Treść opublikowana przez michu93
-
Spoty wrocławskie
może zmieńcie miejscówkę? ten MM jest może jakiś pechowy
-
[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE
ten chrom przy biegach do kosza. jak już porwałeś się na obszycie skórą to trzebabyło kupić bylejakie kubełki i je obszyć.. i mieszek mogłeś zostawić czarny a jak jest już w kolorze to gałka tak samo mogłaby być
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
te co masz to są jakieś punktowe czy coś -tanie bynajmniej. Wiem, że są takie ledziki, które ładnie oświetlają tablicę. Ale wg. mnie zwykła żarówka w to miejsce jest najlepsza.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
bierz 17" bez gadania. co tam grzebiesz w środku lepiej się przyznaj te ledy tylne nad rejestracją to jakieś nieporozumienie, za takie punktowe to powinien dowód lecieć.. przednie lampki i tylne po II licie i będzie malinka albo odrazu led na tył po II lifcie
-
[ALL] Blow off w TDi??
haha ale kotlet a właśnie dziś sobie myślałem, czy da radę do tdi zamontować. a tu proszę wątek sam mi się nasunął. :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON odolanów bliska cena waha się od 4.16-4.25
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
furka śliczna
-
[B5 1Z] A4 TDi
wg mnie to ręczny jest naprawdę fajnie zrobiony a podłokietnik będzie?
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
jeszcze jakby był podświetlany... :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
39cm mierząc od środka piasty do rantu błotnika
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
miarką tak plus/minus. ale nie pamiętam jakie mają być wymiary.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
patrzcie patrzcie, jak to dobry mod szybko się rozprzestrzenia... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
fajnie, że mi temat wpadł w oko. też mam ten problem, lampy TYC i drży soczewka od strony kierowcy. W tygodniu coś popatrzę może
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jeszcze tłumik ci tak brzydko wystaje apropo stali to ja jestem większy kozak co do golfa :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
niby lepiej się prezentują szare stalówy od czarnych, ale takie staare są... mimo to jest kozak
-
Strefa Śmiechu
dlatego wszyscy tak jeżdżą po kolorowych:
-
Strefa Śmiechu
lusterko
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no całkiem dobrze, i kolor słuszny - teraz prosimy o real foto.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
- Muzyka w naszych autkach
[HQ]Aspect - Hi Jack (Vocal Mix)- [B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
boczne migacze jeszcze na dymione i te przednie lampy, bo zacząłeś trochę od tyłu a odmłodnieje autko niesamowicie- Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/opel-astra-benzynz-plus-gaz-C15612763.html- [B5 1Z] A4 TDi
chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków?- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ładne autko ze smaczkiem i dyskretnie.- [B5 AGB] VIAGRA
nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE 1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale dobrze to nie wróży niefart pech bo trza było dizla kupić. - Muzyka w naszych autkach