Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Kolejny Srebrny JedenZECIOR
to, że chlapacze nie ładnie wyglądają. :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
18 to przy takiej glebie minimum. wygląda koksiarsko
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Kolejny Srebrny JedenZECIOR
zmień podpis - po pierwsze, bo chyba z regulaminem się kolego nie zapoznałeś. po drugie ładne autko i dobre plany pomaluj jeszcze lusterka i klamki oraz migacze boczna na białe
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
i brakuje kratki w zdesiu
-
[B5 1Z] A4 TDi
faktycznie, pomyłka do tego klimatronic - którego chyba jeszcze nikt nie zrezał ale to już chyba wyższa szkoła jazdy
-
[ALL B5] Panel klimatronika w B5
właśnie na tym problem polega, że nie załącza klimy
-
[B5 1Z] A4 TDi
niech wskakuje. i zaraz po tym awx albo avf + pierdoły 69
-
[B5 1Z] A4 TDi
były już w acie - ale nie mają więcej jak pół roku na oko naprawdę za***iście fajne - tylko nie mam stoperów z tyłu
-
[B5 1Z] A4 TDi
a ja mam nówki sztunie ori z aso materiałówki :gwizdanie: a guma się zawsze w sumie przyda :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak - zimą będzie ładnie się komponowało z gumowymi dywanami
-
[B5 1Z] A4 TDi
my się nie boimy.... czy się boimy? nie... my nie wiemy co to strach.... w ogóle, mało wiemy
-
[B5 1Z] A4 TDi
aha rzeczywiście - spojrzałem na początek aukcji i pisze, że za sztukę, więc mały błąd. w takim razie to jest klasa i to ori audi
-
[B5 1Z] A4 TDi
99zł za sztukę 3x99zł+podstopnica (nie wiem ile jakieś 200?) :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ignorować slepego proszę.
-
[B5 1Z] A4 TDi
mówiłem. przecież slepy nie zrobił by czegoś typu "agro". Oprócz czarnej plakatówki i wystających diód.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:55_________________________________________________a do tych podświetlanych podnóży to by się nakłądki rs przydały - żeby wyglądało tak jak ktoś ma fotę b6 - adamoo chyba?
-
[B5 1Z] A4 TDi
przecież on yebnął sobie photoshopa. normalnie są białe.
-
Virtual Tuning - wasze prace
też kiedys miałem ujebke na A4 coupe :gwizdanie: jak znajde stare wypociny to wkleje tylko za krótkie drzwi jak na coupe
-
[B5 1Z] A4 TDi
w passacie z reg. lędźwiów było bardzo ok. ale w audi nie mogę znaleść odpowiedniej pozycji
-
[B5 1Z] A4 TDi
fotele z reg. odc. lędźwiowego są cholernie nie wygodne wg. mnie w porównaniu do zwykłych foteli.. miałeś może okazję poczuć różnicę? bo nie wiem czy tylko ja mam takie upośledzenie bo inni mówią, że jest ok
-
[B5 1Z] A4 TDi
no jasne. Tobie ma się podobać. Ja wyrażam tylko własne zdanie
-
[B5 1Z] A4 TDi
da radę zrobić. ja ustawiałem tą jedną diodę całą godzinę. żeby odpowiednio trafić. tu podwierciłem tam podszlifowałem i jakoś dało radę.
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, kurde... to Twoje auto i Tobie ma się podobać. ale wg. mnie ładnie wygląda to tylko i wyłącznie wtedy jak świeci centralnie na gałkę biegów. najlepiej jak promień nie wychodzi po za tunel z mieszkiem.
-
[B5 1Z] A4 TDi
w tym, że masz funf-gang'a. Mogłeś kupić taką ale 5.
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy - lampka na czarno mi się nie podoba, nie ma również opcji, żeby ci się diody nie odbijały w lusterku. ja miałem schowane i się odbijały i musiałem głębiej zainstalować. i nie mów, że będziesz jeździł z gałką 6?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
lub "s4 tdi" :gwizdanie: