Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. i jak tam pod nią? ok? to wypoleruj to miejsce i nie kombinuj a znaczek jak najbardziej możesz pomalować. tak to u mnie na srebrnym wyglądało:
  2. najlepiej byłoby ją ściągnąć, tylko pod nią to może być różnie.
  3. dalej jest to słowo. mi to nie przeszkadza, pisz co chcesz na forum, bo jest publiczne, ale to nie jest żaden powód do chwalenia się, wręcz przeciwnie. jakbyś dostał za parkowanie na miejscu dla inwalidy (mniemam, że nim nie jesteś) to też byś się pochwalił? [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 16:10_________________________________________________no to poprostu trzeba jeździć przepisowo i z głową. dziwisz się że mandat, może co drugi popier*ala przez wioskę setką. Osobiście nie chciałbym, żeby ktoś we mnie uderzył z taką prędkością. Co do pasów to już nie chodzi o twoje życie, bo to twój wybór, ale jadąc z pasażerami w razie wypadku latasz po całym aucie i nawet sobie możesz nie zdawać sprawy jak dużą wypadkową masz w czasie zderzenia chociażby głową z pasażerem obok.
  4. taki temat już był. ale wg. mnie to nie jest żaden powód do chwalenia się
  5. wszystko zależy od policjanta, jeden nic ci za to nie zrobi a drugi będzie ch*j i będzie ci patrzał coś przykombinować. Ogólnie najważniejsze jest OC i przegląd oraz musisz mieć umowę ze sobą, a tablice nie mogą być oczywiście kartonem ani nic takiego. Kiedyś nawet w tvn turbo złapali babkę ale tylko dlatego, że miała kartonową tablicę. Dostała tylko mandat za niepoprawne tablice i na tym się skończyło.
  6. .

    michu93 odpowiedział(a) na andrewsc temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna naklejka nad prawym reflektorem :gwizdanie: podciągnij ręczny i wrzuć podłokietnik a kierę jak zmieniałeś to trzeba było zakładać odrazu trójramienną
  7. .

    michu93 odpowiedział(a) na andrewsc temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    boczne migacze na białe sobie zmień jeszcze, wypoleruj końcówkę tłumika oraz większe koło by się przydało twoje zawieszenie 1be to nie jest s-line. tego nie było w b5!!! pokaż wnętrze jeszcze
  8. znaczek tak, ale listwę to raczej nie..
  9. uzupełniłem zdjęcia, bo niektóre nie działały
  10. świetna felga, mało ich na naszych drogach a prezentuje się zacnie, fajne autko
  11. jest naprawdę meeega
  12. ja się przesiadłem z dieseli w zasadzie i tutaj też się czuję, jakby brakowało jeszcze jednego biegu
  13. właśnie jeszcze tego słowa trzeba szukać, bo wtedy też jest opona kierunkowa.
  14. bardzo ładne autko, prawie jak moje, a wygląda prawie tak jakbym chciał widzieć swoje
  15. jeżeli na oponie nie masz napisu rotation i strzałki z którejś strony opony to obojętnie w którą. Chyba, że się mylę.
  16. Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman eee on jest drogi ciocia tańsza mam już maszynę do szycia, tylko muszę ją wysmarować i mogę szyć teraz wszystko dookoła będę sobie obszywał :kox:
  17. kuźwa przegapiłem... nie miałem dostępy do neta i poszedł się yebać... za 97zł
  18. etka - tam będzie napewno opisane co to jest.
  19. ee tam.. plastik jest słiit [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:34_________________________________________________wojciu - jak ci się trzymają te sztuczne chromy? bo widzę, że wyglądają całkiem ładnie. może jednak bym się skusił na to dziadostwo, tylko wziąłbym na zamówionko, żebym te trójkąty mógł sobie sam powycinać p.s. nawet nie wiedzialem, że to założyłeś..
  20. czyli tu można zamykać.
  21. kaju nie pierdziel, tylko bierz busa i lecisz :gwizdanie:
  22. to zdzieraj wszystko, bo tak to lipa trochę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.