Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Chciałbym wam przedstawić moje Audi A4 1.9TDI AJM 115PS :>

Wyposażenie:

-centralny zamek

-4airbag

-klimatronik

-1/2 FIS

-ABS

-ASR

-el.szyby x2

-el.lusterka

-podłokietnik x2

- alu ori 16"

- pakiet oświetlenie

- czujniki parkowania-tył

-szyby przyciemnione i domykane z kluczyka

Upragniony virusik by Rogalotti :naughty:

117a07611edc1f85med.jpg

04f103859a6598bcmed.jpg

c195e2f5ebd17c42med.jpg

dfbfe3587b729b14med.jpg

4934d9627e400f59med.jpg

23687e829f28e7d2med.jpg

rurka zamiast kata :kox:

Opublikowano

Włóż felgi 17", obniż 20 mm i bedzie :kox:

Opublikowano

bardzo ładna

Opublikowano

fajna furka :) tak jak wyżej pisali - fele 17" i gleba:D

Opublikowano
  • Autor

gleba i fele 17" odpadają :no: wolę troszkę komfortu niż szorowania brzuchem po naszych pięknych polskich drogach, a te felgi ori 16" co mam teraz w zupełności mi wystarczą, w zamian wolałbym zrobić porządnego wiruska :kox:

Opublikowano

gleba i fele 17" odpadają :no: wolę troszkę komfortu niż szorowania brzuchem po naszych pięknych polskich drogach, a te felgi ori 16" co mam teraz w zupełności mi wystarczą, w zamian wolałbym zrobić porządnego wiruska :kox:

Masz całkowitą rację. Tylko pogorszysz sobie komfort podróżowania, a i sztywności karoserii szkoda. Jestem tego samego zdania. A wyważony wirusik to najlepsze, co można w tym aucie zrobić. GRATULUJĘ ROZWAGI.

Opublikowano

fakie fajne auto, i fajny kolor no i ten silniczek i rok produkcji... extra!!! ALE GLEBA I LACZ musi być :decayed:

17 cali i zawias na samych spreżnach, żaden tam gwint -30mm i będzie naprawde BARDZO KOMFORTOWO i różnicy praktycznie nie udczujesz, sam tak mam i różnicy jest troszeczke a odrazu auto się podoba i jeest inne niż właśnie takie zwykłe serie jak ta czy każda inna

ps. jeśli możesz to rzuć na priva ile dałeś, bo sam patrze po takich ale ceny są różne...

Opublikowano

Ladna audica :) Nawet rocznik i silniczek mamy ten sam :>

Opublikowano

szacunek :thumbup::a4fan: :a4fan: :a4fan:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

nareszcie doczekała się viruska by Rogalotti :naughty:

115d90f765b16f18m.jpg

kliknij w miniaturkę aby powiększyć :tongue4:

Opublikowano

słaba seria była

gratuluję wiruska :decayed:

Opublikowano

co znaczy "(zle ust. rozrzad)"? :shocked::mysli:

Opublikowano
  • Autor

chodzi o kąt synchronizacji, który po wymianie rozrządu nie został poprawnie ustawiony co skutkowało zmniejszoną mocą w serii ;(

Opublikowano

chodzi o kąt synchronizacji, który po wymianie rozrządu nie został poprawnie ustawiony co skutkowało zmniejszoną mocą w serii ;(

Ale zostało to poprawione przed wgraniem programiku? :blink: Czy dalej tak jeździsz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście, że zostało poprawione przed dokonaniem programu :good: tym wszystkim zajął się Rogalotti :cool1:

Opublikowano

no autko fajne, a po programie pewnie fajnie lata :good:

ale 17" by się przydało i lekka gleba :cool1: sam mam -40/-30 i jest komfortowo i czekam na 17" :naughty:

Opublikowano

Co daje zamiana katalizatora na taka rurke? bardzo prosze o odpowiedz :)

Opublikowano
  • Autor

Co daje zamiana katalizatora na taka rurke? bardzo prosze o odpowiedz :)

po wycięciu kata troszkę lepiej się zbiera na wyższych obrotach :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.