Treść opublikowana przez michu93
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
ja po dzisiejszej trasie stwierdziłem, że jest lepiej z kortonikiem. jak jadę to temperatura rośnie a nie stoi w miejscu. ale jak miałem np 80* i się zatrzymałem na poboczu i auto zostawiłem odpalone to temperatura zaczęła spadać - to normalne? było jakieś -8*
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no mam nadzieję, że i u mnie tak będzie
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
ja mam układ sprawny, ale jak temperatura zawitała przy okolicach -8* to rano wyjeżdżałem to dopiero po 20km (połowa drogi) złapało 90* - 40-50km/h przy ogrzewaniu. chyba sobie zasłonię chłodnicę, ale słyszałem, że można zasłaniać ale nie więcej niż połowę?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no -18* dowaliło u mnie ciekawe jak klekot odpali kumpel już zdążył auto rozwalić o północy
-
Mandat zimową porą
snajper - za dnia ok, ale nocą albo nawet zimą wyobrażasz to sobie? ty samochodem jeździsz przy prawej krawędzi jezdni? prosty przykład: prawą stroną (pobocze czy ulicą) idzie dziadek a taki tir za***rdala przy prawej krawędzi jezdni - nie muszę chyba nikogo uświadamiać, że o ile go nie zahaczy to podmuchem wiatru może go wciągnąć pod naczepę. każdy jedzie ekonomicznie, bo może i nie zbiera paliwa dla siebie ale może mieć ustaloną normę, nikt nie jest chętny do zjazdu na pobocze, żeby korek przepuścić - im też zależy na czasie.
-
Mandat zimową porą
dodajmy też, że taki załadowany zestaw waży ok 45t - po wyjechaniu na suchy asfalt właściciel takiego tira na zimówkach zbyt długo by nie pojeździł kolega sebul, nie dość, ze ma punto, które jak mówi - jest na wykończeniu, to po "też złej trasie, na której nie ma gdzie wyprzedzać" chce - odważę się powiedzieć - zapier***ć. Ciekawe czy w tym swoim punto ma sprawne wszystko, łącznie z kołami (opony nadające się do jazdy, wyważenie), amorami i geometrią. Ilu jest takich co wymaga od innych wiele, a sam tak mało zrobić nie potrafi...
-
Muzyka w naszych autkach
- Dragon Green TDI by michu93.
ja jak cabrio to tylko b4 bym chciał co do golfów to u mnie też szyba kierowcy uchyla się tylko kilka cm, ale wcześniej uchylała się więcej, tylko strzelały plastiki więc podejrzewam, że się coś zacięło. nie chce mi się z tym narazie grzebać, bo w zasadzie nie potrzebuję otwierać całej szyby jak będzie cieplej to się tym zajmę. mi najbardziej brakuje tempomatu, bo robię głównie trasy i noga nie raz chciałaby odpocząć już ci współczuję roboty z tymi odpływami ---------- Post dopisany 03-12-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 19:17 ---------- dzisiaj miałem wolne w związku że jestem honorowym dawcą krwi więc w międzyczasie podleciałem umyć autko umyte z gorącym woskiem, do świąt musi wystarczyć koledzy z tyłu cały czas mnie pilnowali jak odjechałem to i oni odjechali p.s. czym można wypolerować szkła? chodzi mi o szkło halogenów.- Dragon Green TDI by michu93.
RS, ładny ten twój na forum golfa mi powiedział ktoś, że moje sierpy są z allegro. ale nikt mi nie chciał wytłumaczyć, po czym to poznał albo czym się one różnią- Dragon Green TDI by michu93.
dzięki wielkie- Dragon Green TDI by michu93.
yhym poniżej dwa zdjęcia z czyszczenia odpływów szyberdachu... mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał drugi raz ich czyścić środkowy palec u lewej ręki jest nieco skrzywdzony... wsadziłem w dziurę gdzie jest odpływ w słupku - blacha. jakoś wyciągnąłem i mówię sobie - pamiętaj, żeby więcej tam palca nie włożyć. ahh ta cholerna skleroza wsadziłem go tam jeszcze raz. palec mi utknął i siedziałem z palcem w dziurze z 5 minut, zanim ktoś z domu wyszedł i mydło przyniósł- Dragon Green TDI by michu93.
dzięki dzisiaj zostałem zmuszony do kupna nowych wycieraczek na przód taki mały "progres" dodatkowo powstał plan, radio beta zostanie zastąpione gammą IV + zmieniarka CD. Więc chciałbym skompletować zestaw DSP Nokii, tylko chciałbym jeszcze usłyszeć jak takie coś gra. a tu dostałem prezent a tu tak oo:- Dragon Green TDI by michu93.
no tu też szyberek jest ładny ten twój ex-golf widzę, że całe zderzaki w kolorze miałeś p.s. wycięty katalizator da lepszy gwizd turbiny z tłumika? katalizator jest cały- Dragon Green TDI by michu93.
nie, faktycznie ma wyższe obroty dzisiaj już po wymianie oleju i filtru do wiosny myślę, że starczy Gili a jak twoje MK2?- Dragon Green TDI by michu93.
tak, muszę go pod kompa podłączyć. już pisałem o tym tutaj na forum. zastanawiam się nad czujnikiem temperatury, bo ogólnie nie ma żadnych objawów, tylko to, że obroty są wyższe. ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- zastanawiam się, czy wrzucić radio Gamma V + zmieniarka Blaupunkta. Hmm, do tego komplet głośników w tylne drzwi...- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dobra. Dzięki za pomoc.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolega z choinki się urwał ?? Jak wół pisze na samej górze no, z samego czubka chciałem tylko się dowiedzieć, która firma z tych dwóch. Ale już i tak nieważne.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mobil czy Castrol? 10w40 z normą 505.00 - do 1.9 tdi 1Z ?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no to też o tym wspomniałem. i może tak zrobię, żeby jeździć ze spokojną głową- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie mam pytanko, znam miejsce gdzie wymieniają olej kompletnie - w warsztacie przy sklepie, jak w wielu punktach i kiedyś tam wymieniałem w mercedesie olej, no obsługa itp wszystko ok, tylko wtedy nie zwracałem uwagi na specyfikacje itp, teraz jak muszę wymienić olej a nie mam czasu samemu to zrobić to bym się tam wybrał, ale wiem, że leją olej z beczek i mam wątpliwości czy napewno odpowiedni olej mi zaleją. czy może lepiej poprosić o olej w bańce i kazać im wymienić? oczywiście jestem przy tej wymianie i mam wszystko na papierku (wymiana w 1.9 tdi 1Z)- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
forumowa hakownica B5 ? poliftowa- zakup golfa IV 2.0 GTI ANGLIKA na czesci?? Opinie
dobre, jakbym napisał "sprzedam auto. cena 5 klocków." wszystko zależy w jakim jest stanie i jakie ma wyposażenie, czy silnik jest w dobrej kondycji - jak masz zamiar sprzedać go na części to to jest ważniejsze, ile drzwi. zobacz sobie ile kosztuje kompletny silnik, co nie co z blachówy, wyposażenie, tapicerka i jakieś duperele. policz sobie wszystko i będziesz wiedział mniej więcej czy ci się opłaci czy nie. druga sprawa, musisz być świadomy, że jeżeli jest to już inwestycja, to długoterminowa. części nie sprzedasz w ciągu miesiąca ani dwóch.- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
co poradzisz, wstydzi się klubu pięknie ci to autko wychodzi dropsone- Dragon Green TDI by michu93.
siema CerB ale ale o co chodzi- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
co jest, zabawa się skończyła? - Dragon Green TDI by michu93.