Treść opublikowana przez michu93
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no napewno. kiedyś chciałem zrobić programem ale mi nie szło
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
szczególnie ładnie taki zderzak wyglądałby z hakiem [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________kowi - a programem nie próbowałeś robić fisheye'a?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
cześć i czołem i narazie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zaspy ale co trzeba dodać, to to, że ten śnieg nie jest mokry, więc jest lekki, także wyjechanie z takiego czegoś to sprawia specjalnie duzo problemow
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
co ty tam wiesz, dzisiaj golfem pokonałem pole, na którym zalegał śnieg na wysokość jakieś pół metra - FWD Rulezz nawet po zatrzymaniu się nie miałem problemu z ruszeniem Z rozpędu to się tak da zrobić napisałem przecież, że ze startem z tego miejsca też nie miałem problemu
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
co ty tam wiesz, dzisiaj golfem pokonałem pole, na którym zalegał śnieg na wysokość jakieś pół metra - FWD Rulezz nawet po zatrzymaniu się nie miałem problemu z ruszeniem
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no mi też się tak wydaje
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
8cm śniegu, a miejscami dużo więcej
-
Spoty wrocławskie
200 za sztukę bo nowe.. pytaj lepiej w dziale odpowiednim
-
Spoty wrocławskie
no to czychaj na okazję a jak tam wczoraj spot, udał się?
-
Spoty wrocławskie
mam takie w garażu, też na wysokim bieżniku, ale puki nie mam drugiego auta to ich nie mogę sprzedać.. bo nie wiem czy mi się przydadzą czy nie..[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 10:55_________________________________________________a kowi ma na opylenie opony na staluchach
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
kowi, więcej jak u mnie tego śniegu to na bank nie ma i wątpię, żeby doszło do tych 30cm
-
Spoty wrocławskie
komplet Dębic 13" 8mm za 160zł komplet już w golfie siedzą a tak serio to przed samą zimą ukróciło mi się z oponami...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ta latarnia na ostatnim zdjęciu ładnie się prezentuje
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
no nie źle, fajny kolor a że sedan... :gwizdanie: ciekawe co z tego wyjdzie. Q
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale biało i mnie jest prawie 5cm śniegu
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Audi quattro 25 aniversario
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
rezaj szybko rezaj :kox: chyba nic z tego. bębny by trzeba wymienić i zrobić ogólny przegląd tylnych hamulców. bo przód jest ok.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a u mnie tak ładnie już napadało a ręczny nie nadaje się do zabawy ;(
-
Need For Speed Hot Pursuit...
wiem wiem, już wcześniej znalazłem ale dzięki
-
TV Schneider Colorado - brak dźwięku na analogowej antenie.
ale co dostroić? patrzałem na wszystkich ustawieniach i nic.. [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 13:20_________________________________________________Tu też ZAMKNIJ I USUŃ.
-
Problem z monitorem?
ZAMKNIJ I USUŃ, bo nie potrzebnie zaśmieca.
-
Need For Speed Hot Pursuit...
ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru A czy demo jest jeszcze ne PSN? Dzisiaj szukałem chwilę i nie znalazłem nie widze....już chyba nie ma [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 13:19_________________________________________________ co to za kawałek leci?
-
'99 E46 320d na glebie :)
jakąś sesję nową byś pyknął :gwizdanie:
-
'99 E46 320d na glebie :)
kuzyn ma e46 136KM w stepie i przy normalnej jeździe spala mu 8l a jak jeździ koło 160 to mu pokazuje 6l (dane wg. ekonomizera, sprawdzone przy normalnym użytkowaniu i się zgadzało )