Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Większego balona nie było :?: były
  2. ale może wrzucić 16" i oponę 215/70/16
  3. Lepiej na handel daj a jakieś 16" sobie zapodaj na zimę bo po co śmigać na 18kach w zimie.. właśnie, a felga to w sumie i tak średnia...
  4. Witam! Jestem na etapie wymuszonych niestety poszukiwań monitora, bo mój działa tylko po 2 godzinnej reanimacji, po czym musi się rozgrzewać... Jako, że nie stać mnie na taki jakbym chciał - led, ew. lcd 22" panorama... to coś taniego szukam i zastanawiam się czy warto wziąść używkę z biura? Jeśli ma gwarancję? np takie oferty: http://allegro.pl/dell-20-dvi-tv-rok-gwarancji-wroclaw-i1255852723.html http://allegro.pl/hp-w2007v-firmowka-w-cenie-chinola-rewelka-i1255217677.html http://allegro.pl/dell-lcd-19-rok-gwarancji-wroclaw-f-ra-vat-i1255852722.html Nie mam pojęcia co wybrać. Nie dysponuję dużą kasą. Najlepiej jakby cena nie przekraczała 250-300zł, a jeśli dałoby radę to nawet mniej :gwizdanie: A może używkę prywantą? Dodam, że może być 17" ale nie mniejszy.[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 13:17_________________________________________________Albo może inaczej, zaproponujcie mi takie tymczasowe rozwiązanie. Widzę, że używkę 17 można dostać za 150zł i chyba ku takim bym się skłaniał. Tylko jaką firmę? I na co zwrócić uwagę?
  5. 4.19 ON na Bliskiej w Odolanowie
  6. moskal kupił, żeby innych powkur*iać a nie tym jeździć..
  7. chwal się chwal dalej. a tak serio to jak masz takie suprajsy to współczuję..
  8. michu93 odpowiedział(a) na graba83 temat w 1.9TDI
    jest gdzieś jakaś dokładna instrukcja jak nagrzewnicę przeczyścić? bo niestety mam ten sam problem..
  9. macie tam już jakaś grupkę z a4-klub?
  10. Się czyta całe tematy :gwizdanie:
  11. moze Ty oczywiście, w pasach, wg. ograniczeń oraz bez prawka
  12. buszek - zawsze się jeździ przepisowo :gwizdanie:
  13. Trzeniu ma takie życzenie, żeby było tu zamknienie. Ale trzeniu nie jest vipem, może tylko zamknąć... :gwizdanie:
  14. i o to chodzi przecież nie chciałem nic ci narzucać
  15. zapomniałem.. kolego - podaj kod lakieru, może uda mi się za jakiś czas taką znaleść i zrobić mój projekcik
  16. pablo - te auta są u jakiegoś handlarza, dlatego w tym samym miejscu a co do tego, że Q już jedzie, to przecież idzie gorzej niż FWD a zabawa przednionapędówką zimą też jest dobra
  17. wiem, że ulubiony kolor ale ja wolałbym mieć prawie taki sam kolor a mieć lepszy wypas i Q, ale każdy ma inne priorytety
  18. wszystko ładnie, pięknie ale te tylne lampy... i znaczek s4 z grila myslę, że wywaliłeś już :gwizdanie:
  19. tak ten sam + podłokietnik, kubełki, kiera od eski
  20. http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-quattro-i1270534524.html :gwizdanie: Q na lepszym wypasie a ty 1.6 wziąłeś? chyba, że technicznie była lipa.
  21. zderzak chyba trochę za jasny, a lusterka za ciemne :gwizdanie:
  22. sprawdźcie sobie kodami, na bank to nie to samo wiem bo twój kolor też mieliśmy
  23. pablo_9 - to nie ten sam kolor co Twój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.