Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domi123_82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Miałeś je na zwykłych szpilkach?
  2. Mam problem z wyciekiem z pod górnej pokrywki pompy wtryskowej przykręconej czterema śrubami(w tym jedna trójkątna) Dodam jeszcze że silnik pracuje równo,ładnie wchodzi na obroty i nie ma problemu z odpalaniem nawet po nocy jeżeli temperatura spadła poniżej zera. Cz nic nie stanie się jeżeli odkręcę tą pokrywkę(nastawnik)? Jak w tym miejscu jest to uszczelniane? I czy wystarczy tylko wymienić jakąś uszczelkę? Nigdy nie rozkręcałem takiej pompy i nie chciałbym się zdziwic że po zdjęciu owej pokrywki coś wypadnie typu sprężynki,blaszki,podkładki.
  3. Mistrz jest tylko jeden UNIA LESZNO
  4. U mnie wyświetla wszystkie. Po zmianie tylko jedno wrzuciłem.Sesja będzie w póżniejszym terminie
  5. :hi:No i już z nowym zawiasem. I jak wyglada? (zdjęcie górne)
  6. :hi:Panowie mam taką samą skrzynkę.Po zakupie autka miałem podobne objawy.Wymieniłem filtr wraz z olejem w skrzyni i już zmienia biegi bardziej płynnie i przy niższych obrotach silnika. Torpeda to nie jest to tylko 90KM
  7. Jak masz jakiegoś angola polifta na części to nie problem. Do drzwi starego modelu takich klamek nie założysz [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________Audiczka już oklejona klubowymi naklejkami W przyszłym tygodniu nowy zawias -40 może -50
  8. Autko u mnie jeszcze ten hak z tyłu by wyleciał,przecież to nie traktor
  9. Biorąc tak wszystko pod uwagę to chłopaki z volvo mieli łatwiej. Bo chyba nikt nie widział jeszcze ciężarówki marki AUDI
  10. Może ktoś wie jak to jest z tymi (HIDami) ostatnio rozmawiałem z diagnostą i mówił że wszedł taki przepis że do ksenonów musi być dołożone jakieś urządzenie samopoziomujące i bez tego nie przejdzie przeglądu?
  11. może masz rację ale robię ją dla siebie i jak to się nie będzie komuś podobało przy zakupie to żegnam
  12. przeszła (mały lift ) dlatego są takie drzwi.Wydaje mi się że na tych klamkach lepiej wygląda?
  13. dodam jeszcze fotki w przyszły weekend
  14. witam oto moja nie dawno nabyta audi A4 rok produkcji 1997 automat po małym lifcie ,która z wyposażenia posiada: 4x poduszki powietrzne,ksenony,skórzana tapicerka,alu 17" ,klimatronik, el.szyby 2x,el.lusterka,podłokietnik, [/uhttp://www.postimage.org/image.php?v=aVo1QO9]http://images37.fotosik.pl/325/b1356c4ba7f806a1.jpg" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>4.postimage.org/o31Dr.jpg' alt='o31Dr.jpg'>[/url] pl][/url]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.