Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Więc sprawa ma się tak: kolega DiM przelał mi kasę na konto za pierwszą przesyłkę + za odebranie przesyłki wczorajsze + kolejną wysyłkę o którą prosi i emblemaciki. Aktualnie czekam na zaksięgowanie kasy u mnie, ale ze względu na weekend przedłuża się to. Chciał mi przysłać potwierdzenie wpłaty, no ale wierzę mu na tyle. Także w sumie kosztów nie ponoszę, a przesyłka pójdzie jeszcze raz. Dopiszę jeszcze później jak będę miał kasę na koncie To na tyle.
  2. zmieniłem moskal. dodam, że mam aktualnie kontakt z DIM'em na gadu i zobaczymy jak sprawa zostanie rozwiązana.[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 17:51_________________________________________________Proszę o tymczasowe zamknięcie.
  3. Witam! Jakiś miesiąc temu pisałem w battalionie, że mam na sprzedaż emblematy do audi (a4 i 1.9TDI). Było kilku zainteresowanych, ale na PW pierwszy odezwał się kolega DIM bardziej konkretnie, cena uzgodniona, dorzuciłem jeszcze pierścienie OOOO na tylną klapę i powiedziałem, że skoro przesyłka za pobraniem to poprzez allegro - nie ma sprawy stwierdził i klikał (zawsze jest to jakieś większe zabezpieczenie). A tutaj jest link do aukcji http://moto.allegro.pl/emblematy-audi-1-9-tdi-i1210781158.html. Sposób wysyłki także uzgodniony. Na bieżąco informowałem DIM'a co i jak. Przesyłka wyszła 13.90 ekonomicznym a przy ostatecznym wysyłaniu kosztowało to 13.50. Za to, że chłopak czekał to mówię, nie będę dupkiem, obetnę do równego tą cenę, gdzie 30zł cena + 13.50 wysyłka = 43.50, wysłałem mu za 40zł. Jak rozmowa się potoczyła zobaczycie poniżej na screenach wszystkich naszych rozmów dotyczących tej sprawy. Chciałem zaznaczyć, że kolega DIM poprostu mnie oszukał. Wysyłka ogólnie niby szła długo, dostał po tygodniu (teoretycznie) jak mi napisał. Następnie czekałem na kasę, sam był "zainteresowany" dlaczego ta kasa tak długo do mnie wraca. Dzwoniłem na pocztę i niżej też jest pokazane, co mi powiedzieli, że ktoś musiał odebrać, następnie, że mają 2 tygodnie na odesłanie pieniędzy w przeciwnym razie gdy nie dostanę kasy mam złożyć reklamację. No więc czekam. Dwa tygodnie minęło teraz w poniedziałek, ale DIM mi napisał, że dostał paczkę, więc go nie męczę, bo przecież po co - to nie jego wina. W tym tygodniu starszy miał jechać na pocztę złożyć reklamację, ale siedząc dziś w domu odwiedziła go listonoszka z paczuszką... Starszy oczy wywalił i dzwoni do mnie, że paczka wróciła. Mnie zatkało, no bo jak - klubowicz, powiedział, że dostał, że zapłacił a tu paczka do mnie wróciła? Ciekawe. Na paczce pisze, że avizo zostało pozostawione u odbiorcy 13.09.10 (mogę wrzucić dodatkowo foto). No i w tym momencie postanowiłem podzielić się z wami moim doświadczeniem. Poniżej zobaczycie screeny naszych rozmów: Następnie dostałem wiadomość na gadu gadu: Więc pytam DIM'a czy to on mi napisał, bo kasy nie dostałem po: W tym momencie moja cierpliwość się skończyła. Czytałem różne rzeczy o gościu na forum, że kręci ale nic konkretnego, że np kupił i nie zapłacił czy coś.. Takie zwykłe kręcenie sznurka w koło patyka.Mówię sobie, interes to interes, ważne, żeby został sfinalizowany. Tym bardziej przez allegro będzie pewnie a jeszcze z klubu - to już w ogóle na bank będzie ok. Nie miło się zdziwiłem. Gdyby dał mi znać, że nie odebrał, bo np dostał taniej, albo nie ma kasy, no spoko, ew. za przesyłkę niech mi wróci na konto, w najgorszym przypadku niech nie wraca.. Będę w plecy z kasą ale dla mnie najważniejsze jest słowo i doceniłbym, że umiał się przyznać. Ale nie, napisał mi otwarcie, że dostał przesyłkę.. dostać avizo a dostać przesyłkę to chyba różnica. Byłoby miło, gdyby ktoś z wyższych jakoś zainterweniował, wkońcu jest to user tego forum. Pozdrawiam
  4. michu93 odpowiedział(a) na adam_ptb temat w Audi A4/S4 B6
    nie lepiej było po kogoś zadzwonić chociażby? słyszałem, że w b6 są z tym problemy właśnie...
  5. ale są ci co mają audi i nie przyjeżdżają
  6. oby
  7. a ogólnie w newbie widać dużo wrocławiaków i okolice
  8. Czy aby na pewno jest w dziale wnętrze temat został przeniesiony przez moderatora
  9. a jak coś może nie być fajne, skoro ma tedeika pod maską?
  10. michu93 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    no nie zły projekcik tunel pod biegami masz obszyty a deska też pójdzie do tapicera?
  11. czyli trochę szeroka opona
  12. to jest 15"? a opona jaka? bo chyba nie ten balon planujesz w ogóle szeroko?
  13. no naprawdę trzeba się przypatrzeć, żeby ją zobaczyć
  14. GILI - w przyszłym roku na majóVWce się spotkamy
  15. kojażę tą fotę fajna rejestracja :gwizdanie:
  16. jako lampka nocna? tak
  17. no straszne, naprawdę...
  18. bo trzeba delikatnie przerobić wiązkę, tzn kilka kabli w inne miejsce
  19. kupuj ledy odrazu na tył
  20. tylko wg. mnie do czarnego dachu i białego auta to musi być szeroko na błotnikach i kołach
  21. teraz do niebieskiej alkantary i niebieskiego koloru auta będziesz miał jeszcze niebieski dymek
  22. moskal a może do znaczku turbo to dołożysz inne graty z porszawy? kiera, gałka w battalionie była fota kiedyś takiego składaka
  23. bbs to klasyk do germanów na dobrej glebie było by sweetaśnie
  24. avus jest naprawdę ładną felgą, ale do mnie zawsze przemawiały właśnie te: zrobiłbym ci VT ale kurcze nie mam aktywowanego programu... poproś kolegę michal_s87 to zrobi ładne VT
  25. ładna sztuka, dbaj o nią i czekamy na zmianę na eskę co do felgi to jakoś nie bardzo mi się w b5 widzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.