Treść opublikowana przez michu93
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Większego balona nie było :?: były
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ale może wrzucić 16" i oponę 215/70/16
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Lepiej na handel daj a jakieś 16" sobie zapodaj na zimę bo po co śmigać na 18kach w zimie.. właśnie, a felga to w sumie i tak średnia...
-
Monitor tani - używka z biura czy prywatny, może nowy?
Witam! Jestem na etapie wymuszonych niestety poszukiwań monitora, bo mój działa tylko po 2 godzinnej reanimacji, po czym musi się rozgrzewać... Jako, że nie stać mnie na taki jakbym chciał - led, ew. lcd 22" panorama... to coś taniego szukam i zastanawiam się czy warto wziąść używkę z biura? Jeśli ma gwarancję? np takie oferty: http://allegro.pl/dell-20-dvi-tv-rok-gwarancji-wroclaw-i1255852723.html http://allegro.pl/hp-w2007v-firmowka-w-cenie-chinola-rewelka-i1255217677.html http://allegro.pl/dell-lcd-19-rok-gwarancji-wroclaw-f-ra-vat-i1255852722.html Nie mam pojęcia co wybrać. Nie dysponuję dużą kasą. Najlepiej jakby cena nie przekraczała 250-300zł, a jeśli dałoby radę to nawet mniej :gwizdanie: A może używkę prywantą? Dodam, że może być 17" ale nie mniejszy.[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 13:17_________________________________________________Albo może inaczej, zaproponujcie mi takie tymczasowe rozwiązanie. Widzę, że używkę 17 można dostać za 150zł i chyba ku takim bym się skłaniał. Tylko jaką firmę? I na co zwrócić uwagę?
-
Ceny paliwa marzec 2026
4.19 ON na Bliskiej w Odolanowie
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal kupił, żeby innych powkur*iać a nie tym jeździć..
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
chwal się chwal dalej. a tak serio to jak masz takie suprajsy to współczuję..
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
jest gdzieś jakaś dokładna instrukcja jak nagrzewnicę przeczyścić? bo niestety mam ten sam problem..
-
Spoty wrocławskie
macie tam już jakaś grupkę z a4-klub?
-
Strefa Śmiechu
- [ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
Się czyta całe tematy :gwizdanie:- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
moze Ty oczywiście, w pasach, wg. ograniczeń oraz bez prawka- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
buszek - zawsze się jeździ przepisowo :gwizdanie:- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
załóż 16- Nigdy nie kończąca się opowieść!!
Trzeniu ma takie życzenie, żeby było tu zamknienie. Ale trzeniu nie jest vipem, może tylko zamknąć... :gwizdanie:- [ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
i o to chodzi przecież nie chciałem nic ci narzucać- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
zapomniałem.. kolego - podaj kod lakieru, może uda mi się za jakiś czas taką znaleść i zrobić mój projekcik- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
pablo - te auta są u jakiegoś handlarza, dlatego w tym samym miejscu a co do tego, że Q już jedzie, to przecież idzie gorzej niż FWD a zabawa przednionapędówką zimą też jest dobra- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
wiem, że ulubiony kolor ale ja wolałbym mieć prawie taki sam kolor a mieć lepszy wypas i Q, ale każdy ma inne priorytety- [ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
wszystko ładnie, pięknie ale te tylne lampy... i znaczek s4 z grila myslę, że wywaliłeś już :gwizdanie:- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
tak ten sam + podłokietnik, kubełki, kiera od eski- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-quattro-i1270534524.html :gwizdanie: Q na lepszym wypasie a ty 1.6 wziąłeś? chyba, że technicznie była lipa.- [ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
zderzak chyba trochę za jasny, a lusterka za ciemne :gwizdanie:- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
sprawdźcie sobie kodami, na bank to nie to samo wiem bo twój kolor też mieliśmy- [B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
pablo_9 - to nie ten sam kolor co Twój - [ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)