Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

i przedstawiam mojego pierwszego w życiu diesla:

AUDI A4 B5 1999r. AVG 1.9 TDI 110km

wyposażenie ori:

- esp

- xenon

- parkotronic

- klimatronic

- 2x el. szyby

- 2x podłokietnik

- 4x air-bag

- itp. itd. co we wszystkich ...

auto kupiłem w sierpniu 2009r. i oto parę fotek zaraz po kupnie :

14a9a2b9110d430cmed.jpgd43ff695eaf2b075med.jpg

139f8499e3c9f9e0med.jpgd315960bd6b0cb50med.jpg

e15c97a3f441d3b6med.jpg003cf73b11a7fe01med.jpg

międzyczasie:

7e5dea4b4fd8cf72med.jpg

bd95f3988e270e11med.jpg

b1e5e511b1522acfmed.jpg

820a58775d2c6f50med.jpg

eae21e79320ccd0dmed.jpg

dsc09848t.jpg

dokonane zmiany:

zawieszenie

-kit WAITEC'a ULTRA GT

-rozpórka górna z A6 + dolna

-felgi OXIGIN ZWEI 8"x19" ET35 z oponami TOYO PROXES T1R 225/35

z zewnątrz:

-zostało oczyszczona tylko tylna klapa z oznaczeń i tyle do szczęścia jej wystarczy na razie

wewnątrz:

-poza okleiną karbonową wokół lewarka, seria

audio:

-jak na razie tylko zmiana przednich głośników na HERTZ'a DSK130

-emulator zmieniarki

oświetlenie:

-żarniki 4800

-halogeny yellow

-postojówki + oświetlenie tablicy rej. białe diody SMD

to chyba na tyle, na pewno o czymś zapomniałem, ale to nie ważne, aktualny wygląd:

14082011.jpg

dsc0006uic.jpg

plany:

-obszerne, na bieżąco będzie aktual.

dziękuję wszystkim za opinie

pozdr

jeszcze taka mała chwila nostalgii

od tego modelu zaczęła się moja przygoda z audi, obecnie żałuje, że się rozstałem z tym wspaniałym samochodem, ale błędy młodości może zostaną kiedyś wybaczone i znajdę godną następczynią, bo z tego co wiem to ta już nie do od reanimowania...

99838928.jpg

38775465.jpg

76439297.jpg

Opublikowano

Fifki sobie przeczysc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po zakupie pasty pójdą do polerki :wink4:

Opublikowano

Zawias i fela i wystarczy jej do szczescia :cool1:

Opublikowano

twoje plany też wystarczą :good: tłumik wyszczotkuj jeszcze.

Autko nie z Włoch przypadkiem?

Opublikowano

ładny lift :) szkoda ze ten środek w takim kolorze ale to juz kwestia gustu;) oby sie dobrze sprawował ;)

Opublikowano
  • Autor

Autko nie z Włoch przypadkiem?

deutschland

ładny lift :) szkoda ze ten środek w takim kolorze ale to juz kwestia gustu;) oby sie dobrze sprawował ;)

osobiście jestem bardzo zadowolony z tej wersji kolorystycznej wnętrza, ponieważ jest to coś jakby rzadkiego,

wszyscy mają czarne lub szaro czarne co już w ogóle mi nie leży, a ten niebieski jakoś się komponuje z takim kolorem nadwozia

poza tym tak jak wspomniałeś kwestia gustu

Opublikowano

nie martw się IRO, na tym forum ludzie nie mają gustu za grosz... :polew: ogólnie byliśmy blisko kupna kiedyś audi z tym wnętrzem. Przynajmniej nie masz drewna bo w tym kolorze jest takie jasne drewno i to wygląda fatalnie moim zdaniem a tutaj jest tak ok. :good:

Opublikowano

Niebieskie wnętrze wygląda :sick3: i do tego się fajnie paznokciami zdrapuje. W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa :decayed: Reszta widać ok. i dobrze że sedan bo kombi są paskudne :cool1:

Opublikowano
  • Autor

i do tego się fajnie paznokciami zdrapuje

tak samo jak np. w wersji czarno-szarej w okolicach mieszka, kolega ma właśnie takie wnętrze

audi kiepskich materiałów użyło do produkcji wnętrza :decayed:

W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa :decayed:

chciałem wymienić ten wąż koszt 400 zeta, ale póki trzyma to dałem sobie spokój :wink4:

Opublikowano

tak dokładnie, audi wyżyło lipnych materiałów do produkcji wnętrz kolorowych - granatowych, szarych, niebieskich przed pierwszym liftem... wszystkie malowane farbą kauczukową (chyba taką) wszystkie można zdrapac. Tak więc czarny to czarny :good:

Opublikowano

W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa :decayed:

chciałem wymienić ten wąż koszt 400 zeta, ale póki trzyma to dałem sobie spokój :wink4:

Sama taśma długo nie zwytrzyma ale wiem że można zawieść na wulkanizacje i jak dadzą łatkę zbrojoną to będzie na lata. Obnirz filtr paliwa.

Opublikowano
  • Autor

Sama taśma długo nie zwytrzyma ale wiem że można zawieść na wulkanizacje i jak dadzą łatkę zbrojoną to będzie na lata. Obnirz filtr paliwa.

chciałem tą taśmę zedrzeć i oszacować straty, ale auto takie przyjechało z reichu, zrobione to było tam, taśma jest taka jak by "materiałowa" (nie pamiętam jak to się nazywa) i ma strasznie mocny, ciągliwy klej, który ciężko zedrzeć, więc dałem sobie spokój, bo rzekłbym, że jest to w miarę dobrze zrobione

a filtr to od razu wymieniłem po kupnie i założyłem tak jak trzeba

Opublikowano

taka taśma to nie wiadomo kiedy pryknie :cool1: lepiej poszukać używki lub przeciąć tą i w miejsce pęknięcia wstawić kawałek rurki i dwie opaski zaciskowe :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

edit

dzisiaj zostały wymienione felgi na 19" :naughty:

Opublikowano

teraz go posadź -40mm powinno dobrze wyglądać z tym felunkiem :cool1:

ładna sztuka :good:

Opublikowano

Jak te głośniczki sie sprawują :mysli:

Opublikowano

Hej. Spoko auto, a co do komentarzy na temat wnętrza to się nie przejmuj. Sam mam wnętrze w tym kolorze + ciemne drewno, a do tego nadwozie "pelican blue" i jak narazie nikt mi środka pazurami nie porysował :)

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line, które jak dla mnie są porażką i są dużo brzydsze od standardowych :tongue4:. Kwestia gustu.

Opublikowano
  • Autor

teraz go posadź -40mm powinno dobrze wyglądać z tym felunkiem :cool1:

ładna sztuka :good:

zawias idzie teraz w pierwszej kolejności (nie zdecydowałem się jeszcze jaki), miał być przed felgami , ale jakoś tak wyszło :gwizdanie:

Jak te głośniczki sie sprawują :mysli:

nie narzekam, lepsze od serii, nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line, które jak dla mnie są porażką i są dużo brzydsze od standardowych :tongue4:. Kwestia gustu.

dla mnie wymiana gadżetów na "S" to tak jak u fanów "szachownicy" na "M" :wink4: nie mam eski, i nie zrobię z owego egzemplarza S

IMHO

Opublikowano

Tylko że niektóre wychodziły z taką kierownicą standardowo :decayed:

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line

nie ma sline w b5 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.