Treść opublikowana przez michu93
-
Nimbus Grau Perl Effekt
wygląda zacnie ale felga mogłaby dostać jakiś graficik
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kowi oczywiście żartujesz, prawda? ja mam fajną końcóweczkę ale nie widziałem firmy...
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
maluj na żółto
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jak się popieści to się zmieści pamiętaj
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
to rób swapa w audi
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
łee, to czyli nic się nie zmieniło.. :gwizdanie: czemu taka zdrowa trojeczka została stratowana?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
i pomalowałeś na czerwono?
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 1Z] A4 TDi
to co widać w podpisie passata nie ma, golf jest, audi na sprzedaż. świerzo z niemiec przywieziona :gwizdanie: Slepy - OT przez tego wyżej- [B5 1Z] A4 TDi
a nogi świecisz na biało rozumiem? i chyba jeszcze drzwi ci zostaną?:- [B5 1Z] A4 TDi
ja dawalem tylko nie pamiętam jakie - oczywiście w plakatówkę.. ale w sklepie ci powinien doradzić jaki do jakiej żarówki- MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
najlepiej 5000 chyba 8000 to możesz mieć w środku w radiu z biedronki- [B5 1Z] A4 TDi
ja jak ciągłem kabel do podsufitowki to pociągłem go za słupkiem od strony szyby czołowej, bo nie chciało mi się całego słupka rozbierać :gwizdanie:- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
To chyba będzie to: *AUZ2Z3T1925469* byłbym wielce wdzięczny za pomoc- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
kurva... taki dobry humor miałem cały dzień... kable są tak poplątane bez sensu, że głowa boli. musiałem odłączyć kostkę zasilającą od radia i po powtórnym podłączeniu mam wpisać oczywiście kod przeszukałem auto bo byłem pewien., że jest a okazuje się, że nie ma... więcej nic się z tym nie bawię bo jeszcze rozjebię głośniki i radio o asfalt. ktoś na forum rozkoduje mi radio?- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
1.6 100KM albo 1.9 75KM- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
dzieki michal wielkie ja jeszcze dorzucę foto z kablami które znalazłem glęboko w konsoli. [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________michal - podaj mi jeszcze wątek z którego foto pochodzi- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
mietki w kolorze są zayebiste- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jak się popieści to się zmieści :gwizdanie: jest w ogóle na forum b5 na 20"?- [B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
tak jak wyżej odpowiedzieli- [B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
ja bym zrobił schwarz pakiet :gwizdanie:- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
na radiu to widzę i mówię cały czas, że znam piny do radia ale potrzebuje rozpiskę pinów na wzmacniaczu..- [B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
- [ALL B5] Parówa
jakbym miał kasę to bym wsadził 3.0 do b5 i rezał :gwizdanie:- [ALL B5] Parówa
slepy - i ty brutusie przeciwko mnie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 08:38_________________________________________________ja na starość będę szukał jakiego 2.7BiT - [B5 1Z] A4 TDi