Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B6] Świecący emblemat na tylną klapę ???
było było. trąci wsią nie ma co... a w b6 to pewnie już w ogóle koniec.
-
[ALL] [ALL] [ALL B5] A4 1.8t quattro
kiera od S a nie s-line na grilu zostaw znaczek pomalujesz tam co trzeba w przednich lampach a nie przyciemniał będziesz na forum pewnie jest wątek jak to zrobić to które fele teraz masz?
-
[ALL] [ALL] [ALL B5] A4 1.8t quattro
ogólnie fajna, tłumik za duży i ta blenda średnia. daj opis i więcej wyraźnych fotek
-
MKII diesel :) Sprzedany
no więc właśnie.. mój się takiego setupu nie doczeka
-
MKII diesel :) Sprzedany
no ale co - w 3 kołach zmieściłbym się kompletnie? jak dla mnie to koszta są mimo wszystko jednak duże ale jakby dało się w 3 tysiach zmieścić z osprzętem i skrzynią no to...
-
MKII diesel :) Sprzedany
no nie wątpię u mnie by przypasił taki silniczek ale najlepiej 110KM.. tylko właśnie są to za***iste koszta...
-
MKII diesel :) Sprzedany
mmm dużo cię kosztowało zmiana na tdi?
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal chyba ma autko u lakiernika, jakbyście wszystkie posty czytali to byście wiedzieli ock
-
[B5 AGB] VIAGRA
nagraj dyktafonem i niech się chłoptasie jarają..
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
po co
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
lepiej to: http://allegro.pl/audi-100-ls-automatic-i1211722151.html
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
już zauważyłem niedawno, że wlaśnie wszyscy battalionowcy zmieniają fury bynajmniej mają taki plan, bo ogólnie to ciężko im idzie, zresztą jak wszystkim...
-
[ALL B7] Wymiana samych piór? Możliwe ?
dlaczego temat o wycieraczkach szyby jest w dziale "wnętrze"? żeby nie było OT, wydaje mi się, że w tych nie da rady wymienić samego pióra
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
- [B5 1Z] Biały Goniec
to odrazu przednie lampy na czarno- [B5 1Z] Biały Goniec
jeździlem tam w Twoim rejonie i nie było tak źle jak się chce to da radę a co do kontrastu... :gwizdanie:- [B5 1Z] Biały Goniec
fajna biała zapodaj kolor na klamki i lusterka, felga tak jak piszesz to minimum i gleba- [B5 AGB] VIAGRA
czarny jest bardziej agresywny- [ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
bardziej niż a3 no ale to nie temat na ten temat :gwizdanie:- Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
takie tematy z przyjemnością się obserwuje i tak jak mówiłem już kiedyś, przy takich projektach to przychodzi mi chęć na robienie mojego mk2 tyle, że ja bym jeszcze tipa zostawił [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:33_________________________________________________Daniel - możesz jeszcze dokupić sobie tą, bo ma fajne soczewki http://moto.allegro.pl/sprzedam-audi-90-sedan-limuzyna-i1234206338.html- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
na mój niestety raczej nie :gwizdanie: ale mam nadzieję, że ja będę mógł liczyć na Twój głos- [ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
to po co jej 131? kup jej 90KM i będzie też zadowolona- [B5 AFN] AFN by ECU Project :D
jest wykres fajnie wyszło zostajesz przy tej mocy?- [ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
szukaj lepiej odrazu jakiegoś 150-konnego.- [B5 AGB] VIAGRA
dlatego najlepiej kupić angola - pomodzić - a do sprzedaży deche przełożyć, numery przebić czy co tam nie wiem i wsio - [B5 1Z] Biały Goniec