Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. i dlatego takie silniki przeżywają wszystkie nowe konstrukcje
  2. co do mocy to celowałbym w okolice 100KM. Wiem, że można nawet prawie 140 wyciągnąć z podobnych silników. Ale 100KM mnie zadowoli w zupełności. a co do felgi to faktycznie może się podobać, jednak ostatnio na fotkach widziałem taką samą ale z rancikiem, to dopiero robiła robotę
  3. nie taki klasyk znowu w automacie te silniki palą koło 7-8l a mój pali 4.5-5
  4. Siedzę w domu, nie mam co robić to wam pokażę: Jest to Vw Golf II rocznik 1988 jak widać 5 drzwi. Silnik to konstrukcja o pojemności 1600 z turbiną o kodzie JR i skrzynią 5 biegową, a całość daje około 70KM, bardzo żwawych, pomimo przebiegu prawie 410000, co dla niektórych jest niemożliwe, bo przecież po 200000 samochód nie nadaje się do jazdy. Samochód u poprzedniego właściciela, który posiadał ten samochód ponad 8 lat, co najmniej raz w roku śmigał do hiszpani, francji jak mówił - bezawaryjnie. Na samochodzie raczej nie było oszczędzane, na podwórku oprócz golfa stało jeszcze 6 samochodów, od najstarszego golfa, poprzez a4 b5 aż po nowego tourana Zawieszenie jest seryjne narazie tak jak heble i wydech, który fabrycznie jest bez katalizatora. Kółeczka były 13" stalowe z oponami 175/70/13, a teraz siedzą 14" z oponami Pirelli 195/50/14, na których niestety bez wspomagania kręci się za***iście Audio narazie to zwykłe kasetowe radio i dwa głośniki w drzwiach. Ze zmian to jest tak: felgi jak wyżej wspomniałem fotele od jetty - półwelury z 4 zagłówkami, składane w proporcjach 2/1 obicie bagażnika wewnątrz z jetty - materiałowe boczki. Zmieram graty na IC, który planuję umieścić... zobaczycie gdzie W tygodniu pozbieram resztę gratów do autka, zobaczymy co znajdę. Z większych wydatków to niestety czeka mnie rozrząd i olej w skrzyni chyba. Nie wielka rdza wychodzi na drzwiach pod listwami, ale to ogarnę również własnoręcznie. Jest szyberdach, ale ten był nie zbyt estetycznie zaklejony, wczoraj to ogarnąłem i otwarłem, niestety delikatnie przecieka i też muszę coś z tym zdziałać. Poniżej również widać, że 160 da radę polecieć tym autem, a ciekawostką jest, że te silniki katalogowo osiągają prędkość maksymalną 160km/h. Niestety nie sprawdzone z GPS. Foty tutaj: tak było: tak jest:
  5. michu93 odpowiedział(a) na antonio temat w Audi
    no byłaby bajeczka natchnąłeś mnie i opisałem też jakiegoś drugiego starego grata na forum :gwizdanie:
  6. michu93 odpowiedział(a) na antonio temat w Audi
    łoo nie źle chętnie bym taką przygarnął ale ja mam coś innego do dopieszczania :gwizdanie:
  7. michu93 odpowiedział(a) na antonio temat w Audi
    mówisz o b4?
  8. michu93 odpowiedział(a) na antonio temat w Audi
    połowa posiadaczy a4, baa pewnie nawet więcej nie ma takiego wypasu jak tutaj
  9. ten tylny tłumik, czarny znaczek na grilu i białe tarcze mi nie leżą wogóle, alu zmień, zawieche jaką masz 1be? kiera to nie s-line, bo tego nie było w b5, tylko s4 conajwyżej. polerka chyba by się przydała, co? zmień lampki przód, tył, migacze boczne jeszcze i będzie ok i jeszcze czemu ta wycieraczka tak stoi?
  10. z tego co wiem, to automata można holować do kilku km, nie przekraczając 40km/h ale i to nie jest zalecane i nie wiem jak sprawa wygląda w multitroniku.
  11. michu93 odpowiedział(a) na antonio temat w Audi
    świetna b4 są fajne rozumiem, że jest w ciągłym użytkowaniu ale u ciebie, tak?
  12. GILI żyjesz? dzieje się tam coś z golfem?
  13. no somes wszystko na czarno pokaż tą tylną popielniczkę jak ona w czarnym wygląda
  14. na moje oko to opona 205-215/45/17 i bez dystansów.
  15. całkiem fajne autko, felga, gwint i będzie bardzo dobrze, a silnik AHH ma duuży potencjał na moc mimo wszystko zapraszam do tego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27936.0 bo fotki nie działają odrazu.
  16. trochę zła perspektywa i rozmiar. niech powie, z którymi chciałby VT to nie będzie problemu
  17. s4, rs4, albo chociaż poliftowy. może być ramka na czarno
  18. oj wszyscy z grubej rury walą
  19. oczywiście że bbs. jakaś firma sensowna i wzór ładny. reszta wyglądałaby śmiesznie na a4.
  20. czy ja dobrze widze że lewa lampa jest polift a prawa przedlift chyba nie
  21. oj kolego, sporo pracy pewnie w to auto włożyłeś, ale to zupełnie mi się nie widzi. ale kolorek ładny silnik arg? to nie był czasami silnik w poliftach?
  22. jest dobrze podoba mi się 2din dotykowe i ekran w bagażniku jednak też działa
  23. wczoraj wrzucałem za 100zł kompletne podświetlane kratki, ale albo ktoś się dogadał po za allegro albo nie wiem co http://moto.allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1579362937.html co do auta to jak posłuchasz rad userów to będzie ok bo materiał jest dobry
  24. na uj komu gumowe na lato gdzies kiedyś wyczytałem, że chyba koło 170zł materiałowe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.