Treść opublikowana przez michu93
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
i dlatego takie silniki przeżywają wszystkie nowe konstrukcje
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
co do mocy to celowałbym w okolice 100KM. Wiem, że można nawet prawie 140 wyciągnąć z podobnych silników. Ale 100KM mnie zadowoli w zupełności. a co do felgi to faktycznie może się podobać, jednak ostatnio na fotkach widziałem taką samą ale z rancikiem, to dopiero robiła robotę
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
nie taki klasyk znowu w automacie te silniki palą koło 7-8l a mój pali 4.5-5
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
Siedzę w domu, nie mam co robić to wam pokażę: Jest to Vw Golf II rocznik 1988 jak widać 5 drzwi. Silnik to konstrukcja o pojemności 1600 z turbiną o kodzie JR i skrzynią 5 biegową, a całość daje około 70KM, bardzo żwawych, pomimo przebiegu prawie 410000, co dla niektórych jest niemożliwe, bo przecież po 200000 samochód nie nadaje się do jazdy. Samochód u poprzedniego właściciela, który posiadał ten samochód ponad 8 lat, co najmniej raz w roku śmigał do hiszpani, francji jak mówił - bezawaryjnie. Na samochodzie raczej nie było oszczędzane, na podwórku oprócz golfa stało jeszcze 6 samochodów, od najstarszego golfa, poprzez a4 b5 aż po nowego tourana Zawieszenie jest seryjne narazie tak jak heble i wydech, który fabrycznie jest bez katalizatora. Kółeczka były 13" stalowe z oponami 175/70/13, a teraz siedzą 14" z oponami Pirelli 195/50/14, na których niestety bez wspomagania kręci się za***iście Audio narazie to zwykłe kasetowe radio i dwa głośniki w drzwiach. Ze zmian to jest tak: felgi jak wyżej wspomniałem fotele od jetty - półwelury z 4 zagłówkami, składane w proporcjach 2/1 obicie bagażnika wewnątrz z jetty - materiałowe boczki. Zmieram graty na IC, który planuję umieścić... zobaczycie gdzie W tygodniu pozbieram resztę gratów do autka, zobaczymy co znajdę. Z większych wydatków to niestety czeka mnie rozrząd i olej w skrzyni chyba. Nie wielka rdza wychodzi na drzwiach pod listwami, ale to ogarnę również własnoręcznie. Jest szyberdach, ale ten był nie zbyt estetycznie zaklejony, wczoraj to ogarnąłem i otwarłem, niestety delikatnie przecieka i też muszę coś z tym zdziałać. Poniżej również widać, że 160 da radę polecieć tym autem, a ciekawostką jest, że te silniki katalogowo osiągają prędkość maksymalną 160km/h. Niestety nie sprawdzone z GPS. Foty tutaj: tak było: tak jest:
-
[80 B4] Moja pierwsza Audi
no byłaby bajeczka natchnąłeś mnie i opisałem też jakiegoś drugiego starego grata na forum :gwizdanie:
-
[80 B4] Moja pierwsza Audi
łoo nie źle chętnie bym taką przygarnął ale ja mam coś innego do dopieszczania :gwizdanie:
-
[80 B4] Moja pierwsza Audi
mówisz o b4?
-
[80 B4] Moja pierwsza Audi
połowa posiadaczy a4, baa pewnie nawet więcej nie ma takiego wypasu jak tutaj
-
[B5 AJL] Czarna mamba 180km,quattro :)
ten tylny tłumik, czarny znaczek na grilu i białe tarcze mi nie leżą wogóle, alu zmień, zawieche jaką masz 1be? kiera to nie s-line, bo tego nie było w b5, tylko s4 conajwyżej. polerka chyba by się przydała, co? zmień lampki przód, tył, migacze boczne jeszcze i będzie ok i jeszcze czemu ta wycieraczka tak stoi?
-
[B6 AVJ] Po 4 dniach nieodpalania auta silnik NIE ODPALA wcale PLEASE HELP !!!!!!!!
z tego co wiem, to automata można holować do kilku km, nie przekraczając 40km/h ale i to nie jest zalecane i nie wiem jak sprawa wygląda w multitroniku.
-
[80 B4] Moja pierwsza Audi
świetna b4 są fajne rozumiem, że jest w ciągłym użytkowaniu ale u ciebie, tak?
-
MKII diesel :) Sprzedany
GILI żyjesz? dzieje się tam coś z golfem?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
no somes wszystko na czarno pokaż tą tylną popielniczkę jak ona w czarnym wygląda
-
[ALL B5] Jakie fele wybrać???
na moje oko to opona 205-215/45/17 i bez dystansów.
-
A4 FL seria
całkiem fajne autko, felga, gwint i będzie bardzo dobrze, a silnik AHH ma duuży potencjał na moc mimo wszystko zapraszam do tego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27936.0 bo fotki nie działają odrazu.
-
[ALL B5] Jakie fele wybrać???
trochę zła perspektywa i rozmiar. niech powie, z którymi chciałby VT to nie będzie problemu
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
s4, rs4, albo chociaż poliftowy. może być ramka na czarno
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
oj wszyscy z grubej rury walą
-
[ALL B5] Jakie fele wybrać???
oczywiście że bbs. jakaś firma sensowna i wzór ładny. reszta wyglądałaby śmiesznie na a4.
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
czy ja dobrze widze że lewa lampa jest polift a prawa przedlift chyba nie
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
oj kolego, sporo pracy pewnie w to auto włożyłeś, ale to zupełnie mi się nie widzi. ale kolorek ładny silnik arg? to nie był czasami silnik w poliftach?
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jest dobrze podoba mi się 2din dotykowe i ekran w bagażniku jednak też działa
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
wczoraj wrzucałem za 100zł kompletne podświetlane kratki, ale albo ktoś się dogadał po za allegro albo nie wiem co http://moto.allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1579362937.html co do auta to jak posłuchasz rad userów to będzie ok bo materiał jest dobry
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
na uj komu gumowe na lato gdzies kiedyś wyczytałem, że chyba koło 170zł materiałowe?
- Strefa Śmiechu