Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
mówię o tych pierdołach jak słoneczka itp. jadę autobusem. o 6.40 wyjeżdżam a wracam o 16...
-
[B5 1Z] A4 TDi
moskal może ci opchnie z parówy tymczasem ja spadam.. jutro znowu szkoła.. 2 godziny niby ale na 9 godzin i tak muszę jechać...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
pokaz bo ja jak narazie kocham 2 modele pokazywał jak był mały - topor DAJ foto
-
[B5 1Z] A4 TDi
no w sumie nie widziałem innych podsufitówek - tylko ta ciemna i jasna..
-
[B5 1Z] A4 TDi
sory no jak zkompletujesz czarne to będzie całkeim całkiem. ja bym miał plan na brown project. ale nie tylko wnętrze :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to najwyżej obijesz słoneczniki jeszcze
-
[B5 1Z] A4 TDi
szkoda.. lepszy efekt jest jak oświetla z góry... ale co tam wsadzić to już nie wiem
-
[B5 1Z] A4 TDi
a masz podświetlane? z lusterek czy z podsufitówki?
-
[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
A skąd wiesz,że razi? Jak może razić,skoro lampka skierowana jest w dół Widziałeś to na oczy? W Twardogórze to pały czepiają się wszystkiego
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
czyli, że jak mam instalkę już to wystarczy mi się wpiąć w ostatnią kosteczkę?
-
[B5 1Z] A4 TDi
no mi też by się przydało - jakieś radio CD, głośniki na tył ( w sumie jeden), pakiet oświetlenie, hida jakiegoś, te halo i silniczki do reg. świateł. jakby została to na lato może alu... a tak to lipa
-
[B5 1Z] A4 TDi
no zobaczymy
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie nie nie - ja mam przedlifta. 1996r. chyba się pokuszę o założenie wątku
-
[B5 1Z] A4 TDi
a to nie da rady podłączyć go do ori włącznika od halo?
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to może rzeczywiście się mylę. w prawie napewno jest to przydatne, jeżeli ktoś ma awaryjną jednostkę pod maską :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie ma sensu zamawiać w necie mi się wydaje muszę nad tym pomyśleć ale w pierwszej kolejności slepy mam halo w głowie
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie mam podświetlanych słoneczników lipa
-
[B5 1Z] A4 TDi
się wyciągnie to się sprawdzi
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy ja czytałem że przód jest W5W a tył R5W - w a4 b5
-
[B5 1Z] A4 TDi
ledzik za***iście się prezenci - i tak jak mówię, w alu pedałach jakby się odbijał to miód malinka
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
Tam wyżej nade mną to jakieś OT walą :gwizdanie: Ja bym prosił o więcej fotek jakiś ledzik na tył? ściema dla mnie tak średnio... no ale
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
byle tylko się ponapalać
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
bo tu wszyscy myślą tylko o jednym :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armistead - na wkręty
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
z tego co mi się wydaje to dolna linia emblematów powinna równać się z dolną linią wstecznego tak mi się wydaje