Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    sklejka, 4 wkręty i masz zabudowane
  2. hmm.. nie zwróciłem uwagi na to.. ale na forum pewnie znajdzie co i jak.
  3. kupuj co chcesz - ważne, żeby było ładnie zrezane
  4. ale z 2.6 nic nie wykrzesasz
  5. niestety to nadal nie to..[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 14:52_________________________________________________albo kurcze może to nie outlawz.. ale zaczynało się na bank taki okrzykiem wojennym.
  6. Ktoś kiedyś napisał, że życie jest za krótkie, żeby jeździć Dizlem EOT ale to przecież dieselem dalej zajedziesz. i już naprawdę koniec OT.
  7. wyciągasz altek bez problemu bez demontażu przodu. całą akcje można by na nowo opisywać, ale jak użyjesz szukajki to się i tak wszystkiego dowiesz
  8. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    o dawidku fajnie - powiedz jaki masz program do HDR w pełnej wersji, bo mój photomatix w trialu robi znaczek wodny a specjalnie po to jechałem na pole orać golfem
  9. sprawdź alternator. wyciągnij regulator napięcia i sprawdź czy szczotki się nie zawiesiły lub skończyły. jeśli szczotki będą ok to by trzeba sprawdzić czy wszystkie diody w alternatorze dobrze działają, przepustowość chyba.
  10. bo on nie toleruje takiej wioski :gwizdanie:
  11. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    bo nic się nie dzieje [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:17_________________________________________________yebać gazowników specjalistów o 1 w nocy obczajałem cały dolot i okazało się, że w wężu jest taka klapka, która otwiera i zamyka dolot, nie wiem po co. więc otwarlem tą klapkę na stałe, przestało w znacznym stopniu śmierdzieć z wydechu. otwarłem filtr powietrza i nie dosyć, że zasyfiony to upocony trochę. no więc filtr jutro do wymiany. dodatkowo odkręciłem śrubkę u dołu parownika i wylał się syf - starszy stwierdził, że tyle jeszcze nie widział ). ale po otwarciu klapki różnicę było czuć na postoju, niestety w jeździe nie. więc na pobocze - jeden pełny obrót na wężu (więcej paliwa), zmniejszyłem obroty na jałowym i jest rewelka - gdzie wcześniej spalanie to było 11.5l i v-max 125km/h tak teraz 120km/h osiąga w moment. ciekawe tylko jak ze spalaniem będzie [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:21_________________________________________________nowe foty w pierwszym poście. dodam, że jestem w trakcie poszukiwań sierpów na błotniki i felgi w tym tygodniu będą odnowione w pewien sposób, coby nie wyglądały na 10"
  12. jak przyjedziesz to jest twój ale pamiętaj, że wisisz mi audi... prawie :gwizdanie:
  13. ale mi łaske robisz.. jako założyciel wątku narazie daje szansę innym
  14. to zgaduj i nie mów mi co mam robić.
  15. ale nigdy nie będzie tej przyjemności z PB co z diesela
  16. http://otomoto.pl/mercedes-c-200-espiryt-C14687733.html Mercedes w202 - wersja ESPIRYT
  17. pozwalam sobie odgrzać kotlecika.. :gwizdanie:
  18. nie nie.. tam był taki dłuższy okrzyk wojenny nawet.. jak do występu z bronią.
  19. kup 1.9 i wyrezacz 180-200 kuniuf. będziesz palił gumę na 3 biegu podczas jazdy
  20. więc kolejny raz sam sobie poradziłem. Anthony Romeno - El Bimbo (Passion) dzięki za pomoc.. [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 12:59_________________________________________________szukam piosenki Outlawz'a. Nie pamiętam jej dokładnie, ale była z dobrym basem i na początku był taki okrzyk bojowy. później chyba strzał z karabinów i zaczynała się piosenka..
  21. to ta po prawej stronie zdjęcia? czemu nie ma foty spotowej? armistead - 18" byś jakieś wrzucił - byłoby klasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.