Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
dobra chłopaki - przekonamy się czy ma działać czy nie jeśli go podłączę. ale potrzebuję rozpiskę pinów na wzmacniaczy, bo inaczej tego nie zrobię.
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
lepiej, ale prawie każdy ci wytknie przy sprzedaży, że drzwi są z nowego modelu. trzebabyło jeszcze błotniki przód, maska, klapa, zderzaki i kompletne wnętrze i załatwiłbyś sobie papiery z 99r i luz
-
[ALL B5] Parówa
jak chcesz diesela to uderzaj do mnie :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
bardzo fajna, szkoda, że czerwona - ale za automat masz wielkiego plusa
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
hehe ni za mocne?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
... jak już to s2 :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
wojciu ty w ogóle nie powinieneś się odzywać posiadając b5 i b6 :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Autofil ale i ja bym się skusił :gwizdanie: ale o co wam chodzi? przecież jesteście posiadaczami a4
-
[ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
idę strzielić [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:32_________________________________________________wiem, że prowizorka ale zmostkowałem sobie, żeby jeden głośnik grał z tyłu. żółte kable były już tak poprowadzone. jeszcze jeden brązowy kabel wychodzi z wiązki i jest luźny. a co ciekawsze to do wzmacniacza w kostce jest 8 pinów a w radiu 7
-
[ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
przecież ewidentnie widać że to elektrolit z kondensatora... to jest takie gumowate strasznie rozciągliwe, ciężko było mi to oderwać od płytki..
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
tata sprzeda.. ja bym przytulił takie a4 dla siebie na dłuuuugi czas.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
czekaj czekaj - trafisz napewno dobrze ja bym się chętnie za spryski wziął, bo mam zaślepki na zderzaku i soczeka jest to spryski by pasowały. tylko po pierwsze to wydatek na który dalej mnie eni stać a po drugie po co mam się męczyć..
-
[ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
więc co jest nie tak?[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________wiem przecież ja tego wzmacniacza nie miałem podłączonego dobrze do radia nawet nie mam koskti pod radio do wzmacniacza ale doyebałem... jakbymi ktoś pokazał jaki kabelek ma być podlączony do którego pinu to byłbym wdzięczny bo tak to sobie chyba nie poradzę[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 15:01_________________________________________________pomoże mi ktoś w podłączeniu?
-
[B5 1Z] A4 TDi
taa, cena dobra
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
to TDI i zrób BiT'a albo 3BiT'a [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________a co slepy dostałeś meila z ceną za zdesia?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak to nie może być ford skoro po wpisaniu w googla wyskakuje auto z identyczną linią karoseri ale delikatnie inny przód? a, że typowy amerykaniec to widać na pierwszy rzut oka
-
[B5 1Z] A4 TDi
mmm - możesz zdracić za ile dorwałeś? PW a co do rezanka to odstawiasz laskę na noc do wyrka a ty idziesz do garażu, tą jedną noc przeżyje :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kup sobie Q ale diesela, no ew. 1.8T a najlepiej 2.7BiT
-
[ALL B5] Panel klimatronika w B5
no raczej. widzialeś w innych audi, żeby nie było podśwetlone? po co byłby wyświetlacz skoro jest nie podświetlany i w nocy nic nie widać?
-
[ALL B5] Panel klimatronika w B5
masz poprostu przepalone żaróweczki - każdy panel klimatronika jest podświetlany
-
'99 E46 320d na glebie :)
pet3r - możesz mi odpowiedzieć na kilka pytań - dlaczego w e46 kiedy nie ma kluczyka w stacyjce po mignięciu pulsacyjnych świecą się cały czas aż nie włącze chociażby postojówek? do czego to ma niby służyć? drugie pytanie: czy w standardzie tylne postojówki świeciły się tylko w lampach bocznych czy w miejscu przeciwmgłowych też?
-
[B5 ADP] 17'' xenon
temat umarł. coś się tu dzieje w ogóle?
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
QRi wg mnie zwrócił uwagę na ważną rzecz: bo jest w sumie odwrotnie, ludzie, którzy posiadają prawko od iluś tam lat zaczynają uważać się za super kierowców - "bo jeździłem 5 lat i nie miałem wypadku - jestem super kierowcą", albo "jeździłem 5 lat miałem kilka zdarzeń, życie mnie nauczyło, wiem co i jak więc mogę za***rdalać". Co nie zmienia faktu, że młodzi kierowcy nie są bezkarni. Starsi kupują wózek dla syna - "ach mam fure 200KM przewiozę kumpli pokażę im jak to chodzi". i nie bronię nikogo ani starszych ani młodszych, tylko denerwuje mnie czasami takie głupie gadanie, że to wszystko przez młodzież, bo to i tamto. Ale, że dziadek na lewą nogę krótszą i nie widzi dalej jak 20m oraz ma ruchy jak parowóz to jest ok. Wg. mnie każdy powinien spojrzeć na tą sprawę z rozsądkiem i dostrzec to, że nie tylko młodzi robią wypadki. I pewnie zaraz zostanę zjechany, że jestem młody i co ja mogę wiedzieć, jak nawet prawka nie mam. - Nie potrzeba prawka, żeby postrzegać sytuację w prawidłowy sposób.
-
Strefa Śmiechu
- [B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
ładny wózek i wypas świetny - [B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1