Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. no napewno. kiedyś chciałem zrobić programem ale mi nie szło
  2. szczególnie ładnie taki zderzak wyglądałby z hakiem [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________kowi - a programem nie próbowałeś robić fisheye'a?
  3. cześć i czołem i narazie
  4. zaspy ale co trzeba dodać, to to, że ten śnieg nie jest mokry, więc jest lekki, także wyjechanie z takiego czegoś to sprawia specjalnie duzo problemow
  5. co ty tam wiesz, dzisiaj golfem pokonałem pole, na którym zalegał śnieg na wysokość jakieś pół metra - FWD Rulezz nawet po zatrzymaniu się nie miałem problemu z ruszeniem Z rozpędu to się tak da zrobić napisałem przecież, że ze startem z tego miejsca też nie miałem problemu
  6. co ty tam wiesz, dzisiaj golfem pokonałem pole, na którym zalegał śnieg na wysokość jakieś pół metra - FWD Rulezz nawet po zatrzymaniu się nie miałem problemu z ruszeniem
  7. no mi też się tak wydaje
  8. 8cm śniegu, a miejscami dużo więcej
  9. 200 za sztukę bo nowe.. pytaj lepiej w dziale odpowiednim
  10. no to czychaj na okazję a jak tam wczoraj spot, udał się?
  11. mam takie w garażu, też na wysokim bieżniku, ale puki nie mam drugiego auta to ich nie mogę sprzedać.. bo nie wiem czy mi się przydadzą czy nie..[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 10:55_________________________________________________a kowi ma na opylenie opony na staluchach
  12. kowi, więcej jak u mnie tego śniegu to na bank nie ma i wątpię, żeby doszło do tych 30cm
  13. komplet Dębic 13" 8mm za 160zł komplet już w golfie siedzą a tak serio to przed samą zimą ukróciło mi się z oponami...
  14. ta latarnia na ostatnim zdjęciu ładnie się prezentuje
  15. no nie źle, fajny kolor a że sedan... :gwizdanie: ciekawe co z tego wyjdzie. Q
  16. ale biało i mnie jest prawie 5cm śniegu
  17. Audi quattro 25 aniversario
  18. rezaj szybko rezaj :kox: chyba nic z tego. bębny by trzeba wymienić i zrobić ogólny przegląd tylnych hamulców. bo przód jest ok.
  19. a u mnie tak ładnie już napadało a ręczny nie nadaje się do zabawy ;(
  20. wiem wiem, już wcześniej znalazłem ale dzięki
  21. ale co dostroić? patrzałem na wszystkich ustawieniach i nic.. [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 13:20_________________________________________________Tu też ZAMKNIJ I USUŃ.
  22. ZAMKNIJ I USUŃ, bo nie potrzebnie zaśmieca.
  23. ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru A czy demo jest jeszcze ne PSN? Dzisiaj szukałem chwilę i nie znalazłem nie widze....już chyba nie ma [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 13:19_________________________________________________ co to za kawałek leci?
  24. jakąś sesję nową byś pyknął :gwizdanie:
  25. kuzyn ma e46 136KM w stepie i przy normalnej jeździe spala mu 8l a jak jeździ koło 160 to mu pokazuje 6l (dane wg. ekonomizera, sprawdzone przy normalnym użytkowaniu i się zgadzało )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.