-
Ocena logów AFN 003, 011
Witam, błąd jaki pojawił sie na VAG-u to 00575 następnie wykonałem dwa logi dynamiczne proszę o ich ocenę. Log 003 http://vaglog.pl/log_237110.html Log 011 http://vaglog.pl/log_237111.html
-
Jaki przegub zewnętrzny do AJM?
Dzięki za informacje ale co do zakupu to raczej kupię przez internet, bo w stacjonarnym sklepie jest spore przebicie cenowe.
-
Jaki przegub zewnętrzny do AJM?
Witam, chciałbym prosić o pomoc jaki wybrać przegub zewnętrzny do A4 B5 1.9 TDI AJM. Ile wynosi ilość uzębienia od strony koła i jaką firmę wybrać?
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
można było więcej tylko po co nadmiernie obciążać seryjne turbo przyrostem rzędu 5-10km. Płaski moment rozłożony w szerokim zakresie obrotów daje lepsze rezultaty i płynność w jeździe
-
[ALL] Pompa wtryskowa 11 od jakich silników
pompa 11 występuje w silniku 1.9 AHH
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica w ajm?
sam program ok. 140-145km :>
-
[B7 BGB] 2.0TFSI by MR-Motors
gratuluję wyniku i zdrowiutkiej serii
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
ja mam gruszkę zawieszoną na takim uchwycie i pewnie się trzyma http://www.allegro.pl/item993125242_uchwyt_na_mikrofon_cb_szybki_i_prosty_montaz.html
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
można jak najbardziej wycinać nic się nie pogorszy Ja też stałem przed wyborem ciąć czy nie i jednak się zdecydowałem
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
po wycięciu kata troszkę lepiej się zbiera na wyższych obrotach
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
po wycięciu kata zauważyłem, że troszkę lepiej się zbiera na wyższych obrotach A co do kąta synchronizacji to nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów.
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
kat został usunięty i zastąpiony jest przelotową rurką taką jak na zdjęciach poniżej
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
spalanie raczej się nie zmieniło jest takie jak dawniej, ale za to są sporo większe doznania z jazdy
-
[B6 AVF] No i wykresik
gratuluję wyniku i zdrowiutkiej serii
-
[ALL] Jakie radio cd/mp3 kompatybilne z iPhone'm
Witam, chciałbym prosić o pomoc w wybraniu odpowiedniego radia cd/mp3. Szczególnie chodzi mi o przyzwoitą jakość dźwięku oraz o pełną kompatybilność z iPhone 3GS. W tej chwili użytkuję radio firmy Clarion i bardzo odpowiada mi ta barwa dźwięku. Cena jaką mogę zaoferować na zakup radia wynosi do 1500zł. Za wszelkie propozycje z góry dziękuję