Treść opublikowana przez michu93
-
Ceny paliwa marzec 2026
ostrów wielkopolski bp ON 5.44
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
no drugi drugi zima idzie, tylny napęd.. ojj czuję, że będzie dobrze
-
Głupie pytanie odnośnie nowej odsłony moto.allegro.
no nie ma to jak się do wszystkiego przyzwyczajać..
-
Głupie pytanie odnośnie nowej odsłony moto.allegro.
rzeczywiście jest... dla mnie to tak samo wielki shit... no ale co zrobić.. najgorsze to, że już teraz nie mogę powrócić do starego widoku..
-
Głupie pytanie odnośnie nowej odsłony moto.allegro.
Szukam szukam i nie mogę znaleźć... W ofertach na moto.allegro nie mogę znaleźć lokalizacji.. Przeglądam strony pixel po pixelu i nic.. Może ktoś pomoże?
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
leje zwykłą albo bio z biedrony to tak jak mówisz, na lato można zatankować na bio oprócz smrodu nie ma żadnej różnicy w spalaniu czy w mocy (to drugie to może dlatego, że tu mocy nie ma )
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
jak wpadniesz to się coś otworzy [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:38_________________________________________________No i wreszcie nadszedł ten czas, gdy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że samochód jest w bardzo dobrej kondycji technicznej! :czujnik: Całe zawieszenie zrobione, skrzynia działa jak należy, silnik pracuje jak należy! Tylko i wyłącznie przegub wału został :wpysk: Po za tym wczoraj pogrzebałem trochę. Założyłem trzeci stop, naprawiłem podświetlenie i żarówki w liczniku, ustawiłem kierownicę odpowiednio, żeby na geometrii ustawili mi dobrze zawieszenie, założyłem ramkę na radio, wyprałem tylną półkę i umyłem dokładnie dól tylnej szyby (tam gdzie jest ciężko dostępne przez półkę). No i całą reszta - umyty, nawoskowany, wypastowany, odkurzony :zeby: Poniżej kilka fotek. Karoserię chyba odpuszczę sobie przed zimą, zrobię po
-
Strefa biegaczy, triathlon
no właśnie też byłoby mi ciężko o 5 rano.. ale z kumplem gadałem co biega i mówi, że wieczorem nie ma sensu.. oO
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
tvp1 godz. 22.15
-
Strefa biegaczy, triathlon
Panowie - kiedy najlepiej biegać? Rano czy wieczorem? Jeśli rano to godzina 5 a wieczorem to koło 19-20. Też bym sobie pobiegał i już nie raz miałem konkretne chęci ale zamiast tego zostałem wyciągnięty na browar. Także chyba najlepiej samemu biegać
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
CHYBIŁ-TRAFIŁ - ja już zapowiedziałem, że wolne niech wszyscy robią i w piątek wielka 3 dniowa biba!
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
Cotygodniowe niedzielne zboczenie
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Następny temat micha: "Jak zbajerować klienta" ... odmówiłem pracy warunki mi nie pasowały. ogólnie to myślałem, że wyjebię w powietrze tam.. po pierwsze jak zaszedłem to łepki w krótkich spodenkach w sandałach ze słuchawkami na uszach, w tenisówkach itp... po drugie - czekałem na rozmowę 3.5 godziny, po czym już mi było wszystko jedno... no nic, szukam dalej czegoś innego ale nic na siłe Panowie - dla wszystkich wielkie DZIĘKI za wszelką pomoc!
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
i gacie i spodnie nisko, co by chorobę rozdartych pleców było widać..
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
ale wy macie misje
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
baterie w aparacie mi wysiadły zresztą, już mi się nie chce. ale wstępnie mam naszykowane czarne jeansy oraz niebieska koszula (nie taliowana) na krótki rękaw. Do tego miałbym buty od garniaka takie szare, niby pasujące do jeansów. Ew. luknę rano za jakimiś mokasynkami (kolor?).
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Panowie kurcze.. rozmowa jutro jednak. godzina 14.30. jak tak czytam te wasze posty, to rzeczywiście musiałbym merca opchnąć, żeby jakoś się ubrać na tą rozmowę.. nie mam żadnych krawatów ani marynarek prócz garniturowej. nie mam także mokasynów, bo nigdy mi taki ubiór potrzebny nie był... mam adidasy dżinsy różne spodnie materiałowe, koszule itp... zobaczę rano...
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Ehh.. sieczke w głowie mi taką zrobiliście... idę spać, zobaczę jutro. dzięki
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
na niczym się nie trzymała ale nie skakała ani nic - ciasno ją włożyłem.
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
hmm... przemyślę jeszcze. a jak garniak to kompletny?
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
ok, w takim razie wezmę. mam nadzieję, że się uda przynajmniej uzbieram na a4 :gwizdanie: jeszcze raz chłopaki dzięki za wskazówki!
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
dzięki za wszelkie wskazówki o tym CV to nie wiedziałem.. ale skoro im wysyłałem te CV to i tak mam przynieść jeszcze raz?
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. Chodzi o prace w sklepie RTV w jednej z galerii handlowych. Jestem uczniem szkoły średniej i to będzie praca "po szkole". Mam ubierać garniak czy nie, bo kurcze nie mam pojęcia..?
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
nie prawda.. ale po zimie planuję sprzedać i przesiąść się w jedyny odpowiedni samochód [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 13:03_________________________________________________małe niedzielne rezanko - dekor w alkantarze - niestety nie skończone lub do poprawek, tylko muszę odpowiednio to przemyśleć. jeszcze gałka będzie w alcantarze. a tutaj jak ładnie wosk trzyma po 2 tygodniach:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
michal - koło rewelka, jak dla mnie