Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. a w takim razie gdzie halo?
  2. może mi ktoś pokazać jak wygląda kostka która idzie do lampy przedliftowej z halodenem - chodzi mi o zasilanie halogenu. bo mam jedną kostkę nie podłączoną i nie wiem czy to od sterowania góra/dół czy od halo. - do lampy mam podłączone 4 kable chyba tylko.
  3. wygląda klasa już do paska myslałem nad tym bo tam też ten carbon to jakby kredkami rysowany
  4. do xenonków brakuje ci sprysków jeszcze oraz BI
  5. nie powinna ta diodka troszkę wystawać, żeby oświecała ładnie całą wnękę a nie tylko punktowo?
  6. dobre auto moskal pierwszy raz tu jestem kiera i podłokietnik klasa ale gałka i mieszek średnio :gwizdanie: a nie dałoby razy obszyć jeszcze poduchy?
  7. aktualnei mamy książkę do audi i ostatni serwis był chyba w 2008 na 160ileś.. coś koło tego. Ale na przebieg w dieselu się nie patrzy - auto ma dobrze chodzić a nie mieć 100000 przebiegu.
  8. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    taki jak to wyżej :gwizdanie:
  9. chyba nie umiesz dodawać - 200 000 + cofka handlarza to 450 000
  10. dzięki za pomoc. jak dorwę coś nowego to zdziałam michal - foto nie działa :gwizdanie:
  11. jednak... czyli lipa i nie mam się co męczyć.
  12. wzmacniacz mam rozkręcony cały i wszystko ok, tylko coś tam jest jakby wylane (jakaś guma czy plastik ale ciągnie się) tylko nie wiem czy to z jakiejś części: za chwilę może go złożę i pogrzebię co i jak - ale chyba nei mam kostki do C1
  13. wiem że wtyczka ma być wpięta we wzmachor ale wzmacniacz jak i prawy głośnik tylny są wg. mnie spalone. podłączyłem lewy tył bezpośrednio z kostki a w radiu zrobiłem mostek i działa, niestety prawy już nie. Chyba, że w radiu powinno to być inaczej podlączone. Bo miałem te kable od wzmacniacza podłączone do kostki ale dalej nigdzie już, bo z radia piny nie wychodzą, chyba, że gdzie indziej ma być podłączone
  14. ale to nie jest do ori radia tylko jak się przełoży z ori na inne.
  15. coś mi przyszło do głowy - idę sprawdzić
  16. i z tego wzmacniacza idzie sygnał do drugiego głośnika może?[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:20_________________________________________________i jak t podłączyć, żeby działało?
  17. W naszej a4 1997r jest radio Gamma CC, które ma wyjście na dwa głośniki a odziwo w radiu jest sterowanie przód/tył - ale mniejsza o to. Do kostki do radia idą kable od prawdopodobnie tyłu, lecz po mostku itp nic nie chce grać. Z tyłu w bagażniku mam dwa różne głośniki Nokii w prawej strony zwykły a z lewej taki jak na foto poniżej. Tej na foto ma dziwną kostkę z wieloma kablami. Po zmostkowaniu na radiu kabli i przytknięciu innego głośnika zaczyna strzelać ale nic więcej - nie chce grać. Po prawej stronie w ogóle zero odzewu z kabli.. Powiedzcie mi co to za głośnik i co z nimi zrobić, żeby grało? [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:05_________________________________________________chyba, że to zwykły głośnik z jakąś pokrywką.. tylko co to za kable?
  18. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hehe, mówię, że kolor podobny niestety tylko zaślepki są.. dodatkowo jest instalacja do halo a halo brak
  19. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    albo tutaj slepy - ugadał byś się co do kratek i halo może http://moto.allegro.pl/item1198293836_audi_a4_a_4_99_02_zderzak_kratka_halogen_belka.html
  20. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mrogal - nie zakładam wątku, bo nie którym nei pasuje, że zakładam wątek, skoro po miesiącu auto jest sprzedane. http://img693.imageshack.us/img693/5958/dsc00566855x641.jpg slepy - zdeś z halo komplet polift w podobnym kolorze: http://moto.allegro.pl/item1171259102_audi_a4_99_01_lift_zderzak_przod_kompletny_halog.html
  21. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie EOT
  22. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ja też tylko czekam na halo w okazyjnej cenie, i rezam zespolone z kratkami z RSa 1997 AFN szary metalic - soczewa i takie bajerki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.