Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. zawarłeś umowę na rok czasu z ubezpieczalnią poprostu i nic chyba z tym nie zrobisz..
  2. na forum są fajne dywaniki, trochę droższe, ale wg. mnie lepszy materiał no i z fajnym logo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188507.0
  3. hehe to pewnie tak napewno jest nie porównywalnie
  4. bardzo ładne autko podoba mi się montaż anteny cb, już nie wspominając o materiałowych recaro
  5. ADR z 1995r - średnio wychodzi tak 9l benzyny, nawet nie całe bym powiedział. Styl jazdy raczej normalny - nie narwany ale nie emeryt.
  6. co Ty pieprzysz jak el. regulacja musi być? Właśnie jej nie powinno być Jak zobaczą że ma regulację w aucie to oznacza że nie ma samopoziomu Ładne auto Rób program hmm łoo
  7. w ostrowie wszystko tak robię pewnie ja w ostrowie się tylko uczę, także nie mam styczności z mechanikami zbytnio
  8. ładna sztuka tłumik troszkę wisi chyba, ale po za tym fajnie się prezentuje pewnie nie źle się odpycha ale na mieście jeszcze cię nie widziałem.. a trochę już tam czasu spędziłem
  9. ooo może tak. ale to wstępnie tylko pytam, za jakiś miesiąc wpadnę na spota na 100%, może nie sam wtedy można by gości zwinąć
  10. Czemu kłują w oko?? Co z nimi nie tak? Weisz jakos nie obyty jeszcze jestem w tych sprawach itp. też nie wiem o co chodzi
  11. daszki za***iste a co z listwami?
  12. Co jeszcze... może frytki do tego ?? w czymś problem? przecież mógłby się ktoś taki czasami znaleźć..
  13. panowie - ma tu ktoś sprzęt do mierzenia decybelóff w aucie?
  14. oj jest grubo piękny germanik zrób foto przodu z naprzeciwka
  15. to bardzo dobrze, tylko żeby to wiochą nie trąciło
  16. zarzuć jeszcze ładną końcówkę na tłumik
  17. samopoziom to pół biedy, el regulacja chociaż musi być ale na spryski raczej zwracają uwagę.
  18. jeszcze boczne migacze na białe lub dymione i przedni gril a tylne lampki na polifty pamiętaj, że jak chcesz xenon założyć to musisz dołożyć spryskiwaczne
  19. no nareszcie - diesel + tiptronic tylko uważaj bo zaraz wlecą dawidki i inne co cię wyśmieją z takiego połączenia wg. mnie jest bajeczka zrób mody jakie planujesz z jak będziesz śledził forum to napewno nie jeden mod jeszcze przypadnie ci do gustu
  20. nie będę powtarzał tego co wyżej już zostało napisane.. ale jeszcze ten chrom nad szybami - bo chyba dobrze widzę, że coś tam jest.. i ten bałagan w środku.. wszędzie coś wisi i ta kamizelka pod kierą jeszcze p.s. dobrze widzę, że przednia maska jest z polifta? no ale jak zadbasz o nią, to może bym później kox
  21. całkiem fajnie się prezentuje dopieścisz ją po swojemu i będzie ok
  22. też odniosłem takie wrażenie :gwizdanie:
  23. niech mu ktoś zrobi VT z dope albo turbo na d*pie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.