Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. paput - tak wyszło ale szkoda, że nie turbobenzin może kiedyś
  2. czyżby włoszka? ładna seria, ale bardziej przedstawiające auto fotki by się przydały i wrzuć najlepiej miniaturki zamiast linków
  3. sory że nie na temat ale od kiedy wrocek jest w woj. łódzkim?
  4. mówiłem, że kółka od taczki podejdą
  5. TioSolid - Definitive Vocals Vol. 9 Można to ściągnąć z jakieś stronki - bardzo przyjebny secik
  6. z tym jbl'em widziałem jedynie filmiki na YT i między innymi też pod wzmakiem carpower i całkiem ładnie dawało. chyba się na niego skuszę.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________Do tego JBL musiałbym znaleźć wzmacniacz o mocy co najmniej 300W RMS przy 4 ohm, dobrze rozumiem?
  7. mamy chyba taki sam kolorek kolego a silnik to już napewno nie działają mi zbytnio zdjęcia, ale co nie co mogę wywnioskować z postów userów - jak masz przetarty forel to poprostu poszukaj innego z jakiegoś angola i będzie ok, pokrowce to przeżytek i ogólnie uważane są za agro-tuningowy gadget reszta fajnie robiona, zamiast białych żarówek to zainwestuj w spryski przednich lampek i wsadź hida a co do tych chromów wokół szyb to jak tobie się podobają to ok, tylko uważaj żeby ci klej spod tych listew na karoserie nie wypłynął...
  8. wg mnie spalanie rewelacyjne jak na taki silnik
  9. Chciałbym żebyście ocenili swoim okiem czy taki głośnik jest coś wart: http://moto.allegro.pl/lanzar-max-1000w-jak-nowy-2-cewki-i1511183100.html ? A może coś takiego: http://moto.allegro.pl/fajny-jbl-1202d-wersja-usa-a-nie-china-dobra-cena-i1510946116.html ?
  10. hehe dziś też się na taki tekst natknąłem, dobra to
  11. ładniutka - wnętrze rewelacyjne
  12. wojciu... zawsze mogę zrobić swapa na tdi olaf - dzięki i oczywiście wszystko będzie opisywane
  13. powiem wam, że jak się tym stupięćdziesięciokonnym padłem przejechałem to mnie zatkało ciśnie w fotel jak głupie a co do wygląda to doprowadzisz do stany idealnego jest o co dbać, a bixy świecą rewelacyjnie i dobre wykonanie - graty gwerty
  14. Co do LPG - to prawdopodobnie i tak wleci sekwencja.. Nawet nie wiem ile to spala, ale myślę, że nie przekracza 10 narazie. [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:02_________________________________________________dorzuciłem fotki ze spota z kolegą kaju182
  15. pablo_9 - tak jak mówię - nic głośno nie mówię ale już dziś obdzwoniłem za chromem. Co do lamp to przednie muszą poczekać bo to większy wydatek ale tylnych szukam. Jestem na tym forum chyba wystarczająco długo, żeby wiedzieć co i jak powinno być
  16. pablo_9 - chciałbym z nią zostać dłużej. I mam nadzieję, że tak będzie. Pucek - co do kiery to szukam też esowej środek starożytny bo bez niczego podświetlenie takie jak zawsze - czerwone bo zawsze tak robiłem. do białego to musiałbym mieć jeszcze chociaż licznik biało czerwony. A licznik jest i będzie czerwony. :wink4:Aha zapomniałem dodać, że jest jeszcze jakieś radio LG na mp3 ale to montować będę dopiero za jakiś czas jak coś do bagażnika wpadnie
  17. Chciałbym się wam znów pochwalić autkiem. Powrót do a4 okazał się jak zwykle udany. Silnik 1.8 ADR 125KM bez LPG. Nadwozie jak widać, kolor LY5L (dzięki dla Tomasza i A-rka) Wyposażenie ubogie: -el. szyby przód -el. lusterka -el. szyberdach -halo przód -central z pilotem x2 -el. reg. reflektorów i to chyba byłoby wszystko Jak narazie samochód mam od tygodnia i doprowadziłem je do stanu raczej bardzo dobrego wizualnie, bo technicznie wszystko było i jest jak należy. Aktualnie samochód jest po polerce i woskowaniu, oraz popsikałem staluchy na czarny połysk, bo już były okropne, oraz został uszyty nowy skórzany mieszek na wzór oryginalnego (4 szwy zawijane). Założyłem też podświetlanie w podnóżach przy otwarciu drzwi. O następnych planach głośno mówił nie będę. Ciężko z kasą jest jak to w moim wieku bywa, ale co będę miał to włożę a tutaj foto z małego spota z kolegą kaju182: _______________________________________________________________________________________________________________________ Doszło audio: jednostka sterująca to LG LAC 3800R przód to seria Nokii podłączone tylko pod radio tył był aktywny nokii, więc narazie nie gra, ale grać tam coś będzie sub to JBL GT5 12" narazie bez skrzyni, jest w tubie, ale skrzynia wpadnie w tygodniu. suba zasila piecyk Ground Zero GZTA 2.150 mkII 270w rms a połączony zestaw jest kablami Sound Quest VL nie mam jeszcze zaślepek do radia, a również będą w tym tygodniu.
  18. michu93 odpowiedział(a) na daniel37 temat w 1.8
    dzięki za konkretną odpowiedź właśnie byłem u swojego mechanika i powiedział dokładnie to samo
  19. będzie disco
  20. michu93 odpowiedział(a) na daniel37 temat w 1.8
    panowie odgrzewam kotleta. jak to z tym luzem jest? można go wyeliminować? zrobię zdjęcie później i pokażę wam jak to u mnie wygląda.
  21. Ja jutro piję, bo Józef w domu, teraz nawet o browarze nie myślę, za 4 godziny do pracy jadę... Nie ma picia bo później co drugi będzie na kacu i na spota nie zajedzie
  22. michu93 odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    za 500zl to on tam prawie pół silnika pewnie wymieni części do omegi są naprawdę tanie.. drzwi kompletne ostatnio widziałem za 25zł
  23. piękniusiaa kolorek robi robotę dbaj bo jest o co co do planów to tak jak wyżej, oraz maluj tłumik na czarno
  24. ja tu nic prócz basu na tym pierwszym filmiku nie słyszę jest czym pomasować plecy
  25. ładnie ładnie. jak ta skrzynka puka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.