Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
że tak powiem - pakiet eslajn pełną gębą się robi
-
[B5 AFN] Czerwona zdrowa seria
ładne autko kolego coś się tu dzieje w ogóle?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ale traktor
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ja? ja nic nie mam.
-
[B5 1Z] A4 TDi
liczą się dobre chęci
-
[B5 1Z] A4 TDi
coś gdzieś pisałeś, że szukasz dużego prawego
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ciekawe czy da radę samemu wyrzeźbić obrazek, np navi do włączenia i wyłączenia zasilania navi jak np ma się ją w kratkach
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
no fajnie, tylko dlaczego tłumik masz tak mocno schowany? chyba, że to efekt uboczny. no i do pełni wypasu jeszcze brakuje ci np: sprysków
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zawsze byłem przekonany właśnie, że nie było, aż na allegro co raz więcej widziałem 124 w dieselu...[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:56_________________________________________________topor - szukaj tego: http://i688.photobucket.com/albums/vv249/mohiqan/cars/w201-190e-schulz-city.jpg http://www.theautounion.net/index.php?topic=5341.0
-
[ALL] program do kasowania inspekcji/serwis itp
no nie, przecież po 1998r można kasować bez VAG'a. Przycisko-pokrętłami na liczniku
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
http://moto.allegro.pl/mercedes-w210-2-9-turbo-diesel-i1258351982.html http://moto.allegro.pl/mercedes-e-klasa-w-210-1999r-diesel-i1259231756.html http://otomoto.pl/mercedes-e-220-C15490940.html http://moto.allegro.pl/mercedes-e-2-9-td-170-km-kombi-i1259396298.html http://otomoto.pl/mercedes-220-C15495519.html http://moto.allegro.pl/mercedes-w210-e290-kombi-i1271294842.html http://moto.allegro.pl/okazja-mercedes-i1261686551.html http://moto.allegro.pl/mercedes-e-klasa-i1263520171.html http://otomoto.pl/mercedes-e-220-C15543376.html http://moto.allegro.pl/mercedes-e-220-diesel-98-r-ksiazka-serwisowa-i1269328324.html i to zaledwie kilka e-klasse, które mają taki przebieg. ciężej jest znaleść mercedesa - 124 albo e-klasse w dieselu z przebiegiem 150kkm. jeszcze coś mam znaleźć?
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164786.0;topicseen
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
124 coupe też miało diesela pod machą. takie 123 sam bym sobie kupił i dobrą felgę oraz glebę ale to w LIMUZYNIE
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ty się łodczep łod golfa..
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
taksówka. nie widzę w nim nic rarytaśnego ogólnie mi się wydaje, że w mercedesach te przebiegi są wyższe do sprzedaży niż w innych autach, wydaje mi się, że ludzie typu " 200kkm i trup" to nie zasługują (nawet na audi, co dopiero) na mercedesa...
-
Urodziny Prezesa
Wszystkiego najlepszego! :drinks: i na pocieszenie:
-
Strefa Śmiechu
http://eng.auto24.ee/used/379116
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to powiedz bubie, żeby składał ten drugi silnik i niech ci odsprzeda
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy nie wyskakuj z silnikiem znowu... benzyna.. pf.. (i znowu mnie zaraz zjadą ) no jak już benzyna to jakieś 2.7
-
[B5 1Z] A4 TDi
byle do przodu slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak kupisz diesela slepy co do tych postojówek to jeszcze myślałem nad tym czy dałoby radę zrobić postoje tylko w migaczach. albo mijania w migaczach tak jak mazda 6 ma po bokach mijania i fajnie to ją poszerza i obniża wizualnie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
do tego żółte szybki oraz felga z żółtym akcentem no i obowiązkowo halogen na żółto. auto dostałoby drugie życie. a co do wnętrza i żółtości - pomyśl nad obiciem dekorów w czarną alkantarę przeszywaną żółtą nicią
-
[B5 1Z] A4 TDi
co ty wojciu gadasz... slepy - czarny bix z postojówką w migaczu oraz odbłyśnikiem amerykańskim byłby kox - do tego tylne lampki znowu folią
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
zrobi swapa na 3.0 - tego jeszcze nie było... moje także. - [B5 1Z] A4 TDi