Treść opublikowana przez michu93
-
TV + Internet z Cyfrowy Polsat?
z netią to są dopiero jaja z tego co wiem. zostaję przy tym co mam.
-
[ALL] Skoda Octavia
i kilku innych samochodów.
-
[ALL] Skoda Octavia
ładna ładna.. mało fajnie zrobionych octavi jeździ, co jest plusem, bo można modzić bez powielania. ale w a4 jest wg. mnie więcej miejsca jak kiedyś siedziałem w octavi za to skoda ma lepsze zawieszenie
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
kto go tu wpuszcza? cały czas off topic wali.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
jemu chodzi o tą wypowiedź:
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
mało się rozpisałeś nad wadami benzyny. To, że pracuje jak "traktor" to ma też swój urok, bo nie chciał bym cichej benzyny.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
ja bym stawiał. bo wolałbym diesela.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
"Benzyna jest lepsza od diesela, ale diesel jest lepszy od benzyny. Wklej to na swojego śledzika, w przeciwnym razie twój samochód jutro rano nie odpali."
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
- [ALL] Diesel vs Benzyna
za to wsteczny jest dosyć długi- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no i to niezła replika , dlatego się dopytywałem co to jest ta replika ma 10 ramion, a ori slr ma 9- [ALL] Diesel vs Benzyna
to może coś wypośrodkowanego?- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
chyba slr a to na foto to jakaś replika, i nie dokłada mi się zdaje.- [ALL] Diesel vs Benzyna
proszę - porównanie 1.9tdi oraz 1.8t o tej samej mocy (prawie) to chyba wszystko wyjaśnia co do mocy silników.- [ALL] Diesel vs Benzyna
Proszę was, nie porównywujcie samochodów z różnymi mocami.. to jest kompletny bezsens...- [ALL] Diesel vs Benzyna
No każdy będzie chwalić co ma. Ja nie mam nic i chwalę diesela, bo kocham klekot, zapach spalonej ropy, pusty bagażnik i wszystko inne od diesela. KANAL - jak bym miał jeździć benzyną to nie wiem czy byłoby dla mnie to takie wygodne A ekonomia w benzynie też istnieje, wystarczy, że kupisz starą Vectrę A 2.0 bez gazu i spalanie masz w granicach 7l i pewnie zaraz mi ktoś powie, że bajki opowiadam, ale tak jest.- [ALL] Diesel vs Benzyna
mimo wszystko w automacie także czuć moc zasłyszane mity kolego beneq - czy jeździsz? może PB i nie miałeś okazji jeszcze jechać normalnym dieselem. Silnik elastyczny to taki, który w pełnym zakresie obrotów/prędkości będzie ciągnął, co niestety muszę cię zmartwić, ale diesel przy 900rpm jak i przy 4200rpm - prędkość 190 około - będzie chciał jechać - co da się poczuć. Można poczuć, ale już wtedy nie bardzo jedzie.- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
p.s. od jakiej a4 ty masz te dywany? i szkoda, że prawych drzwi nie dopracowano :gwizdanie:- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
juz kiedyś obczajałem takie zdjęcia - tylko w lepszej jakości wg. mnie takie fotosy to przyszłość - na allegro, ebay oraz nk- [B5 AVG++] madafaka OEM
ja bym chętnie zobaczył jak wygląda czarny reflektor polifta US.- [ALL] Diesel vs Benzyna
nie wiem o co chodzi - pewnie dlatego, że jestem za młody. Chodzi mi o to, że porównywanie samochodów PB z ON gdzie ten pierwszy ma 150KM a drugi 110KM jest zupełnie bezsensu. Jak jest porównanie silników to chodzi o te same moce. A że w jednego trzeba włożyć 2000zł w mechanike a drugiego 5000zł, żeby osiągnąć większe moce to inny temat.- [ALL] Diesel vs Benzyna
a to jak wgniata w fotel to co, nie przyśpiesza czy co? Skoro przyśpiesza to wgniata w fotel i z każdym większym przyśpieszeniem wgniata mocniej. Nie wiem, dlaczego niektórzy sobie tak to tłumaczą. To zakładając, że diesel wciska w fotel ale się nie rozpędza to na postoju co, też by musiało wgniatać? Wgniata w fotel = lepsze przyśpieszenie, a to, że diesel ciągnie od dołu a benzyna od góry to inna sprawa. Zreszą porównujecie nie wiem co, było ostatnio na forum były 2 filniki i auta miały tą samą moc tyle, że jeden to diesel a drugi benzyna i niestety (dla niektórych) diesel brał górę- [B5 AVG++] madafaka OEM
taka już popularna felga- [B5 1Z] A4 TDi
u mnie jest lepsza sytuacja. jedziesz golfem 75KM (kiedyś miał - teraz to może z 44 ) i przesiadasz się do AFN - pocisk- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
bez hamulców? :gwizdanie: kija w szprychy i jest hamulec - [ALL] Diesel vs Benzyna