Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. u mnie dziś w nocy -6 było ponoć na przełomie października/listopada ma być nawet do -30... zimówki leżą w garażu, nawet dwa komplety, tylko narazie zmiany nie będzie :gwizdanie: aktualnie jestem na tropie fajnych 13" do golfa
  2. na taki kolor to mam konkretny plan już do roku.. :gwizdanie: jest za***isty poprostu chyba passata mieliśmy w tym albo podobnym kolorze, fajnie wygląda umyty ale utrzymać ten kolor czysty prawie niemożliwe jak chcesz zawirusować 1.6? da się? jeśli tak to ile ci przybędzie - 10-15KM?[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 19:41_________________________________________________a co do postojówek, to są ok, bo do tego jak ulał przypasuje świecący migacz
  3. może nie czarny, bo to takie oklepane - mówię o feldze ale coś takiego jak kowi wrzucił byłoby kox szkoda, że antena na błotniku i ten wydech tak wystaje...
  4. http://www.postimage.org/image.php?v=aVo1QO9 ta nie działa, a ta z obniżonym śmiga
  5. coś namieszałeś z fotami jedna działą tylko i jest mała.. ale chyba jest łądnie
  6. Lasgo - Out Of My Mind [Original Mix] później reszta ogólnie to: Silverclub - Vocal Arena Vol 14. http://forums.di.fm/vocal-trance/silverclub-vocal-arena-vol-14-a-150527/ a najogólniej to DIGITALLY-IMPORTED, Vocal Trance http://www.di.fm/
  7. kowi - mieliśmy kilka czarnych aut ja ogólnie nie toleruję za bardzo czarnych szyb, jak już to tylko delikatnie
  8. szyby to albo wszystkie bardzo delikatnie - tak ze 15-20% albo w ogóle TYM BARDZIEJ w czarnym ale to tylko moje zdanie
  9. a 1.8t sprzedałeś?
  10. wygląda fajnie jak to eski, ale te czarne szyby a reszte to sam umiesz ocenić. ale relingi by się satynowe przydały
  11. naprawde dobrze pomyślane mam podobny model - alpine ida-x001 ale nie jest u mnie. może kiedyś zrobię taką rameczkę jak będę montować w przyszłym roku
  12. http://moto.allegro.pl/audi-a6-2-5-tdi-kombi-i1267017033.html
  13. dowieś jeszcze ze 3 zapachy i 5 naklejek.. a carbon całkiem fajnie wygląda, tylko właśnie szkoda, że popiołka w drugą stronę..
  14. a czym ma to odkręcić? to jest problem, bo nie ma klucza..
  15. michu93 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    no lampeczki wyglądają świetnie
  16. może coś dopasujesz a jak nie to rozwiercenie :gwizdanie:
  17. http://grono.net/pabw/topic/15960122/sl/zapierdol-glowa-w-klawiature-i-wpisz-co-ci-wyszlo-xd/2/0/193113491/0/
  18. DiM zwrócił mi kasę za odbiór oraz dwie przesyłki i cenę emblematów. paczka dziś została wysłana ponownie. tyle na temat. zamykam.
  19. no to jest wszystko ok. przegonisz autko i wydmucha wydech z sadzy - tak do 4500rpm jak jest sucha to nie ma oleju
  20. no i jeśli sadza to czarny dym i to jest wszystko ok, a jeśli niebieski to olej i wtedy trzeba się martwić.
  21. jeszcze jakby było co chwalić.. gdyby nie PB to bym to auto lubiał
  22. michu93 odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    niestety przód od b3 w coupe mi się bardziej podoba.
  23. lukasz - nie rób spamu i nie wklejaj naszych wiadomości z gg a mój numer gg jest ogólnodostępny a te lampiony tylne to najwyższy czas byłoby zmienić
  24. drugi bezołowiowiec się odezwał.. :gwizdanie:
  25. trzeba było kupić diesela.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.