Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale krzywo
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
tniesz żeby wyciągnąć a później w środku sklejasz taśmą izolacyjną - nie przeźroczystą ani inną chińszczyzną.
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
ale ona takich lubi
-
TV + Internet z Cyfrowy Polsat?
aha. no nie chciałbym, żeby było gorzej. bo mam wszystko na miejscu - calą obsługę jak coś siądzie itp. jeszcze kumpel - sąsiad tam pracuje więc nie mam żadnych problemów. no obczaję jak to tu jest z zasięgiem.
-
TV + Internet z Cyfrowy Polsat?
czyli? tak łopatologicznie?
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
która podeszła do Pana Raggaman'a :gwizdanie:
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
a takim co nie umieją rymować i czytać powiedział - nara. patrzcie pierwszy post.
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
i zrzedła im mina
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
a za Poźkiem - Trzeniu z taczką
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
to i tak ponoć nie dopasujesz wyglądem.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no raczej dobra, tylko w jednej zaczep urwany w drugiej braki w zaczepach, popękana..
-
TV + Internet z Cyfrowy Polsat?
Chciałbym się was zapytać czy ktoś ma styczność z internetem Cyfrowy Polsat? Korzystamy z telewizji tego dostawcy i dodatkowo przydały by się jeszcze dwa dekodery ale nie o to chodzi. Aktualnie mamy tv w pakiecie za 37.90 oraz internet radiowy lokalnego dostawcy Zapnet o prędkości 1.5mb/s za 59zł z którego mimo wszystko jestem bardzo zadowolony. Razem wychodzi to 96.90zł. Cyfrowy Polsat oferuje TV + Internet w tym pakiecie filmowym oraz internet np 12MB (co jest 8 razy szybsze od mojego) za łączną kwotę 86.90zł - co mnie taniej wynosi a mam dużo lepsze połączenie z netem (teoretycznie). No właśnie, pytanie - jak to jest w praktyce? Czy internet również jest nadawany radiowo czy poprzez telefon stacjonarny (z którego nie korzystamy, a łącze Neo jest od 2 lat prawdopodobnie)?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
możesz kupić, one są do przestawiania WB/EU poprzez taki wihajster
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
robiłem aparatem bez ostrości więc musiało być daleko a godzina jakoś 14:50 była jak robiłem fotę pomyliłem wskazówki
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
godzina 10.30?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
ale ja bym mimo wszystko pomalował.. :gwizdanie:
-
'99 E46 320d na glebie :)
choinka puścić prąd z postojówek - tak, ale nie może świecić światłem halogenowym.. chyba jakaś żarówka dwuwłóknowa czy coś?[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 10:19_________________________________________________wczoraj się zarejestrowałem w klubie bmw - wyczajam galerię użytkowników oraz Pet3r i zonk - nie mozna komentować
-
[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !
ale środkowa konsola nie jest udekorowana "carbonowymi" dodatkami jest poprostu sam plastik.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
naklejka rejestracyjna na przedniej szybie
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
co ty chcesz od AHH? plany ma więc za chwilę będzie więcej koniuf.
-
Spoty wrocławskie
312MC jest z Lubina. Zagadaj do niego
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
kolor :gwizdanie:
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
ładne autko i zapowiada się ciekawie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
koniec 99 dopiero były na biało.
-
[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !
a środek został..