Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ja nie jestem przekonany do oświetlenia ledowego w kabinie... tak mi się ciemno wydaje...
  2. z tego co wiem to na świecących się klockach jeszcze można jeździć a jeździć ładnie to ci tam świeci a z tyłu też masz ledy? w sensie w środku
  3. to jest chyba motywacja do działania
  4. Jeszcze chwilę i będzie dyktatura Bo demokracji już dawno nie ma.
  5. yhym, a to jakieś ori dekory czy coś kombinujesz? ja się właśnie zastanawiałem jak zrobić ledy w lampy ale jeszcze kombinuję nad dziennymi w drogowych - zamiast modułu
  6. co robisz z dekorami? chcesz w zwykłe lampy wsadzić ledy?
  7. No łądnie zaczyna się prezentować Fajny kolorek, to nie jest ten sam co ma Slepy? Dbaj
  8. daleko nie masz:naughty: Dozbieraj i zapraszam na wiosnę Auto najwcześniej sprzedam w połowie lutego, bo na razie jest potrzebne:wink: do tego czasu nie zdołam dozbierać... ale jakbyś do lata nie sprzedał to się pomyśli
  9. świetne auto, pięknie się prezentuje jakbym miał kasiorę to jutro byłbym u Ciebie
  10. krzych00 najlepsze efekty tam robisz
  11. hahahahaha nie wysiadali bo jak trzasnął drzwiamy to sie rdza sypała jak pruchno z d*py:grin: ahh wiem jak to jest
  12. jest GoFL CZY w tle
  13. rozumie, czy nie rozumie, zamiast na luźno brać takie uwagi to kilku osobom tutaj zaczęło przeszkadzać, że ktoś wyraża swoją opinię na ten temat. żaden z was odpuścić nie chce, to niech wam dadzą po kropce to może poluzujecie trochę gacie. chcesz jeździć m-powerem 1.6 w wersji audi to jeździj, ale każdy może pisać tu swoje opinie, bo po to każdy z nas robi PUBLICZNY wątek. i skończcie te pierdzielenie bo mi się tu już wchodzić i czytać waszych wypocin nie chce, pewnie jak każdemu. EOT.
  14. widocznie mrogal dostał za niską stawkę za odśnieżanie ulic
  15. ja tankowałem dziś na bp ON - 5.48
  16. dzwoń jakby co, żebym na miejscu był
  17. jutro to mam studniówkę
  18. jeszcze mnie przewieźć musisz zanim mnie tu zostawisz na pastwę losu ale to jak kolejnym razem tu wrócisz
  19. wiem, w ubiegłym roku biegałem regularnie i byłem z tego zadowolony
  20. dokładnie cieszę się, że was to interesuje. napewno was poinformuję chyba komuś przeszkadza, że biegam sobie "amatorsko"...
  21. już? ja pierdziu, poprzednie lata to chociaż na przystanek rowerem jeździłem albo sprint na uciekającego busa no ale szczerze mówiąc to już zaczynam konkretnie myśleć znowu o bieganiu + coś tam oby już śniegu nie było, to chęci nie uciekną
  22. w starszych konstrukcjach o ile się nie mylę należało czekać aż zgaśnie kontrolka świec, czy na ciepłym czy na zimnym, może dlatego ci się to wzięło. kiedyś jak miałem golfa ii 1.6td to o tym czytałem ale nie chcę tutaj tego pisać, bo mogę coś pomylić.
  23. będziesz kręcił i kręcił ale odpali
  24. jakbym robił poniżej 10kkm rocznie, to też bym sobie sprawił T PB ale to jest niemożliwe, bo choćbym nie musiał nigdzie jeździć to bym takiego nieskiego przebiegu nie uzyskał
  25. też jestem ciekaw jak tam działasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.