Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko że niektóre wychodziły z taką kierownicą standardowo :decayed:

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line

nie ma sline w b5 :gwizdanie:

S4 czy S-line co to za różnica :tongue4: chyba wiesz o co mi chodziło :przebiegly:

Fakt faktem 3-ramienna nie podoba mi się.

A żeby być uczciwym, to ja sam na początku sceptycznie podchodziłem do niebieskiego wnętrza, ale gdy obejrzałem auto na żywo to spodobało mi się.

I najważniejsze, żeby właścicielowi się podobało. Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

żeby nie moja Kobitka też jeżdziłbym w niebieskim środku :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

żeby nie moja Kobitka też jeżdziłbym w niebieskim środku :good: :good: :good:

pozostawałem w ukryciu, czekając na zawias, a Ty żeś wygrzebał tego kotleta :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

I dobrze, że wygrzebał :decayed: Bardzo ładne auto, zazdroszczę ori xenonu.

Jeszcze gleba i będzie :kox:

Opublikowano

troche brakuje zawiasu-a masz już coś na oku??

Opublikowano
  • Autor

póki nie znajdę konkretnego gwintu, auto będzie stać na sprężynach KW, ale póki co leżą w PL jeszcze :wallbash:

Opublikowano

Autko się super prezentuje :) powodzenia w dalszych planach :evil:

Przy okazji pozdrowienia dla audi fana z podkarpacia :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Autko się super prezentuje :) powodzenia w dalszych planach :evil:

Przy okazji pozdrowienia dla audi fana z podkarpacia :evil: :evil:

thx :hi: wzajemnie

a skoro już odgrzany to taka mała kosmetyka tylnej klapy doszła

509034c9a657294fmed.jpg

Opublikowano

Fajna ta Twoja seria :wink4: a felga genialna :kox:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

jako, że dawno nic się nie działo w moim temacie to pochwalę się nowym modem, a mianowicie ori sprężyny zostały zastąpione niższymi KW

szczerze to efekt nie satysfakcjonuje mnie w 100% i w poszukiwaniu jest nadal gwint

a i kilka pikczersów ze słonecznej niedzieli :wink4:

7e5dea4b4fd8cf72med.jpg

bd95f3988e270e11med.jpg

b1e5e511b1522acfmed.jpg

820a58775d2c6f50med.jpg

Opublikowano

bez znaczków to jest jazda :good:

Opublikowano

no tyl jest piekny :good:

Opublikowano

furka z zewnątrz :good: środek nie w moim guście.tylna klapa bez oznaczeń :good:

sam się nad tym zastanawiam ale w avancie nie wygląda to tak ładnie :mysli:

Opublikowano

rozmiar słuszny, ale zupełnie mi nie pasuje ta felga...

tył piękny :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dsc09049c.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

muszę ogarnąć teraz przód, planuje wsadzenie grila z rsa w czerni, ale póki to nie nastąpi w obecnym zostanie pomalowana ramka na czarno

a jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to na wiosnę felgi zmienią kolor

ps.

kiedyś zobaczyłem ten tył i się zakochałem :kox:

dupeczkaw.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________

ale choojnia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

7fae373860eda825m.jpg

644bb06f16629a91m.jpg

591fbd882e2c9a24m.jpg

a0aae2ceda5092f4m.jpg

e3531abe0a4a07a1m.jpg

Opublikowano

No ładnie ktos pociagnał ;( wiesz kto :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tiaa wiem, pieprzony jodem civic cofnął, a ja skręcałem właśnie, dlatego poszło lekko po boku

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

hmmmm kolego ile dales za aluski ?? bo sa kozackie :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.