Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. fiestka fajne autko. miałem taką ale 3d i 1.1 - chodził jak pralka ale spalał 5-6l beny i całkiem zwinnie się poruszał mimo wszystko w małej kasie polecam właśnie fiestkę lub jeszcze lepiej golfa
  2. Jeśli masz wszystko sprawne termostat czujnik temperatury to po przejechaniu od 8-12 kilometrów masz mieć 90 stopni na zegarze przy włączonym ogrzewaniu na 23 stopnie jadąc do 2000 obrotów ze względu na turbinę jak zimny silnik.Natomiast po mniej więcej 5 km wzkażnik temperatury powinień ruszyć pozwolę sobie zapytać, skąd te dane? i dlaczego na zimnym silniku jechać do 2000rpm? Turbina może i powinna pracować nawet na zimnym silniku. Najważniejsze, żeby diesel chwilę odczekał po odpaleniu, żeby olej rozszedł się po silniku i turbinie. Wtedy można jeździć do tych już 2500-3000rpm spokojnie. Jasne, że bez pałowania ale normalnie można jechać. Chyba, że się mylę to niech mnie poprawią inni dizlowcy
  3. Ten wzmacniacz ma w mostku 150 WRMS, to chyba jednak trochę za mało do tego głośnika. w mostku na 1 ma 300WRMS
  4. Kupiłem oba ori. chyba "nowy czy używkę" ori oznacza oryginalny - więc taki może być i nowy i używany sory za ot.
  5. jak by ktoś potrzebował to mam oryginalny sprawny używany :gwizdanie:
  6. nie standard, bo powinna już się podnosić. po 10km powinna śmiało dojść conajmniej do 80*C i co to znaczy: ? używaj też znaków interpunkcyjnych.
  7. http://moto.allegro.pl/samochut-i1437909392.html "samochut" już chyba gorzej tego napisać nie idzie
  8. oj kowi - starocie starocie czyli jak byłem młody to miałem całkiem dobry gust
  9. właśnie
  10. co tu leci: http://w439.wrzuta.pl/film/94vQ5KDn9nE/audi_a4_-_audio_nokia_-_seria ??
  11. weź jakiegoś pionka
  12. kółko od Lambo , Arek to 19"? kurcze z daleka te kółka mi się wydawały inaczej wyglądać i tak: scirocco byłoby naprawdę dobrze
  13. 19" no to nie źle, z oponą będzie pewnie lepiej wyglądać to już zakładasz czy jak zima całkiem minie?
  14. to wygląda na max 17 :gwizdanie: ale myślę, że to 18 jest [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________a druga sprawa - skąd żeś taki wzór wytrzasnął?
  15. kolego to co pokazałeś to konsola z e39 (bmw serii 5) ewentualnie e46 z 2Din.
  16. kumpel ma lagunę II już drugi rok i wymienił tylko czytnik karty ale benzynka
  17. kowi - nie słuchaj ich ramkę zostaw, radio zmień
  18. a więc widać jakie tu zboczenia są na forum
  19. to, że drzwi świszczą to w audi normalka ale to koło prędkości 130 i więcej. skoro po naprawie lakierniczej masz opadnięte drzwi to jedź do swojego lakiernika i niech poprawia swoją pracę. ew. możesz podnieść na zawiasach o ile dobrze pamiętam.
  20. ale nie te kolory
  21. zawsze byłem zadowolony. silniku diesela bardzo udane. mimo wszystko nie wydałbym chyba np 30 kafli już na audi jest coś co mnie przekonało do innych marek - rwd ogólnie nigdy nie powiedziałem, że zawsze chciałbym audi jeździć bo to jest znowu monotonia. mieliśmy 6 czy 7 aczwórek i jak będą następne to też będzie bardzo dobrze bo jest to pewne, bezawaryjne auto, na którym można zawsze polegać teraz mamy mercedesa i już jest niestety większa awaryjność mimo że merol
  22. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    alvaro - wymianę napewno polecam, jeśli masz automata i ma przebieg koło 300kkm mnie poprzedni właściciel wyręczył i wymienił olej na właśnie 300kkm a przyznać muszę, że skrzynia działała naprawdę dobrze co do ceny to PW a na oku mam już passata b3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.