Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
no do ogarnięcia, jak wszystko co do atrapy przedniej po popatrz jakie mają użytkownicy. cała czarna jest przydka, pomaluj sobie ramkę grila na czarno a znaczek zostaw jak jest ew. gril z esy albo eresy
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
rewelka jeszcze jakby tył us był to wogóle :drool: :drool:
-
Strefa Śmiechu
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moją maszyną... weźcie mi ją już zwróćcie, bo ileż można...- [B5 AVG++] madafaka OEM
że jeździł dyzlem w automacie tak jak ja bym chciał- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
rewelacyjne b7.. czerwone b7 jest śliczne a kiera lepiej w skórze+perfora- Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
a ja google chrome. mozilla dla mnie to przeglądarka z epoki kamienia łupanego- Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
apropo defragmentacji dysków - raczej nie używać kompa w tym czasie, prawda?- Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
tak jak mówię, dziwne mi się wydało, że po takim okresie bez antywirusa mam pusto.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mam takie samo zdanie jak reniu, z tym, że ściema jeśli już ma być to delikatna.- [B5 AHU] Jakie mam reflektory: EU czy UK?
bez różnicy przecież lampy poliftowe mają regulację na stronę EU i UK- [B5 1Z] A4 TDi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64122.0;highlight=po+otwarciu+drzwi [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________hehe no bywa ja chyba w tygodniu będę montował w nogi oraz te dwie diody w plakatówkę [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________te 190KM dla slepego to może być za dużo rdza ze stali mu poodlatuje- [B5 1Z] A4 TDi
i ile by z tego wyciągnęło?- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
klasa furka, mimo, że avant i 2.0 tylko zrobisz co trzeba i będzie malina no i porządna sesyja się przyda- Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
parę dni temu ściągnąłem avasta i nie przeszkadza w użytkowaniu, ale od pół roku nie miałem antywira i nie wykrył niczego. aż dziwne.. narazie mam wersję próbną a później wezmę coś innego i porównam- [B5 1Z] A4 TDi
Nie no stary... jest klimat zakoorwiste foty noo, prawie jak z audizine- [B5 1Z] A4 TDi
to dopisz do listy modów - program by stalówy15"- [B5 1Z] A4 TDi
ale nie jedzie nie jedzie to mój golf na skręconym gazie :gwizdanie:- [B5 1Z] A4 TDi
zmiana by była, polift jest dużo fajniejszy, ale zwróć uwagę na to, że w to auto włożyłeś kupę kasy i dużo stracisz mimo wszystko, kupisz następne b5 wsadzisz kasę i przy sprzedaży znowu stracisz, bo jak widać b5 coś spadło ostatnie czasy... może rzeczywiście lepiej uzbierać i kupić b6 albo inną markę?- [B5 1Z] A4 TDi
avant? teraz starszy kupował taką lalunię 2000 atramentowy kolorek. 16500 do rej wyszła szukaj sedanika slepy- [B5 1Z] A4 TDi
hehe, jak kiedyś bym coś grzebał to sprawdzę- [B5 1Z] A4 TDi
aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba podpinałem sie pod inne, ale spaliłem z 5 bezpieczników i nie chula to sprawdź u brata jak tam kabelek idzie- [B5 1Z] A4 TDi
aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba- [B5 1Z] A4 TDi
, jakoś mi się nie podoba, może kiedyś , chyba że wcześniej zmienie pojazd :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________podłączyłem klameczkę, podświetlenie hula, ogarnąłem zamykanie, ale jak się zamknął z pilota to się potem nie otwierał , także odpuściłem temat, kupiłem ja po to żeby świeciła, jak mnie najdzie wena to pomodzę coś z otwieraniem bo tak jest, że jeśli zamykasz kluczykiem auto albo z pilota to pstryczek nie działa.- [B5 1Z] A4 TDi
daj spokój z plastofelgami i odmaluj ładnie te felgi - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)