Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
Młody jesteś..przejdzie Ci Ty masz fetysz staruchu czyli jak za młody to chce diesela i jak za stary to też chce diesela dobrze, że chociaż ty jesteś w tym benzynowym wieku p.s. bo benzyną można się naćpać
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie wiem co ty byś tam chciał ale ja bym chciał jakiegoś muscle cara z klimatem np ten: http://otomoto.pl/cadillac-eldorado-klasyk-na-chodzie-C15387256.html
-
[B5 1Z] A4 TDi
a diesela pchają? lubię tooo
-
[B5 1Z] A4 TDi
gaz też ciągle idzie w górę slepy - diesel to dobra alternatywa chociażby ze względu na takie możliwości jak ty masz. a do tego butla w bagażniku, dodatkowe instalacje.. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:56_________________________________________________ Ty masz blisko do Terespola skończcie z tym już, bo ja od roku nie mam żadnego dojścia ;(
-
[B5 1Z] A4 TDi
ee tam, rafalekx jeździ na obniżonym zawieszeniu (trytytki) i też nie narzeka
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie byłby to głupi pomysł, gdyby nie to, że przewody od klimy widać odrazu po otwarciu maski
-
Sony Playstation 2 - porady, pytania, niejasności ...
to może się tym zajmę jak mnie najdzie chęć będzie wtedy czytań np nagrywane płyty z filmem z kompa?
-
Sony Playstation 2 - porady, pytania, niejasności ...
Panowie przerobienie ps2 to duża filozofia?
-
[B5 1Z] A4 TDi
gwint został a kółko sprzedaj, tam przypasi inne koło
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
mówię ci, a wiem co mówię, bo cały czas siedzę na allegro i przeglądam. i nic sensownego nie ma.. a ceny są kosmiczne, jeszcze pół roku temu chociażby za takiego golasa jak twój to trzeba było szykować koło 9-10k a teraz nie ma nic, ostatnio wyczaiłem taką jak ty niebieską cena 11 z groszem i poszła..
-
[B5 1Z] A4 TDi
a co ma do tego odległość starszy nie pojedzie tak daleko po auto raczej, po drugie nie bardzo jest z kim teraz..
-
[B5 1Z] A4 TDi
jakbyś mieszkał bliżej to chyba bym ją łykał za 9k
-
[B5 1Z] A4 TDi
czyli jednak jesteś zdecydowany na zmianę
-
[B5 1Z] A4 TDi
ceny są wysokie dobry okres na sprzedaż auta, ale trzeba mieć troszkę cierpliwości
-
[ALL B5] Jakie Car Audio Audi A4 B5 SEDAN
do szesnastek trzeba rezać dystanse, trzynastki bez problemu wraz z pierścieniem dystansowym, który dorzucają gratis w razie zakupu na allegro należy dodać, że 13 to lipa w porównaniu do 16. jak już się z tym bawić to lepiej wsadzić 16 przy okazji wygłuszyć drzwi
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Macieju - Wojtek pytał nas o zdanie więc każdy się wypowiedział wedle swojego gustu. I masz inny kolor
-
[ALL B5] Jakie Car Audio Audi A4 B5 SEDAN
i do tego piecyk chyba i jakiś twitterek, do tego dobre okablowanie
-
[B5 1Z] A4 TDi
a diody zawsze można dorezać [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________i będą dwa fun'y w jednym
-
[B5 1Z] A4 TDi
no slepy, trochę krowa się wydaje nie wiem jak tam z mocowaniami itp ale to zobaczymy wojciu - poszło
-
[B5 1Z] A4 TDi
nigdy bym nawet nie podejrzewał, że ślepy zrobi jakiś nie ori festyn w aucie pokaż tą z a3
-
[B5 1Z] A4 TDi
dokładnie
-
[B5 1Z] A4 TDi
no wiem, im więcej świecących elementów tym lepiej już po świętach, choinki się rozbiera a nie ubiera.. :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
dokładnie, II lift jest ładny sam w sobie somes miał drugi lift w diodach malowany na czarno chyba
-
[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"
właśnie też już ją gdzieś widziałem ładnie się prezentuje i chęci do modzenia są widziałbym tu parę zmian, np tłumik, czy lampy czy lusterka oraz negatyw na tylne koła a z przodu jakiś większy dystans ale to Twoje auto, w które i tak włożyłeś już trochę pracy