Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] [ALL] [ALL B5] A4 1.8t quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KioUJ.jpg

KjbNA.jpg

Kl0x9.jpg

Klzs9.jpg

witam o to kilka fotek mojej a4 1998r 1.8t quattro 150 km

*klimatronik

*kubelkowe fotele

*naglosnienie bosse

*kierownica s-4

*szyberdach

*komputer

*tlumik super sprint

*filtr K&N

*zawieszenie gwintowane

*(aktualnie na stalówkach15")

*quattro

po zimie mam zamiar

*przyciemnic wszsytkie szyby

*przemalowac caly przedni gril na czarno

*zalozyc lampy po lifcie i przemalowac je (troche boje sie tego:P)aktualne lampy mozliwa zamiana

*felgi 19"od audi rs6 przemalowane na biala perle

*chip na 180-190 km

FdU7J.jpg

Fed4S.jpg

Fezx9.jpg

FeVZr.jpg

Ff9Xi.jpg

Opublikowano

Zobacz jak wszyscy to robia i popraw :wink4:

Opublikowano

ogólnie fajna, tłumik za duży i ta blenda średnia.

daj opis i więcej wyraźnych fotek :wink4:

Opublikowano

Masz cztery komplety felg ??? :shocked:

Opublikowano

ooo już lepiej :good: jeszcze wrzuć ten opis do pierwszego posta i będzie miód :decayed:

Opublikowano

kiera od S a nie s-line :wink4:

na grilu zostaw znaczek :good:

pomalujesz tam co trzeba w przednich lampach a nie przyciemniał będziesz :decayed: na forum pewnie jest wątek jak to zrobić :good:

to które fele teraz masz?

Opublikowano

kiera od S a nie s-line :wink4:

na grilu zostaw znaczek :good:

pomalujesz tam co trzeba w przednich lampach a nie przyciemniał będziesz :decayed: na forum pewnie jest wątek jak to zrobić :good:

to które fele teraz masz?

*(aktualnie na stalówkach15")

Opublikowano

znaczek na pewno zostawie jeżdrze na stalowkach ostani kaplet felg te 5 ramienne z malym rantem oxigin niedawno sprzedalem je starszemu do pasata b5

Opublikowano

Blenda i czarne lampy jakoś mi nie leżą :no:

Opublikowano

wydech fajny :good:

Opublikowano

jak dla mnie lampki i blenda jest ok

Opublikowano

lampy czarne do wymiany i gleba by sie przydała

Opublikowano

Sam końcowy wydech masz SS czy coś więcej?? Pięknie one grają :slina: Ale ceny są powalające :kwasny:

Opublikowano

Blenda tylko razi, lampki i wydech wyglądają OK :good:

Jak na gwintowane zawieszenie to wysoko stawiasz :wink4:

Opublikowano

pozazdrościć napędu i silnika :good:

Opublikowano

ładnie wygląda tylko mogłaby trochę niżej siedzieć :naughty: a no i rameczki klubowe by się przydały :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo chetnie obnizyl bym ja jeszcze ale jest problem z oponami im nizej auto tym bardziej kola z przodu sie klada i zdziera opony .wydech jest cichy nie ma zadnego pomruku chyba tylko koncowy wydech ja nie grzebalem z tym tak juz przyjechała z niemiec mam na to dokumety ale wszytko po niemieku bleda jak i lampy napewno zostana dzis zalozylem lampy po lifcie jeszce tylko zarowki musze kupic i wstawie jakies foto[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 19:26_________________________________________________kilka nowych fotek jak wygladala w niemczech

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.