Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Butelkowy paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Chciałbym przedstawić dzis swojego wózka którym pomykam w wiekszości przez lubelskie ścieżki :kox:

Dane Auta :

- silnik 1Z posiadający tylko 90 małych żrebaczków pod maską :disgust:

-szyber dziura

i nic więcej z wypasu nie posiada :thumbdown:

Plany przed sezonem letnim :naughty::kox:

-dać klapsa w tyłek aż zostanie samo :audi:

-alumunium 17 calów

-polerka rurek dymiących

-lampki zespolone + zbigniew 4300 k lub ciut wiekszy

-muszę trochu go strzelić o glebę :decayed: myślę ze tak 35/35 bedzie wyśmienicie :mysli:

-grill przedni - od jakiejś oSy albo z RoSy

-białe boczne diodowe kierunki

- coś mocniej grającego :mysli: myślę że pomożecie w dobraniu nagłosnienia mojej butelce :gwizdanie:

Dodatkowo jak uporam sie ze wszystkim chciałbym :decayed:

-jakiegoś lays'a kilku konnego więcej

-tylne lampki ale jakie :mysli:

-chromowane lusterka in pro

-chrom wokól szyb oraz na zegary

-reszta wyjdzie w praniu :wink4::decayed:

19012006397.jpg

19012006400.jpg

19012006405.jpg

19012006413.jpg

Opublikowano

Ciekawe masz plany, autko fajnie się prezentuje, szkoda tylko, że bez klimy :)

Opublikowano

Dobre plany :good: ale ściągaj te kołpaki. Coś takiego to można sobie do corsy zamontować a nie do audi.

Czekamy na zmiany :>

Opublikowano

Dobre plany :good: ale ściągaj te kołpaki. Coś takiego to można sobie do corsy zamontować a nie do audi.

Czekamy na zmiany :>

Dokładnie takie kołpaki to dobrze pasują ale do jakiegoś Łopla :evil:

A tak to autko prezentuję się spoko :cool1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

jeb.. klime - ja mam i za często się nie przydaje

Opublikowano

hmmm to zależy. Jak ktoś lubi w 30 stopniowy upał "kisić" się w aucie to spoko. Ale klima uzależnia. Ja nie wyobrażam sobie bez klimy pomykać :decayed:

Opublikowano

Klima jest super :good: Lampki na tyj to daj po 2 lifcie, moim zdaniem najładniejsze jakie wyszły do B5. :)

Opublikowano

ładna seria do zmodyfikowania ^^ nie bd pisał ze kołpaki out bo już koledzy to mówili :gwizdanie:

a co do klimy to również nie wyobrażam sobie jazdy bez niej :cool1:

Opublikowano

co do klimy da się przeżyć jakieś fajne lampki dałbym wszystko po II lifcie

Opublikowano

bez klimy to jeszcze ale korbki z przodu w a4 ;(

i butelka to tez nie jest chyba...

Opublikowano

co do klimy da się przeżyć jakieś fajne lampki dałbym wszystko po II lifcie

Tak da się przeżyć, ale jak?

Bez auta też da się przeżyć.

Opublikowano

zawsze sobie może wyrezać klime choćby na manualu a szyby u mnie też nie było ani jednej i co wyrezałem 4 x plus domykanie z pilota wszystko ori koszt nie duży

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie za opinie :naughty::good:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 21:08_________________________________________________Czekam na dalsze opinie mojej :audi:

Opublikowano

fajny zeciorek :)

szkoda że bez klimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.