Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
to on ma zmęczonego
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
ja mam afn
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
chyba w drzewo
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
- [ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
od dawna ma b5 i b6 b6 też jest opisane- UWAŻAJCIE !! LUDZIE PO OBWODNICACH ŚRODKIEM CHODZĄ !!
to nie na a4 tylko na obwodnicy Oleśnicy.- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
co to za plakatówka? nowa jednostka grająca? gril na czarno jest więc ten chrom w zderzaku nie pasuje. te halo jednak też szpeci..- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
fajna esunia zrób co trzeba i później... zresztą, jeśli jesteś z bandy nosba to nie muszę chyba mówić co dalej- [ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
siema. fajne autko, nie wypowiadałem się wcześniej, ale mniej więcej obserowałem temacik powiedz mi czy mierzyłeś się może z jakimś b5 2.8?- [B5 AGB] VIAGRA
no VT dobrze wygląda, i te lampy są dopełnieniem ciemnych dodatków.- [INNE] VW wywala płyn chłodniczy bez gotowania
kuzynowi działo się podobnie. cały czas mu wywalało płyn do góry nawet jak auto stało 2 dni. mechanik coś tam stwierdził, ale, że nic poważnego. Po tygodniu w trasie przed Katowicami (400km do domu) strzeliła mu uszczelka.- [B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
ykk'u - na fotkach licznika wygląda jakbyś wyświetlacz zegarka miał jakoś krzywo.. złudzenie, nie?- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
1. somes - ja daję radę prawie tak założyć 2. gratuluję wykonania projektu, jest nie źle- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
kiedyś też coś zdziałam w tym kierunku :gwizdanie:- [B5 AKN] black Q!
jednak się przekonałeś- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:41_________________________________________________i czy mi się wydaje, czy w szybach odbija się 5 passatów? na jaką wieś tyś zajechał? :gwizdanie: joke- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
wg. mnie nie będzie wsi będzie ładnie zaakcentowane. tylko co by tu pomalować?- b2 quattro V8 - filmik st. 22
a ten 4.2 trochę cieżki chyba będzie. fajne, bo v8 i na start jest konkretna moc. a i autko klasyka. b2 bym sobie sprawił na 18nastkę- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
nie ruszaj szyb jednak mi brakuje tutaj jeszcze jakiegoś dodatkowego białego akcentu..- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
słabo podświetlenie masz chyba włączone- [B5 AVG++] madafaka OEM
wiesz co? praktycznie cokolwiek wpisuję w google typu "a4 b5 np. avus" to wywala twoje zdjęcia. prędzej czy później jest toporowe jeździdło..- [ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
fajne autko, lewa rurka wydechu mogłaby być bardziej schowana a podświetlanie w nogach mogłoby być ledowe białe- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
tzn to jest poliftowe, ale w przedliftowym zdesiu, bo usa nie miało poliftowych zderzaków- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi - avus pasuje idealnie, ale jak toporek będzie pozbywał się swoich to bierz je odrazu. także, odkładaj kasę już najlepiej bo ja tu widzę poprostu avusIII- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
te halo do przedlifta to naprawdę kox, ale rarytasik jakich mało.. poliftowe chyba lepiej przerobić - [ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD