Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi: oto moja nie dawno nabyta audi A4 rok produkcji 1997 automat po małym lifcie ,która z wyposażenia posiada: 4x poduszki powietrzne,ksenony,skórzana tapicerka,alu 17" ,klimatronik, el.szyby 2x,el.lusterka,podłokietnik,

[/uhttp://www.postimage.org/image.php?v=aVo1QO9]p><p>blank"><img src="<a  href=http://images37.fotosik.pl/325/b1356c4ba7f806a1.jpg" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>4.postimage.org/o31Dr.jpg' alt='o31Dr.jpg'>[/url]

pl]9b8c1a4056a97d54.jpg[/url]

o3e69.jpg

o3y3i.jpg

o3I1S.jpg

om9or.jpg

omqRr.jpg

omFPi.jpg

on1gA.jpg

b1356c4ba7f806a1.jpg

Opublikowano

Fajny wypasik :good: rezaj spryski :good: bo zespolone już siedzą z HIDem :evil:

Opublikowano

no całkiem przyjemna, lampki przód na plus, skorka, też, teraz tylko kieka od eski i malinka, rozmiar kółka słuszny, ale wzór mi sie srednio widzi :mysli:, no i podstawa, na glebę ją :evil:

Opublikowano

Daj fotki wnętrza .Ogólnie ładnie prezentuje sie :good: Oby kulała się .

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje :naughty: Bez awaryjnej jazdy życzę :good:

Opublikowano
  • Autor

dodam jeszcze fotki w przyszły weekend :good:

Opublikowano

super środek widze :) o ile do konca zadbany

szerokiej

Opublikowano

wypas :good:

Opublikowano

bardzo fajna, szkoda, że czerwona - ale za automat masz wielkiego plusa :good:

Opublikowano

Rok 97 ale model 98 :good:

Tylko dlaczego drzwi masz z polifta? :mysli:

Dla mnie czerwony jest jednym z ładniejszych kolorów, zaraz po czarnym.

Jakieś delikatne obniżenie by się przydało ale i tak jest ładnie.

Opublikowano
  • Autor

przeszła (mały lift ) dlatego są takie drzwi.Wydaje mi się że na tych klamkach lepiej wygląda?

Opublikowano

przeszła (mały lift ) dlatego są takie drzwi.Wydaje mi się że na tych klamkach lepiej wygląda?

no napewno lepiej :good:

Opublikowano

lepiej, ale prawie każdy ci wytknie przy sprzedaży, że drzwi są z nowego modelu. trzebabyło jeszcze błotniki przód, maska, klapa, zderzaki i kompletne wnętrze i załatwiłbyś sobie papiery z 99r i luz :polew:

Opublikowano
  • Autor

lepiej, ale prawie każdy ci wytknie przy sprzedaży, że drzwi są z nowego modelu. trzebabyło jeszcze błotniki przód, maska, klapa, zderzaki i kompletne wnętrze i załatwiłbyś sobie papiery z 99r i luz :polew:

może masz rację ale robię ją dla siebie i jak to się nie będzie komuś podobało przy zakupie to :hi: żegnam
Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

lepiej, ale prawie każdy ci wytknie przy sprzedaży, że drzwi są z nowego modelu. trzebabyło jeszcze błotniki przód, maska, klapa, zderzaki i kompletne wnętrze i załatwiłbyś sobie papiery z 99r i luz :polew:

może masz rację ale robię ją dla siebie i jak to się nie będzie komuś podobało przy zakupie to :hi: żegnam

:good:

Opublikowano

furacz przyzwoity :thumbup:

Opublikowano

przeszła (mały lift ) dlatego są takie drzwi.Wydaje mi się że na tych klamkach lepiej wygląda?

Dużo lepiej wyglądają. W przedliftach klamki są rodem z audi 80, trochę wieje starością :gwizdanie:

Opublikowano
Dużo lepiej wyglądają. W przedliftach klamki są rodem z audi 80, trochę wieje starością :gwizdanie:

e tam godosz ;) hehe ladne stołki, brakuje tylko kierowniczki z 3 ramionkami w środku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.