Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. to on ma zmęczonego
  2. chyba w drzewo
  3. od dawna ma b5 i b6 b6 też jest opisane
  4. to nie na a4 tylko na obwodnicy Oleśnicy.
  5. co to za plakatówka? nowa jednostka grająca? gril na czarno jest więc ten chrom w zderzaku nie pasuje. te halo jednak też szpeci..
  6. fajna esunia zrób co trzeba i później... zresztą, jeśli jesteś z bandy nosba to nie muszę chyba mówić co dalej
  7. siema. fajne autko, nie wypowiadałem się wcześniej, ale mniej więcej obserowałem temacik powiedz mi czy mierzyłeś się może z jakimś b5 2.8?
  8. no VT dobrze wygląda, i te lampy są dopełnieniem ciemnych dodatków.
  9. kuzynowi działo się podobnie. cały czas mu wywalało płyn do góry nawet jak auto stało 2 dni. mechanik coś tam stwierdził, ale, że nic poważnego. Po tygodniu w trasie przed Katowicami (400km do domu) strzeliła mu uszczelka.
  10. ykk'u - na fotkach licznika wygląda jakbyś wyświetlacz zegarka miał jakoś krzywo.. złudzenie, nie?
  11. 1. somes - ja daję radę prawie tak założyć 2. gratuluję wykonania projektu, jest nie źle
  12. kiedyś też coś zdziałam w tym kierunku :gwizdanie:
  13. jednak się przekonałeś
  14. [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:41_________________________________________________i czy mi się wydaje, czy w szybach odbija się 5 passatów? na jaką wieś tyś zajechał? :gwizdanie: joke
  15. wg. mnie nie będzie wsi będzie ładnie zaakcentowane. tylko co by tu pomalować?
  16. a ten 4.2 trochę cieżki chyba będzie. fajne, bo v8 i na start jest konkretna moc. a i autko klasyka. b2 bym sobie sprawił na 18nastkę
  17. nie ruszaj szyb jednak mi brakuje tutaj jeszcze jakiegoś dodatkowego białego akcentu..
  18. słabo podświetlenie masz chyba włączone
  19. wiesz co? praktycznie cokolwiek wpisuję w google typu "a4 b5 np. avus" to wywala twoje zdjęcia. prędzej czy później jest toporowe jeździdło..
  20. fajne autko, lewa rurka wydechu mogłaby być bardziej schowana a podświetlanie w nogach mogłoby być ledowe białe
  21. tzn to jest poliftowe, ale w przedliftowym zdesiu, bo usa nie miało poliftowych zderzaków
  22. kowi - avus pasuje idealnie, ale jak toporek będzie pozbywał się swoich to bierz je odrazu. także, odkładaj kasę już najlepiej bo ja tu widzę poprostu avusIII
  23. te halo do przedlifta to naprawdę kox, ale rarytasik jakich mało.. poliftowe chyba lepiej przerobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.