Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ostrów wielkopolski bp ON 5.44
  2. no drugi drugi zima idzie, tylny napęd.. ojj czuję, że będzie dobrze
  3. no nie ma to jak się do wszystkiego przyzwyczajać..
  4. rzeczywiście jest... dla mnie to tak samo wielki shit... no ale co zrobić.. najgorsze to, że już teraz nie mogę powrócić do starego widoku..
  5. Szukam szukam i nie mogę znaleźć... W ofertach na moto.allegro nie mogę znaleźć lokalizacji.. Przeglądam strony pixel po pixelu i nic.. Może ktoś pomoże?
  6. leje zwykłą albo bio z biedrony to tak jak mówisz, na lato można zatankować na bio oprócz smrodu nie ma żadnej różnicy w spalaniu czy w mocy (to drugie to może dlatego, że tu mocy nie ma )
  7. jak wpadniesz to się coś otworzy [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:38_________________________________________________No i wreszcie nadszedł ten czas, gdy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że samochód jest w bardzo dobrej kondycji technicznej! :czujnik: Całe zawieszenie zrobione, skrzynia działa jak należy, silnik pracuje jak należy! Tylko i wyłącznie przegub wału został :wpysk: Po za tym wczoraj pogrzebałem trochę. Założyłem trzeci stop, naprawiłem podświetlenie i żarówki w liczniku, ustawiłem kierownicę odpowiednio, żeby na geometrii ustawili mi dobrze zawieszenie, założyłem ramkę na radio, wyprałem tylną półkę i umyłem dokładnie dól tylnej szyby (tam gdzie jest ciężko dostępne przez półkę). No i całą reszta - umyty, nawoskowany, wypastowany, odkurzony :zeby: Poniżej kilka fotek. Karoserię chyba odpuszczę sobie przed zimą, zrobię po
  8. no właśnie też byłoby mi ciężko o 5 rano.. ale z kumplem gadałem co biega i mówi, że wieczorem nie ma sensu.. oO
  9. Panowie - kiedy najlepiej biegać? Rano czy wieczorem? Jeśli rano to godzina 5 a wieczorem to koło 19-20. Też bym sobie pobiegał i już nie raz miałem konkretne chęci ale zamiast tego zostałem wyciągnięty na browar. Także chyba najlepiej samemu biegać
  10. CHYBIŁ-TRAFIŁ - ja już zapowiedziałem, że wolne niech wszyscy robią i w piątek wielka 3 dniowa biba!
  11. Cotygodniowe niedzielne zboczenie
  12. Następny temat micha: "Jak zbajerować klienta" ... odmówiłem pracy warunki mi nie pasowały. ogólnie to myślałem, że wyjebię w powietrze tam.. po pierwsze jak zaszedłem to łepki w krótkich spodenkach w sandałach ze słuchawkami na uszach, w tenisówkach itp... po drugie - czekałem na rozmowę 3.5 godziny, po czym już mi było wszystko jedno... no nic, szukam dalej czegoś innego ale nic na siłe Panowie - dla wszystkich wielkie DZIĘKI za wszelką pomoc!
  13. i gacie i spodnie nisko, co by chorobę rozdartych pleców było widać..
  14. baterie w aparacie mi wysiadły zresztą, już mi się nie chce. ale wstępnie mam naszykowane czarne jeansy oraz niebieska koszula (nie taliowana) na krótki rękaw. Do tego miałbym buty od garniaka takie szare, niby pasujące do jeansów. Ew. luknę rano za jakimiś mokasynkami (kolor?).
  15. Panowie kurcze.. rozmowa jutro jednak. godzina 14.30. jak tak czytam te wasze posty, to rzeczywiście musiałbym merca opchnąć, żeby jakoś się ubrać na tą rozmowę.. nie mam żadnych krawatów ani marynarek prócz garniturowej. nie mam także mokasynów, bo nigdy mi taki ubiór potrzebny nie był... mam adidasy dżinsy różne spodnie materiałowe, koszule itp... zobaczę rano...
  16. Ehh.. sieczke w głowie mi taką zrobiliście... idę spać, zobaczę jutro. dzięki
  17. na niczym się nie trzymała ale nie skakała ani nic - ciasno ją włożyłem.
  18. hmm... przemyślę jeszcze. a jak garniak to kompletny?
  19. ok, w takim razie wezmę. mam nadzieję, że się uda przynajmniej uzbieram na a4 :gwizdanie: jeszcze raz chłopaki dzięki za wskazówki!
  20. dzięki za wszelkie wskazówki o tym CV to nie wiedziałem.. ale skoro im wysyłałem te CV to i tak mam przynieść jeszcze raz?
  21. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. Chodzi o prace w sklepie RTV w jednej z galerii handlowych. Jestem uczniem szkoły średniej i to będzie praca "po szkole". Mam ubierać garniak czy nie, bo kurcze nie mam pojęcia..?
  22. nie prawda.. ale po zimie planuję sprzedać i przesiąść się w jedyny odpowiedni samochód [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 13:03_________________________________________________małe niedzielne rezanko - dekor w alkantarze - niestety nie skończone lub do poprawek, tylko muszę odpowiednio to przemyśleć. jeszcze gałka będzie w alcantarze. a tutaj jak ładnie wosk trzyma po 2 tygodniach:
  23. michal - koło rewelka, jak dla mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.