Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ceny paliw, wbijam dziś na stację a tam 95 za 5.18 stoję w kolejce jak to w twardogórze bywa 20 minut... aż naglę patrzę a verwa w tej samej cenie.. więc wlałem verwę. ale nie czuję różnicy. ale chętnie też bym aeba zaadoptował
  2. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    niech się licytują to może ja łyknę :gwizdanie:
  3. ja trochę inne rytmy słucham :gwizdanie: ale podobne
  4. spoko spoko, nie śpieszy mi się aż tak. sam mam ciężko z czasem...
  5. wg. mnie przód gra bardzo fajnie zresztą nie wykorzystuję pełnej mocy i wykorzystywał nie będę także jest fajnie cieszę się jak dziecko z tego p.s. skrzynia, którą miałem popołudniu dostać okazała się być tubą no ale narazie wsadziłem głośnik do tej tuby, żeby w czymś grał a skrzynka będzie w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:04_________________________________________________Audi a4 b5 - car audio A4-klub.pl
  6. kaju, możesz wbijać na browara bo sprzęcik już siedzi w aucie a jak tam z kablem u ciebie?
  7. a więc dzięki kolejnej pomocy kolegi chico podłączyłem audio do kupy. o 12 przyjechał kurier z głośnikiem. a więc tak: jednostka sterująca to LG LAC 3800R przód to seria Nokii podłączone tylko pod radio tył był aktywny nokii, więc narazie nie gra, ale grać tam coś będzie sub to JBL GT5 12" narazie bez skrzyni, ale ta ma dotrzeć do jutra (jeszcze nie wiem jaka) suba zasila piecyk Ground Zero GZTA 2.150 mkII a połączony zestaw jest kablami Sound Quest VL nie mam jeszcze zaślepek do radia a tutaj jakieś spy foto:
  8. już mam drugą tą tylną na oku
  9. ty chyba wiesz co :gwizdanie:
  10. felgi już miałem na oku - 17" od a8 d2, ale wybrałem to.. :gwizdanie: zobaczymy jak będzie z robotą w wakacje i ogólnie. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:13_________________________________________________w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wlecą nowe graty :gwizdanie: narazie muszę skompletować wszystko, ale coś już będzie
  11. dokładnie tak. ground zero 2.150 mkii i kable Sound Quest VL 21mm2 chociaż nie jestem pewien czy ten wzmak podoła zadaniu... sprzęt wybrany dzięki koledze Rysiuu
  12. no chyba tak przyjacielu drogi.. ten weekend odpada, przyszły tak samo. chyba, że w tygodniu cię gdzieś wcisnę, ale to się zgadamy [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:00_________________________________________________
  13. otwierasz zdjęcie w nowej karcie, za pomocą prawego przycisku myszy
  14. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rewelka slepy
  15. a dziś: PB 95 - 5.07 ON - 4.99
  16. a ja dziś szukałem sprintka w ostrowie :gwizdanie:
  17. już poszukiwania wzmacniacza zakończone. zaopatrzyłem się u kolegi rysiuu, wzmak ground zero gzta 2150 mk2 oraz okablowanie do tego. Głośnik już też mam na oku, ale to ujawnię prawdopodobnie w temacie o a4 zobaczymy jak to będzie grało
  18. hornet, ja tam wolę jak laski myją autko, jest na co popatrzeć
  19. i felga jeszcze
  20. oj, trzeba było gwint założyć.
  21. ja nie mówię o tym, poprostu będzie audio aa w sobotę to ciężko będzie.
  22. tablice są przykryte, bo w połączeniu z wodą zachodzi reakcja chemiczna. Lepiej nie ryzykować
  23. Odolanów Bliska PB 95 - 4.97 ON - 5.03
  24. pokaż foto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.