Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. było było. trąci wsią nie ma co... a w b6 to pewnie już w ogóle koniec.
  2. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    kiera od S a nie s-line na grilu zostaw znaczek pomalujesz tam co trzeba w przednich lampach a nie przyciemniał będziesz na forum pewnie jest wątek jak to zrobić to które fele teraz masz?
  3. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ogólnie fajna, tłumik za duży i ta blenda średnia. daj opis i więcej wyraźnych fotek
  4. no więc właśnie.. mój się takiego setupu nie doczeka
  5. no ale co - w 3 kołach zmieściłbym się kompletnie? jak dla mnie to koszta są mimo wszystko jednak duże ale jakby dało się w 3 tysiach zmieścić z osprzętem i skrzynią no to...
  6. no nie wątpię u mnie by przypasił taki silniczek ale najlepiej 110KM.. tylko właśnie są to za***iste koszta...
  7. mmm dużo cię kosztowało zmiana na tdi?
  8. moskal chyba ma autko u lakiernika, jakbyście wszystkie posty czytali to byście wiedzieli ock
  9. nagraj dyktafonem i niech się chłoptasie jarają..
  10. lepiej to: http://allegro.pl/audi-100-ls-automatic-i1211722151.html
  11. już zauważyłem niedawno, że wlaśnie wszyscy battalionowcy zmieniają fury bynajmniej mają taki plan, bo ogólnie to ciężko im idzie, zresztą jak wszystkim...
  12. dlaczego temat o wycieraczkach szyby jest w dziale "wnętrze"? żeby nie było OT, wydaje mi się, że w tych nie da rady wymienić samego pióra
  13. to odrazu przednie lampy na czarno
  14. jeździlem tam w Twoim rejonie i nie było tak źle jak się chce to da radę a co do kontrastu... :gwizdanie:
  15. fajna biała zapodaj kolor na klamki i lusterka, felga tak jak piszesz to minimum i gleba
  16. czarny jest bardziej agresywny
  17. bardziej niż a3 no ale to nie temat na ten temat :gwizdanie:
  18. takie tematy z przyjemnością się obserwuje i tak jak mówiłem już kiedyś, przy takich projektach to przychodzi mi chęć na robienie mojego mk2 tyle, że ja bym jeszcze tipa zostawił [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:33_________________________________________________Daniel - możesz jeszcze dokupić sobie tą, bo ma fajne soczewki http://moto.allegro.pl/sprzedam-audi-90-sedan-limuzyna-i1234206338.html
  19. na mój niestety raczej nie :gwizdanie: ale mam nadzieję, że ja będę mógł liczyć na Twój głos
  20. to po co jej 131? kup jej 90KM i będzie też zadowolona
  21. jest wykres fajnie wyszło zostajesz przy tej mocy?
  22. szukaj lepiej odrazu jakiegoś 150-konnego.
  23. dlatego najlepiej kupić angola - pomodzić - a do sprzedaży deche przełożyć, numery przebić czy co tam nie wiem i wsio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.