Treść opublikowana przez domi123_82
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Miałeś je na zwykłych szpilkach?
-
[B5 AHU] Wyciek z pompy wtryskowej
Mam problem z wyciekiem z pod górnej pokrywki pompy wtryskowej przykręconej czterema śrubami(w tym jedna trójkątna) Dodam jeszcze że silnik pracuje równo,ładnie wchodzi na obroty i nie ma problemu z odpalaniem nawet po nocy jeżeli temperatura spadła poniżej zera. Cz nic nie stanie się jeżeli odkręcę tą pokrywkę(nastawnik)? Jak w tym miejscu jest to uszczelniane? I czy wystarczy tylko wymienić jakąś uszczelkę? Nigdy nie rozkręcałem takiej pompy i nie chciałbym się zdziwic że po zdjęciu owej pokrywki coś wypadnie typu sprężynki,blaszki,podkładki.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Prawie jak bliżniaczki z moją
-
Kibice żużla
Mistrz jest tylko jeden UNIA LESZNO
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
U mnie wyświetla wszystkie. Po zmianie tylko jedno wrzuciłem.Sesja będzie w póżniejszym terminie
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
:hi:No i już z nowym zawiasem. I jak wyglada? (zdjęcie górne)
-
[ALL B5] Automat - pytania
:hi:Panowie mam taką samą skrzynkę.Po zakupie autka miałem podobne objawy.Wymieniłem filtr wraz z olejem w skrzyni i już zmienia biegi bardziej płynnie i przy niższych obrotach silnika. Torpeda to nie jest to tylko 90KM
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Jak masz jakiegoś angola polifta na części to nie problem. Do drzwi starego modelu takich klamek nie założysz [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________Audiczka już oklejona klubowymi naklejkami W przyszłym tygodniu nowy zawias -40 może -50
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Autko u mnie jeszcze ten hak z tyłu by wyleciał,przecież to nie traktor
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
Biorąc tak wszystko pod uwagę to chłopaki z volvo mieli łatwiej. Bo chyba nikt nie widział jeszcze ciężarówki marki AUDI
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Może ktoś wie jak to jest z tymi (HIDami) ostatnio rozmawiałem z diagnostą i mówił że wszedł taki przepis że do ksenonów musi być dołożone jakieś urządzenie samopoziomujące i bez tego nie przejdzie przeglądu?
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
może masz rację ale robię ją dla siebie i jak to się nie będzie komuś podobało przy zakupie to żegnam
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
przeszła (mały lift ) dlatego są takie drzwi.Wydaje mi się że na tych klamkach lepiej wygląda?
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
dodam jeszcze fotki w przyszły weekend
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
witam oto moja nie dawno nabyta audi A4 rok produkcji 1997 automat po małym lifcie ,która z wyposażenia posiada: 4x poduszki powietrzne,ksenony,skórzana tapicerka,alu 17" ,klimatronik, el.szyby 2x,el.lusterka,podłokietnik, [/uhttp://www.postimage.org/image.php?v=aVo1QO9]http://images37.fotosik.pl/325/b1356c4ba7f806a1.jpg" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>4.postimage.org/o31Dr.jpg' alt='o31Dr.jpg'>[/url] pl][/url]
-
RS4 Cantona
Panowie to ta z TVN turbo?
-
[B5 AFN] Po wymianie łożysk dalej wyje :/
Kolega ma rację mogą ten hałas robić opony. Przejedz ręką po bieżniku, jeśli wyczujesz nierówności to na pewno będą winne opony. Zanim je wymienisz radziłbym pojechać na sprawdzenie amortyzatorów bo po jakimś czasie z tymi nowymi może się stać tak samo. Pozdrawiam.
-
Spot Leszno
Widzę że w okolicach Leszna nie ma chętnych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Leszno] Witam wszystkich