Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. no do ogarnięcia, jak wszystko co do atrapy przedniej po popatrz jakie mają użytkownicy. cała czarna jest przydka, pomaluj sobie ramkę grila na czarno a znaczek zostaw jak jest ew. gril z esy albo eresy
  2. rewelka jeszcze jakby tył us był to wogóle :drool: :drool:
  3. moją maszyną... weźcie mi ją już zwróćcie, bo ileż można...
  4. że jeździł dyzlem w automacie tak jak ja bym chciał
  5. rewelacyjne b7.. czerwone b7 jest śliczne a kiera lepiej w skórze+perfora
  6. a ja google chrome. mozilla dla mnie to przeglądarka z epoki kamienia łupanego
  7. apropo defragmentacji dysków - raczej nie używać kompa w tym czasie, prawda?
  8. tak jak mówię, dziwne mi się wydało, że po takim okresie bez antywirusa mam pusto.
  9. mam takie samo zdanie jak reniu, z tym, że ściema jeśli już ma być to delikatna.
  10. bez różnicy przecież lampy poliftowe mają regulację na stronę EU i UK
  11. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64122.0;highlight=po+otwarciu+drzwi [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________hehe no bywa ja chyba w tygodniu będę montował w nogi oraz te dwie diody w plakatówkę [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________te 190KM dla slepego to może być za dużo rdza ze stali mu poodlatuje
  12. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i ile by z tego wyciągnęło?
  13. klasa furka, mimo, że avant i 2.0 tylko zrobisz co trzeba i będzie malina no i porządna sesyja się przyda
  14. parę dni temu ściągnąłem avasta i nie przeszkadza w użytkowaniu, ale od pół roku nie miałem antywira i nie wykrył niczego. aż dziwne.. narazie mam wersję próbną a później wezmę coś innego i porównam
  15. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie no stary... jest klimat zakoorwiste foty noo, prawie jak z audizine
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to dopisz do listy modów - program by stalówy15"
  17. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale nie jedzie nie jedzie to mój golf na skręconym gazie :gwizdanie:
  18. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zmiana by była, polift jest dużo fajniejszy, ale zwróć uwagę na to, że w to auto włożyłeś kupę kasy i dużo stracisz mimo wszystko, kupisz następne b5 wsadzisz kasę i przy sprzedaży znowu stracisz, bo jak widać b5 coś spadło ostatnie czasy... może rzeczywiście lepiej uzbierać i kupić b6 albo inną markę?
  19. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    avant? teraz starszy kupował taką lalunię 2000 atramentowy kolorek. 16500 do rej wyszła szukaj sedanika slepy
  20. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hehe, jak kiedyś bym coś grzebał to sprawdzę
  21. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba podpinałem sie pod inne, ale spaliłem z 5 bezpieczników i nie chula to sprawdź u brata jak tam kabelek idzie
  22. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    aha to inna bajka. pewnie dalej albo w inny kabelek wpiąć by się trzeba
  23. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    , jakoś mi się nie podoba, może kiedyś , chyba że wcześniej zmienie pojazd :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________podłączyłem klameczkę, podświetlenie hula, ogarnąłem zamykanie, ale jak się zamknął z pilota to się potem nie otwierał , także odpuściłem temat, kupiłem ja po to żeby świeciła, jak mnie najdzie wena to pomodzę coś z otwieraniem bo tak jest, że jeśli zamykasz kluczykiem auto albo z pilota to pstryczek nie działa.
  24. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    daj spokój z plastofelgami i odmaluj ładnie te felgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.