Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak obiecałem na battalionie, prezentuję galerię smutnych i skrzywdzonych A4.

Niech ten dział będzie przestrogą dla innych.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze źródeł internetowych (głównie allegro i polska jazda), celowo nie ma zdjęć z naszego forum. Mimo to, może się zdarzyć że znajdzie się tutaj auto kogoś z forum.

Zachęcam do komentowania i wklejania zdjęć swoich okazów tuningu w złym guście :good:

vkqR0.jpgvkDjJ.jpgvkIj0.jpgvkKO9.jpgvlbeJ.jpgvlP90.jpgyf3yA.jpgvkZM0.jpgvlRE9.jpgvmaBi.jpgvmkzS.jpgvmOvA.jpgvmpz9.jpgvmuyr.jpgvneX9.jpgvnmqA.jpgvnwp9.jpgvnBor.jpgvnQmi.jpgvn_kS.jpgvobOA.jpgvoji0.jpgvoohi.jpgvotgA.jpgvovLJ.jpgvoFKi.jpgvoIer.jpgvoKJA.jpgvoZHr.jpgvpl8J.jpgvpA6A.jpgvpU3J.jpgvq5xr.jpgvqkvi.jpgvqpuA.jpgvqzt9.jpgvqBYi.jpgvqEsr.jpgvqJrJ.jpgvqOr0.jpgvqYpA.jpgvr2oS.jpgvr9Ti.jpgvrtQr.jpgvrBjS.jpgvrLir.jpgvs1Lr.jpgb3JR0.jpgb4ahA.jpgb3xni.jpgb4ObS.jpgb4_FA.jpgb5eDr.jpgb5h7A.jpgb82JA.jpgb8ad0.jpgb8hHr.jpgb8ua9.jpgb8Y5S.jpgb99zA.jpgb9eyS.jpgy0M60.jpgy4i5J.jpgy4x3A.jpgy7CCJ.jpgy7HC0.jpgy7MBi.jpgy833i.jpgy8uuS.jpgy8LXS.jpgy8VWr.jpgy92pS.jpgyalJA.jpgybq4r.jpgybv3J.jpgybF2i.jpgybK1A.jpgybP0S.jpgybRw0.jpgybY_r.jpgyc7Z0.jpgycLTi.jpgyeqEi.jpgyePAJ.jpg

Opublikowano

Piękne są :decayed: 3 fotka od końca niczym miatasubiszi lancer :polew: :polew:

Opublikowano

dsc0882j.jpg

:decayed:

Opublikowano

Tutaj Badlock moim zdaniem poprawnie zrobiony jak na A4 :gwizdanie:

voZHr.jpg

Przedłuzenie maski zachodzi nie tylko na lampy(gdzie kiczowato wychodzi) ale również na grill w równej lini, gdyby nie zaspawane kierunki i ten laminat z siatexem, była by nawet fajna :wink4:

tylko troche passatem zajeżdża :decayed:

Opublikowano

dsc0882j.jpg

:decayed:

:polew:

a tu można robić OT? :mysli:

090210142047.jpg

090210142028.jpg

Opublikowano

dsc0882j.jpg

:decayed:

zakochałem się :kox: :kox:
Opublikowano

dsc0882j.jpg

:decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________http://postimage.org/image/1rqi5hu10/

ta ma system coming home :kox:

Opublikowano

Przehoooj co ma zderzak :polew: :polew:

vpA6A.jpg

Opublikowano

czy ten watek jest potrzebny , bo zal patrzec na te ulepy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:javascript:void(0); :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

dla mnie watek bez sensu :confused4: az zal patrzec

Opublikowano

Wg mnie potrzebny :)

Niech wszyscy widza z czego sie smiejemy na forum. Chocby po to, zeby ktos wiedzial ze to nie tylko z niego sie smiejemy :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

A dla mnie z sensem bo podobno nawet jakaś klubowa fura się załapała :decayed:

Jak widać u nas na forum też się ulepy znajdą :gwizdanie:

Na wielu forach motoryzacyjnych widziałem takie wątki.

Opublikowano
zeby ktos wiedzial ze to nie tylko z niego sie smiejemy

ale wtedy jest lepsza zabawa :kox:

Opublikowano

Wg mnie potrzebny :)

Niech wszyscy widza z czego sie smiejemy na forum. Chocby po to, zeby ktos wiedzial ze to nie tylko z niego sie smiejemy :polew: :polew:

zmykaj do kosza pomagać Poźkowi :cool1: :gwizdanie: :good:
Opublikowano

ive teraz jest na NIE, bo jego fura w temacie się znalazła :decayed:

Opublikowano

ive teraz jest na NIE, bo jego fura w temacie się znalazła :decayed:

to mi akurat ni przeszkadza ale ja zawsze tepiłem modyfiki gdziekolwiek się nie pojawiły :cool1:
Opublikowano

Diody i płomienie to sobie bardzo cenię :yeah:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
komixt.jpg
Opublikowano
:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.