Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
u mnie dziś w nocy -6 było ponoć na przełomie października/listopada ma być nawet do -30... zimówki leżą w garażu, nawet dwa komplety, tylko narazie zmiany nie będzie :gwizdanie: aktualnie jestem na tropie fajnych 13" do golfa
-
[B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)
na taki kolor to mam konkretny plan już do roku.. :gwizdanie: jest za***isty poprostu chyba passata mieliśmy w tym albo podobnym kolorze, fajnie wygląda umyty ale utrzymać ten kolor czysty prawie niemożliwe jak chcesz zawirusować 1.6? da się? jeśli tak to ile ci przybędzie - 10-15KM?[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 19:41_________________________________________________a co do postojówek, to są ok, bo do tego jak ulał przypasuje świecący migacz
-
[ALL B5] Szatanisk[oooo]
może nie czarny, bo to takie oklepane - mówię o feldze ale coś takiego jak kowi wrzucił byłoby kox szkoda, że antena na błotniku i ten wydech tak wystaje...
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
http://www.postimage.org/image.php?v=aVo1QO9 ta nie działa, a ta z obniżonym śmiga
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
coś namieszałeś z fotami jedna działą tylko i jest mała.. ale chyba jest łądnie
-
Muzyka w naszych autkach
Lasgo - Out Of My Mind [Original Mix] później reszta ogólnie to: Silverclub - Vocal Arena Vol 14. http://forums.di.fm/vocal-trance/silverclub-vocal-arena-vol-14-a-150527/ a najogólniej to DIGITALLY-IMPORTED, Vocal Trance http://www.di.fm/
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
kowi - mieliśmy kilka czarnych aut ja ogólnie nie toleruję za bardzo czarnych szyb, jak już to tylko delikatnie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
szyby to albo wszystkie bardzo delikatnie - tak ze 15-20% albo w ogóle TYM BARDZIEJ w czarnym ale to tylko moje zdanie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
a 1.8t sprzedałeś?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wygląda fajnie jak to eski, ale te czarne szyby a reszte to sam umiesz ocenić. ale relingi by się satynowe przydały
-
[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO
naprawde dobrze pomyślane mam podobny model - alpine ida-x001 ale nie jest u mnie. może kiedyś zrobię taką rameczkę jak będę montować w przyszłym roku
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/audi-a6-2-5-tdi-kombi-i1267017033.html
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
dowieś jeszcze ze 3 zapachy i 5 naklejek.. a carbon całkiem fajnie wygląda, tylko właśnie szkoda, że popiołka w drugą stronę..
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
a czym ma to odkręcić? to jest problem, bo nie ma klucza..
-
Wąskie e30
no lampeczki wyglądają świetnie
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
może coś dopasujesz a jak nie to rozwiercenie :gwizdanie:
-
Virtual Tuning - wasze prace
http://grono.net/pabw/topic/15960122/sl/zapierdol-glowa-w-klawiature-i-wpisz-co-ci-wyszlo-xd/2/0/193113491/0/
-
UWAGA! Nie polecam tego usera do interesów!
DiM zwrócił mi kasę za odbiór oraz dwie przesyłki i cenę emblematów. paczka dziś została wysłana ponownie. tyle na temat. zamykam.
-
[B5 AFN] Pluje sadzą 1,9 tdi 110km
no to jest wszystko ok. przegonisz autko i wydmucha wydech z sadzy - tak do 4500rpm jak jest sucha to nie ma oleju
-
[B5 AFN] Pluje sadzą 1,9 tdi 110km
no i jeśli sadza to czarny dym i to jest wszystko ok, a jeśli niebieski to olej i wtedy trzeba się martwić.
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
jeszcze jakby było co chwalić.. gdyby nie PB to bym to auto lubiał
-
Audi Coupe 1990 7A
niestety przód od b3 w coupe mi się bardziej podoba.
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
lukasz - nie rób spamu i nie wklejaj naszych wiadomości z gg a mój numer gg jest ogólnodostępny a te lampiony tylne to najwyższy czas byłoby zmienić
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
drugi bezołowiowiec się odezwał.. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
trzeba było kupić diesela.