Treść opublikowana przez michu93
-
[INNE] Szara SZCZAŁA ;]
fiestka fajne autko. miałem taką ale 3d i 1.1 - chodził jak pralka ale spalał 5-6l beny i całkiem zwinnie się poruszał mimo wszystko w małej kasie polecam właśnie fiestkę lub jeszcze lepiej golfa
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
Jeśli masz wszystko sprawne termostat czujnik temperatury to po przejechaniu od 8-12 kilometrów masz mieć 90 stopni na zegarze przy włączonym ogrzewaniu na 23 stopnie jadąc do 2000 obrotów ze względu na turbinę jak zimny silnik.Natomiast po mniej więcej 5 km wzkażnik temperatury powinień ruszyć pozwolę sobie zapytać, skąd te dane? i dlaczego na zimnym silniku jechać do 2000rpm? Turbina może i powinna pracować nawet na zimnym silniku. Najważniejsze, żeby diesel chwilę odczekał po odpaleniu, żeby olej rozszedł się po silniku i turbinie. Wtedy można jeździć do tych już 2500-3000rpm spokojnie. Jasne, że bez pałowania ale normalnie można jechać. Chyba, że się mylę to niech mnie poprawią inni dizlowcy
-
[ALL] Pomoc w doborze sprzętu
chyba, że tak
-
[ALL] Pomoc w doborze sprzętu
z tego nie będzie 300?
-
[ALL] Pomoc w doborze sprzętu
Ten wzmacniacz ma w mostku 150 WRMS, to chyba jednak trochę za mało do tego głośnika. w mostku na 1 ma 300WRMS
-
[ALL B5] Opadnięte drzwi
Kupiłem oba ori. chyba "nowy czy używkę" ori oznacza oryginalny - więc taki może być i nowy i używany sory za ot.
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AFN] Jak temperatura silnika
jak by ktoś potrzebował to mam oryginalny sprawny używany :gwizdanie:- [B5 AFN] Jak temperatura silnika
nie standard, bo powinna już się podnosić. po 10km powinna śmiało dojść conajmniej do 80*C i co to znaczy: ? używaj też znaków interpunkcyjnych.- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/samochut-i1437909392.html "samochut" już chyba gorzej tego napisać nie idzie- Muzyka w naszych autkach
oj kowi - starocie starocie czyli jak byłem młody to miałem całkiem dobry gust- MKII diesel :) Sprzedany
- Co to za nutka?
co tu leci: http://w439.wrzuta.pl/film/94vQ5KDn9nE/audi_a4_-_audio_nokia_-_seria ??- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
weź jakiegoś pionka- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
kółko od Lambo , Arek to 19"? kurcze z daleka te kółka mi się wydawały inaczej wyglądać i tak: scirocco byłoby naprawdę dobrze- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
19" no to nie źle, z oponą będzie pewnie lepiej wyglądać to już zakładasz czy jak zima całkiem minie?- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
to wygląda na max 17 :gwizdanie: ale myślę, że to 18 jest [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________a druga sprawa - skąd żeś taki wzór wytrzasnął?- [INNE] E46 Wnętrze : Czy ktoś wie do czego to służy ? :-)
kolego to co pokazałeś to konsola z e39 (bmw serii 5) ewentualnie e46 z 2Din.- Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
kumpel ma lagunę II już drugi rok i wymienił tylko czytnik karty ale benzynka- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi - nie słuchaj ich ramkę zostaw, radio zmień- Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
a więc widać jakie tu zboczenia są na forum- [ALL B5] Opadnięte drzwi
to, że drzwi świszczą to w audi normalka ale to koło prędkości 130 i więcej. skoro po naprawie lakierniczej masz opadnięte drzwi to jedź do swojego lakiernika i niech poprawia swoją pracę. ew. możesz podnieść na zawiasach o ile dobrze pamiętam.- MKII diesel :) Sprzedany
ale nie te kolory- Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
zawsze byłem zadowolony. silniku diesela bardzo udane. mimo wszystko nie wydałbym chyba np 30 kafli już na audi jest coś co mnie przekonało do innych marek - rwd ogólnie nigdy nie powiedziałem, że zawsze chciałbym audi jeździć bo to jest znowu monotonia. mieliśmy 6 czy 7 aczwórek i jak będą następne to też będzie bardzo dobrze bo jest to pewne, bezawaryjne auto, na którym można zawsze polegać teraz mamy mercedesa i już jest niestety większa awaryjność mimo że merol- Golf - w automacie.
alvaro - wymianę napewno polecam, jeśli masz automata i ma przebieg koło 300kkm mnie poprzedni właściciel wyręczył i wymienił olej na właśnie 300kkm a przyznać muszę, że skrzynia działała naprawdę dobrze co do ceny to PW a na oku mam już passata b3 - [B5 AFN] Jak temperatura silnika