Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Panel klimatronika w B5
przetestowane nie działa. wyciągnij panel (to nie dużo roboty) i będzie na górze karteczka z numerem
-
Nasza Klasa - profil klubu
fejsbuk czy enka to jeden uj
-
Nasza Klasa - profil klubu
Michał Raszewski Cieszyn (chyba)
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
dziura - tego się nie kupuje, tylko młoteczek ect. i jazda
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
chyba już wiem co Glinek rzeźbi w swoim b6 :gwizdanie:
-
[B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
wolałbym alu 15" niż te 16", ale to ty na nich jeździsz i tobie muszą się podobać
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
z krakowa do ZG to kawałek jest, i zanim ten zapach przedrze się najpierw przeaz krakowskie dziury w drodze to trochę potrwa - najprędzej jutro się tu nowak zjawi
-
[B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
troszkę lipa - ta jest najładniejsza w rozmiarze 16":
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak tylko powiedziałem, żeby Topor się nie obraził :gwizdanie: ale ciiicho... nie mówcie mu
-
[B5 1Z] A4 TDi
toporek - twój jeszcze ujdzie
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
zabezpiecz jakimś lakierem i się nie martw
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ja pierdziu, teraz to wszystkie srebrne avanty jeżdżą na mrogalowskich felgach rafalekx, paput, i oczywiście mrogal
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
i lampy przód :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie no daruj sobie - do 1Z wydech po obu stronach s4tdi to już przerost formy nad treścią ale taki wydech to już w ogóle
-
[B5 1Z] A4 TDi
i też go rezać :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nawet z takie paździeża można zrobić cieszący oko wózek
-
[B5 1Z] A4 TDi
co to za paździeż? :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
chyba by się należał taki prezent
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
ale b5 też ma dalej
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
jak brak modów? felga, gleba oraz xenon i spryski no i jakiś program tak to fajna - kolor dobry
-
[ALL B5] Parówa
tu masz taniego polifta http://otomoto.pl/audi-a4-facelifting-C14165503.html
-
[ALL B5] Parówa
inne kolory dechy i zamykanie drzwi od środka.. 97 to jeszcze nie 98 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
tej poprzedniej to widziałem tylko foty po wypadku.. jest jeszcze temacik na forum z nią?
-
[ALL B5] Parówa
szkoda, że w sumie nie jest dodatkowo czarna...
-
Problem z monitorem?
Dokładniej powiem wam, że to Benq T705 - 4.5 roku ma..