-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Miałeś je na zwykłych szpilkach?
-
[B5 AHU] Wyciek z pompy wtryskowej
Mam problem z wyciekiem z pod górnej pokrywki pompy wtryskowej przykręconej czterema śrubami(w tym jedna trójkątna) Dodam jeszcze że silnik pracuje równo,ładnie wchodzi na obroty i nie ma problemu z odpalaniem nawet po nocy jeżeli temperatura spadła poniżej zera. Cz nic nie stanie się jeżeli odkręcę tą pokrywkę(nastawnik)? Jak w tym miejscu jest to uszczelniane? I czy wystarczy tylko wymienić jakąś uszczelkę? Nigdy nie rozkręcałem takiej pompy i nie chciałbym się zdziwic że po zdjęciu owej pokrywki coś wypadnie typu sprężynki,blaszki,podkładki.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Prawie jak bliżniaczki z moją
-
Kibice żużla
Mistrz jest tylko jeden UNIA LESZNO
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
U mnie wyświetla wszystkie. Po zmianie tylko jedno wrzuciłem.Sesja będzie w póżniejszym terminie
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
:hi:No i już z nowym zawiasem. I jak wyglada? (zdjęcie górne)
-
[ALL B5] Automat - pytania
:hi:Panowie mam taką samą skrzynkę.Po zakupie autka miałem podobne objawy.Wymieniłem filtr wraz z olejem w skrzyni i już zmienia biegi bardziej płynnie i przy niższych obrotach silnika. Torpeda to nie jest to tylko 90KM
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Jak masz jakiegoś angola polifta na części to nie problem. Do drzwi starego modelu takich klamek nie założysz [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________Audiczka już oklejona klubowymi naklejkami W przyszłym tygodniu nowy zawias -40 może -50
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Autko u mnie jeszcze ten hak z tyłu by wyleciał,przecież to nie traktor
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
Biorąc tak wszystko pod uwagę to chłopaki z volvo mieli łatwiej. Bo chyba nikt nie widział jeszcze ciężarówki marki AUDI
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Może ktoś wie jak to jest z tymi (HIDami) ostatnio rozmawiałem z diagnostą i mówił że wszedł taki przepis że do ksenonów musi być dołożone jakieś urządzenie samopoziomujące i bez tego nie przejdzie przeglądu?
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
może masz rację ale robię ją dla siebie i jak to się nie będzie komuś podobało przy zakupie to żegnam
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
przeszła (mały lift ) dlatego są takie drzwi.Wydaje mi się że na tych klamkach lepiej wygląda?
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
dodam jeszcze fotki w przyszły weekend
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
witam oto moja nie dawno nabyta audi A4 rok produkcji 1997 automat po małym lifcie ,która z wyposażenia posiada: 4x poduszki powietrzne,ksenony,skórzana tapicerka,alu 17" ,klimatronik, el.szyby 2x,el.lusterka,podłokietnik, [/uhttp://www.postimage.org/image.php?v=aVo1QO9]http://images37.fotosik.pl/325/b1356c4ba7f806a1.jpg" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>4.postimage.org/o31Dr.jpg' alt='o31Dr.jpg'>[/url] pl][/url]
domi123_82
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta