Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] Wyłącznie (odłączanie) AIRBAG
Chyba, że tak
-
[B5 AFN] Wyłącznie (odłączanie) AIRBAG
Niestety tak. Tylko dlaczego chcesz odłączać poduszkę?
-
Naklejka AUTOMAT RULEZ
Czy byliby chętni na naklejkę AUTOMAT RULEZ? Naklejka naklejana od tylnej strony (tak jak naklejki klubowe). Rozmiar: 14cm długość i adekwatna do niej szerokość Cena za szt.: 4zł + koszt wysyłki.
-
RS4 Cantona
tylko niech mi ktoś na PW przypomni o ile starsi nie wrócą to mam możliwość, później już nie da rady [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:42_________________________________________________p.s. właśnie sprawdziłem jak by mi się to nagrało i okazuje się, że mogę nagrać całość ale w rozmiarze 320 x 240. Następny rozmiar to 640 x 480 ale mogę nagrać tylko 6 minut. Mam kartę zaledwie 1GB..
-
RS4 Cantona
jak znajdę czas i możliwości to mogę nagać
-
RS4 Cantona
będzie pewnie jeszcze raz powtórka
-
RS4 Cantona
klasa bryka tylko kamerzysta jak zwykle średnio ogarniał..
-
[B5 AFN] Wyłącznie (odłączanie) AIRBAG
którego? jeśli chodzi ci o poduszkę pasażera to w schowku chyba powinna być "stacyjka" do zmiany. Ale nie wszystkie modele to miały.
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie wiedziałem, że jesteś z Żar a mam tam rodzinkę, więc może tam wpadnę w przyszłym roku w odwiedziny to i jakiegoś spota zaliczę
-
Dobry sprzęt? -->
dla faceta
-
[ALL B5] Co to za felga?
RS6
-
Aparat do 600zł
hehe, no już i tak jest za późno. mimo wszystko następnym razem kupowałbym panasonic lumix. pasował mi - dużo opcji manualnych.. fajny
-
Golf - w automacie.
a masz coś do VW za 34.99pln?
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
szukaj półskórzanych recarosów jeszcze halo w zderzak na ten rok
-
Golf - w automacie.
a gwizdki nie będą w słupkach tylko na boczkach drzwi - w szybie trójkątnej. bo lusterka mam na środku ale najpierw średniotonowe a później gwizdki
-
Golf - w automacie.
wiem wiem, już gadałem z tatą. ma możliwość zrobienia mi dystansów z mdf, więc głośnik pójdzie w drzwi, tylko nie wiem czy 13 czy 16cm.. w zależności czy dorwę boczki nowe pod głośniki czy nie
-
Golf - w automacie.
nie no co wy strach by było w zakręty wchodzić.. :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ee.. ja to bym zrezał grubo, ale bez pakietu s4
-
[B5 1Z] A4 TDi
wojciu nie rób rs4tdi... kup lepiej BiT
-
Golf - w automacie.
p.s. warto zakładać alpine na podszybie 87mm? czy jakąś podrzędną firmę?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________ wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł.. może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem. zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz done [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:42_________________________________________________chodzi mi o coś takiego:http://moto.allegro.pl/item1182168221_alpine_sxe_0825s_nowe_dealer_fv.html
-
Golf - w automacie.
wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł.. może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.
-
Golf - w automacie.
chyba nie[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________coś mi się zdaje, że jakieś radio nowe będzie z grupy VW.. i jakieś głośniki :gwizdanie: mam coś upatrzone ale narazie czekam :>
- [B5 1Z] A4 TDi
-
Dobry sprzęt? -->
antena jest obok na foto pokazana. to nie do mnie tylko do kumpla na prezent od żony (jego)
-
Dobry sprzęt? -->
Co byście powiedzieli na temat tego sprzętu?