Treść opublikowana przez michu93
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
i jak tam pod nią? ok? to wypoleruj to miejsce i nie kombinuj a znaczek jak najbardziej możesz pomalować. tak to u mnie na srebrnym wyglądało:
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
najlepiej byłoby ją ściągnąć, tylko pod nią to może być różnie.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
zmień dywaniki
-
[ALL] Akcja prędkość na drogach - kto, za co, ile dostał
dalej jest to słowo. mi to nie przeszkadza, pisz co chcesz na forum, bo jest publiczne, ale to nie jest żaden powód do chwalenia się, wręcz przeciwnie. jakbyś dostał za parkowanie na miejscu dla inwalidy (mniemam, że nim nie jesteś) to też byś się pochwalił? [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 16:10_________________________________________________no to poprostu trzeba jeździć przepisowo i z głową. dziwisz się że mandat, może co drugi popier*ala przez wioskę setką. Osobiście nie chciałbym, żeby ktoś we mnie uderzył z taką prędkością. Co do pasów to już nie chodzi o twoje życie, bo to twój wybór, ale jadąc z pasażerami w razie wypadku latasz po całym aucie i nawet sobie możesz nie zdawać sprawy jak dużą wypadkową masz w czasie zderzenia chociażby głową z pasażerem obok.
-
[ALL] Akcja prędkość na drogach - kto, za co, ile dostał
- [ALL] Akcja prędkość na drogach - kto, za co, ile dostał
taki temat już był. ale wg. mnie to nie jest żaden powód do chwalenia się- Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
wszystko zależy od policjanta, jeden nic ci za to nie zrobi a drugi będzie ch*j i będzie ci patrzał coś przykombinować. Ogólnie najważniejsze jest OC i przegląd oraz musisz mieć umowę ze sobą, a tablice nie mogą być oczywiście kartonem ani nic takiego. Kiedyś nawet w tvn turbo złapali babkę ale tylko dlatego, że miała kartonową tablicę. Dostała tylko mandat za niepoprawne tablice i na tym się skończyło.- .
ładna naklejka nad prawym reflektorem :gwizdanie: podciągnij ręczny i wrzuć podłokietnik a kierę jak zmieniałeś to trzeba było zakładać odrazu trójramienną- .
boczne migacze na białe sobie zmień jeszcze, wypoleruj końcówkę tłumika oraz większe koło by się przydało twoje zawieszenie 1be to nie jest s-line. tego nie było w b5!!! pokaż wnętrze jeszcze- [Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
znaczek tak, ale listwę to raczej nie..- [ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
uzupełniłem zdjęcia, bo niektóre nie działały- [B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)
świetna felga, mało ich na naszych drogach a prezentuje się zacnie, fajne autko- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jest naprawdę meeega- [B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
ja się przesiadłem z dieseli w zasadzie i tutaj też się czuję, jakby brakowało jeszcze jednego biegu- [ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
właśnie jeszcze tego słowa trzeba szukać, bo wtedy też jest opona kierunkowa.- [B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
bardzo ładne autko, prawie jak moje, a wygląda prawie tak jakbym chciał widzieć swoje- [ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
jeżeli na oponie nie masz napisu rotation i strzałki z którejś strony opony to obojętnie w którą. Chyba, że się mylę.- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman eee on jest drogi ciocia tańsza mam już maszynę do szycia, tylko muszę ją wysmarować i mogę szyć teraz wszystko dookoła będę sobie obszywał :kox:- Pioneer GM-5000t - wzmacniacz.
kuźwa przegapiłem... nie miałem dostępy do neta i poszedł się yebać... za 97zł- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
będzie jednak swap?- [B6 AWX] Co to jest
etka - tam będzie napewno opisane co to jest.- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ee tam.. plastik jest słiit [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:34_________________________________________________wojciu - jak ci się trzymają te sztuczne chromy? bo widzę, że wyglądają całkiem ładnie. może jednak bym się skusił na to dziadostwo, tylko wziąłbym na zamówionko, żebym te trójkąty mógł sobie sam powycinać p.s. nawet nie wiedzialem, że to założyłeś..- [B5 AAH] Mój sedanik ciemny- seria
czyli tu można zamykać.- Spoty wrocławskie
kaju nie pierdziel, tylko bierz busa i lecisz :gwizdanie:- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
to zdzieraj wszystko, bo tak to lipa trochę - [ALL] Akcja prędkość na drogach - kto, za co, ile dostał