Treść opublikowana przez michu93
-
'99 E46 320d na glebie :)
ja wolę tą pierwszą opcję + dobre audio Piotrek - rozumiem, że jesteś zarejestrowany na jakimś forum 3er.. czy coś tam. Jakby ci się rzucił temacik jak zrobić postojówki w halogenach to mógłbyś mi podesłać
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
mam na to wyyebane. ja nie mam prawka a starszy nie pojedzie w plener, bo mi się foty zachciało robić. zresztą nawet nie mam cyfrówki teraz i strzelam komórką. więc nie ma sensu, bo żadnej sesji i tak nie dam rady zrobić.. radio niestety zostaje narazie. ale może za jakiś czas coś innego wpadnie, albo ori pod zmieniarkę i zmieniarka cd [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:36_________________________________________________aha, prawie zapomniałem można zamykać
-
'99 E46 320d na glebie :)
zależy jak kto na to patrzy i do czego mu auto służy jak ktoś się lansuje 40km/h cały czas to mu bez różnicy, czy kiera dobrze leży w dłoni czy nie, co innego jak ktoś zapierdziela na granicach przyczepności na zakrętach
-
'99 E46 320d na glebie :)
4 ramienne są lepsze do lansu
-
'99 E46 320d na glebie :)
a mi się kiera z multifunkcją nie podoba, ogólnie wolę kiery 4-ramienne, więc w bmw tylko zwykła, ew. trójramienna ze sterowaniem wtedy.
-
[ALL B5] Podświetlanie klamek podczas otworzenia auta z pilota
mnie także się takie coś widzi, ale musi być odpowiednio dopracowane i ładnie oświetlać tak jak w tym nissanie.
-
'99 E46 320d na glebie :)
hehe, no tak bywa. następnym razem napewno kupisz 330d ładnego polifcika, albo ew. 5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:05_________________________________________________i, że pozwolę sobie dodać, bo akurat miałem na zakładce: http://moto.allegro.pl/320d-190km-xenon-klima-tempo-sport-18-serwis-i1194755397.html
-
Problem z monitorem?
nie nie nic. nie mam żadnej roślinki w pokoju :gwizdanie: Nie chciał bym, żeby mnie niespodzianka spotkała od tak. tym bardziej, że szkoła się zaczyna i komputer będzie napewno potrzebny...
-
[B5 ADR] Czy mam alarm w Avancie? dziwne piloty.. brak przycisku na słupku
zainwestuj w alarm z odcięciem zapłonu naprawdę warto.
-
[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
jak tam kolego? kiedy działasz dalej? bo mi się Eska zbrzydła w mojej Gammie CC :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Czy mam alarm w Avancie? dziwne piloty.. brak przycisku na słupku
chodzi ci o sterownik - powinieneś mieć wyjście w sterowniku na alarm spójrz jaki masz model i poszukaj instrukcji
-
[B5 AFN] A4 Avant 1997 rok - zmiana zegarow
ale jaki sens widzisz w przełożeniu zegarów z polifta do przedlifta? nic nie zmieniasz prócz wyglądu, ale skali prędkości i tak nie wykorzystasz.. lepiej kupić z fisem do tego manetkę napocić się i mieć efekt
-
[B5 ADR] Czy mam alarm w Avancie? dziwne piloty.. brak przycisku na słupku
kupujesz syrenę, podłączasz w sterowniku co trzeba i powinno działać, ale pewności nie mam , więc niech ktoś się jeszcze na ten tamet wypowie.
-
[ALL B8] Łaciata
dawaj foty
-
[B5 ADR] Czy mam alarm w Avancie? dziwne piloty.. brak przycisku na słupku
na moje to jest poprostu założony centralny zamek fabryczny oraz pilot ktoś dołożył a alarmu nie zakładał - te marne alarmy z allegro to i tak nic specjalnego.. szczególnie do takich pilotów za 50zł... wszystko jest ok - nic ci się nie psuje
-
'99 E46 320d na glebie :)
nie jechałem manualem ale steptronikiem, który w trybie manualnym pracuje na wysokich obrotach. to, że bmw ma moc na wyższych to zauważyłem.. a szkoda
-
[B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
oczywiście, że 205/55/16 na 225 to powodzenia na lodzie :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
taki bajerek jak składane lusterka elektrycznie to tylko dla vipów były :gwizdanie:
-
Virtual Tuning - wasze prace
:gwizdanie:
-
'99 E46 320d na glebie :)
ale lepsze nawet od AFN
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
się rozumie, że nie na boso
-
Problem z monitorem?
Witam. Od dwóch dni mam problem z monitorem, gdy rano włączyłem komputer na ekranie pojawiła się strona startowa-firmowa monitora i rozżarzył się na biało.. myślałem, że może karta graficzna, nie wiem przegrzała się albo coś, bo wentylatorek na niej się zaciera i przeczyściłem ładnie poruszyłem wiatraczek i odpalił, niestety dzisiaj znowu to samo ale nie pomogło czyszczenie, lecz po chwili włączonego kompa po restarcie monitora śmiga jak należy. Teraz 4 godziny komp był włączony a monitor nie i po odpaleniu monitora znowu to samo... chwilę pochodził na biało, odpaliłem monitor na nowo i znów ok. Zauważyłem też, że od kilku dni, gdy wyświetla cały czarny obraz (np. przy włączeniu kompa albo jakiegoś programu) coś w nim piszczy. Czy to są jakieś objawy, że monitor się kończy? Długo tak pociągnie? Może jakaś naprawa? Bo niestety nie stać mnie aktualnie na żaden monitor.
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
sory ale to jest kolejny tekst który na mnie działa... da się jeździć - tylko trzeba umieć i chcieć
-
[B5 AFN] 1.9 TDI 110ps zmiany zmiany zmiany ;d
niestety nie wygląda to ani trochę dobrze.. dla mnie. ale to tobie ma się podobać
-
Nimbus Grau Perl Effekt
to mrogal niech maluje na turkusowo