Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. i tapicerkę pokrowcową.
  2. Mam taki problem, że przed formatem dysku D zgrałem wszystko co potrzebne mi było na DVD. Elegancko się nagrało. Następnie po formacie chcę włożyć płytę to się ładuje i ładuje, aż w końcu albo plików nie wyświetli, albo wyświeli, lecz cokolwiek dalej chciałbym zrobić na płycie - otworzyć plik np, to już zawiecha. Chciałem skopiować coś to też nie idzie, bo coś tam wyskakuje po jakimś czasie.. wcześniej było ok. co mi poradzicie? [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 20:51_________________________________________________coś gdzieś wyczytałem o zamykaniu płyty, ale nie wiem o co chodzi, nigdy tego nie robiłem i było ok.. chyba, że poprostu nie musiałem tego robić a działo się samo. bo teraz nagrywałem innym nero.
  3. aa.. s4 będzie w garażu. No w sumie idealnie przypasuje tutaj to: "Jeździ nią starszy Pan do Kościoła i po bułki." :gwizdanie: poprostu moskal zakochał się w tdi'ku i teraz chce śmigać cały czas polówką
  4. trzecia fotka nie działa, pomimo to już widzę, że nie ciekawie.. przód lamy... niebieskie podświetlenie? chyba do tego pionka by ci przypasowało, ale w maluchu, nie w a4. gril? jaki? rs, s lub polift. innych nie. i jakie zegary? chyba nie masz na myśli białych tarczy?
  5. patrzcie, co dawidek zrobił ze swoim paździerzem
  6. znaleziono na allegro.pl fajna choinka
  7. hehe, ogólnie używam automapy, którą musiałbym zaktualizować, ale to nie w telefonie. do telefonu wgrałem ovi maps i... na wgraniu się skończyło bo coś nie chce śmigać.
  8. taki progressive'istyczny kawałek wpadł mi dziś w ucho na DI.fm
  9. my tankujemy w 90% tylko na Bliskiej, reszta to w sumie Orlen minusem jak dla nas jest to, że nr. rejestracyjny ma być na karcie, bo rozumiem, że innego samochodu nie mogę zatankować na tą kartę. Po pierwsze w domu są dwa samochody a po drugie - nie na stałe..
  10. moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie: dlatego kupił 265-cio konne b5
  11. biedny nie biedy - co raz bardziej podobają mi się avanciory konkretniej to e39 touring, ale a4 w sumie też niczego sobie jest :gwizdanie:
  12. wysłałem kumplowi foto i mi napisał: ktoś 20:55:12 ale biedne to audi:/ 20:55:38 swiatła z tylu:/ 20:55:48 jakas naklejka z przodu ale mnie się podoba
  13. ive teraz jest na NIE, bo jego fura w temacie się znalazła
  14. a tu można robić OT?
  15. fajny sprzęcik
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o tak.. kalendarz ale co mi tam, idę pucować swoją, bo przestało padać i jutro może coś się postrzela cyfróweczką
  17. no spoko. w battalionie niektórym pasowało. i tak nic z tym nie organizuję, więc zamykać proszę.
  18. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    temat czerwonych lampek tylnych odpuściłeś?
  19. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie to co moje ;( jutro postrzelam jakieś fotosy może, ale to nie to samo... ;(
  20. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mmm... kosa jak dla mnie zawsze będę to powtarzał
  21. z taką serią do battalionu?
  22. kurde 8 stron przez jeden dzień eska jak eska doprowadzisz ją do ideału jestem ciekaw co z nią będzie
  23. michu93 odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    ale nie jest tańsze w użytkowaniu? jak tak to źle powiedziałem, lepsze dla kieszeni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.