzieś na forum. Przyznaje ze wstydem że jeszcze nie miałem czasu tego zrobić
  7. i ja też jestem :>
  8. Chętnie podpinam się pod temat. Może ktoś już ma doświadczenie w takim czyszczeniu. Ja właśnie walczyłem z mega zaciekami po płynie do spryskiwaczy. Zacieki miałem od spryskiwaczy poprzez całą maskę aż do leflektorów Dodatkowo oczywiście mam "ufajdaną" całą szybę i "odrobinkę" dachu. Z maski "zacieki" dopiero zeszły po dłuższej zabawie pastą TEMPO i szlifierką
  9. to ja podepnę się pod temat :gwizdanie: koledzy a które zmieniarki działają z tym radyjkiem ?? pytam ponieważ sam muszę przed zimą wymienić obecne radyjko (chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego przez zimą ) a nie chce zmieniać ori wyglądu w środku
  10. podpinam się pod temat w mojej "niuni" właśnie zaobserwowałem podobną "awarię" ... ktoś może wymieniał ten element własnoręcznie ?? filozofia czy proste zadanie ?? w sklepie sprzedawca chciał element na wzór lub numer katalogowy dla zainteresowanych jest to -- kołnierz z pierścieniem 058 121 132 -- koszt 12 pln-ów
  11. dr777 odpowiedział(a) na novka temat w Audi A4 B5
    podpinam się pod lekko nieświeży temat miałem dziś niespodziewanie taki sam problem jak @novka i zadziałał u mnie sposób @Dom3l-a tak czy siak mam zamiar zainwestować we własnego vag-a to powinno mi dać jakieś konkretne odpowiedzi
  12. Od miesiąca trasa Będzin - Sosnowiec - Jaworzno i powrót, czyli w zasadzie 70% miasto i 30 % "trasa" prędkość na trasie (o ile tak można nazwać S1) 100-110 km/h jak na razie spalanie 9-10 litrów lpg na 100 km , ale oszczędnie nie śmigam. teraz sprawdzę ile mi spali przy tzw. ekonomicznej jeździe i dam znać
  13. Jak to dobrze mieć posiadaczy Audi w rodzinie Po zakończeniu sezonu zimowego, robię z wujaszkiem zamianę na felgi stalowe daje (pójdą na zimówki) a dostanę oryginalne alu takie jak na zdjęciu @Sqarek - Obecnie te felgi śmigają w czarnej A-4 B7 posiadacz (czyli mój wujaszek) sąsiaduje z warsztatem Pawła :> tak na marginesie to jest szansa że pomimo różnicy wieku możemy się znać z widzenia niestety prośba z ostatniej chwili jak najlepiej ściągnąć tylni zderzak ?? bo mam do lekkiej poprawki jego ustawienie jak jechałem do pracy to niestety miałem "przygodę" ... i koleś zaparkował swoje B-6 w tyłku mojego B-5 ;( na szczęście niegroźnie, nawet zderzak nie pękł, ale ciśnienie mi skoczyło straszliwie
  14. @Sqarek - widzę mały patriotyzm lokalny tak na marginesie, Twoja okolica jest mi bardzo dobrze znana z tym że raczej Biała niż Borowianka :> ale wpis poprawiam Niunie zakupiłem od kuzyna który uważa że za stary jest na spoty itp tematy co do modyfikacji .... spojler o jakim myślałem to jedynie delikatna listewka proszę nie mylić z płetwą natomiast zawieszenie raczej nie będzie ruszane .... jakoś się boję na naszych wspaniałych drogach
  15. @cerB - aluski dopisane do listy była to dla mnie oczywista oczywistość :> ale patrząc na Twoje autko chyba dodam do listy jeszcze delikatny spojler na tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.