Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. z netią to są dopiero jaja z tego co wiem. zostaję przy tym co mam.
  2. michu93 odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    i kilku innych samochodów.
  3. michu93 odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    ładna ładna.. mało fajnie zrobionych octavi jeździ, co jest plusem, bo można modzić bez powielania. ale w a4 jest wg. mnie więcej miejsca jak kiedyś siedziałem w octavi za to skoda ma lepsze zawieszenie
  4. kto go tu wpuszcza? cały czas off topic wali.
  5. jemu chodzi o tą wypowiedź:
  6. mało się rozpisałeś nad wadami benzyny. To, że pracuje jak "traktor" to ma też swój urok, bo nie chciał bym cichej benzyny.
  7. ja bym stawiał. bo wolałbym diesela.
  8. "Benzyna jest lepsza od diesela, ale diesel jest lepszy od benzyny. Wklej to na swojego śledzika, w przeciwnym razie twój samochód jutro rano nie odpali."
  9. za to wsteczny jest dosyć długi
  10. no i to niezła replika , dlatego się dopytywałem co to jest ta replika ma 10 ramion, a ori slr ma 9
  11. to może coś wypośrodkowanego?
  12. chyba slr a to na foto to jakaś replika, i nie dokłada mi się zdaje.
  13. proszę - porównanie 1.9tdi oraz 1.8t o tej samej mocy (prawie) to chyba wszystko wyjaśnia co do mocy silników.
  14. Proszę was, nie porównywujcie samochodów z różnymi mocami.. to jest kompletny bezsens...
  15. No każdy będzie chwalić co ma. Ja nie mam nic i chwalę diesela, bo kocham klekot, zapach spalonej ropy, pusty bagażnik i wszystko inne od diesela. KANAL - jak bym miał jeździć benzyną to nie wiem czy byłoby dla mnie to takie wygodne A ekonomia w benzynie też istnieje, wystarczy, że kupisz starą Vectrę A 2.0 bez gazu i spalanie masz w granicach 7l i pewnie zaraz mi ktoś powie, że bajki opowiadam, ale tak jest.
  16. mimo wszystko w automacie także czuć moc zasłyszane mity kolego beneq - czy jeździsz? może PB i nie miałeś okazji jeszcze jechać normalnym dieselem. Silnik elastyczny to taki, który w pełnym zakresie obrotów/prędkości będzie ciągnął, co niestety muszę cię zmartwić, ale diesel przy 900rpm jak i przy 4200rpm - prędkość 190 około - będzie chciał jechać - co da się poczuć. Można poczuć, ale już wtedy nie bardzo jedzie.
  17. p.s. od jakiej a4 ty masz te dywany? i szkoda, że prawych drzwi nie dopracowano :gwizdanie:
  18. juz kiedyś obczajałem takie zdjęcia - tylko w lepszej jakości wg. mnie takie fotosy to przyszłość - na allegro, ebay oraz nk
  19. ja bym chętnie zobaczył jak wygląda czarny reflektor polifta US.
  20. nie wiem o co chodzi - pewnie dlatego, że jestem za młody. Chodzi mi o to, że porównywanie samochodów PB z ON gdzie ten pierwszy ma 150KM a drugi 110KM jest zupełnie bezsensu. Jak jest porównanie silników to chodzi o te same moce. A że w jednego trzeba włożyć 2000zł w mechanike a drugiego 5000zł, żeby osiągnąć większe moce to inny temat.
  21. a to jak wgniata w fotel to co, nie przyśpiesza czy co? Skoro przyśpiesza to wgniata w fotel i z każdym większym przyśpieszeniem wgniata mocniej. Nie wiem, dlaczego niektórzy sobie tak to tłumaczą. To zakładając, że diesel wciska w fotel ale się nie rozpędza to na postoju co, też by musiało wgniatać? Wgniata w fotel = lepsze przyśpieszenie, a to, że diesel ciągnie od dołu a benzyna od góry to inna sprawa. Zreszą porównujecie nie wiem co, było ostatnio na forum były 2 filniki i auta miały tą samą moc tyle, że jeden to diesel a drugi benzyna i niestety (dla niektórych) diesel brał górę
  22. taka już popularna felga
  23. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    u mnie jest lepsza sytuacja. jedziesz golfem 75KM (kiedyś miał - teraz to może z 44 ) i przesiadasz się do AFN - pocisk
  24. bez hamulców? :gwizdanie: kija w szprychy i jest hamulec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.