Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. może zmieńcie miejscówkę? ten MM jest może jakiś pechowy
  2. ten chrom przy biegach do kosza. jak już porwałeś się na obszycie skórą to trzebabyło kupić bylejakie kubełki i je obszyć.. i mieszek mogłeś zostawić czarny a jak jest już w kolorze to gałka tak samo mogłaby być
  3. te co masz to są jakieś punktowe czy coś -tanie bynajmniej. Wiem, że są takie ledziki, które ładnie oświetlają tablicę. Ale wg. mnie zwykła żarówka w to miejsce jest najlepsza.
  4. bierz 17" bez gadania. co tam grzebiesz w środku lepiej się przyznaj te ledy tylne nad rejestracją to jakieś nieporozumienie, za takie punktowe to powinien dowód lecieć.. przednie lampki i tylne po II licie i będzie malinka albo odrazu led na tył po II lifcie
  5. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    haha ale kotlet a właśnie dziś sobie myślałem, czy da radę do tdi zamontować. a tu proszę wątek sam mi się nasunął. :gwizdanie:
  6. ON odolanów bliska cena waha się od 4.16-4.25
  7. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wg mnie to ręczny jest naprawdę fajnie zrobiony a podłokietnik będzie?
  8. jeszcze jakby był podświetlany... :gwizdanie:
  9. 39cm mierząc od środka piasty do rantu błotnika
  10. miarką tak plus/minus. ale nie pamiętam jakie mają być wymiary.
  11. patrzcie patrzcie, jak to dobry mod szybko się rozprzestrzenia... :gwizdanie:
  12. fajnie, że mi temat wpadł w oko. też mam ten problem, lampy TYC i drży soczewka od strony kierowcy. W tygodniu coś popatrzę może
  13. jeszcze tłumik ci tak brzydko wystaje apropo stali to ja jestem większy kozak co do golfa :gwizdanie:
  14. niby lepiej się prezentują szare stalówy od czarnych, ale takie staare są... mimo to jest kozak
  15. dlatego wszyscy tak jeżdżą po kolorowych:
  16. lusterko
  17. no całkiem dobrze, i kolor słuszny - teraz prosimy o real foto.
  18. [HQ]Aspect - Hi Jack (Vocal Mix)
  19. boczne migacze jeszcze na dymione i te przednie lampy, bo zacząłeś trochę od tyłu a odmłodnieje autko niesamowicie
  20. http://otomoto.pl/opel-astra-benzynz-plus-gaz-C15612763.html
  21. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków?
  22. ładne autko ze smaczkiem i dyskretnie.
  23. nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE 1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale dobrze to nie wróży niefart pech bo trza było dizla kupić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.