Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ja nie jestem przekonany do oświetlenia ledowego w kabinie... tak mi się ciemno wydaje...
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
z tego co wiem to na świecących się klockach jeszcze można jeździć a jeździć ładnie to ci tam świeci a z tyłu też masz ledy? w sensie w środku
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to jest chyba motywacja do działania
-
Uwaga! ITD zagłusza łączność na kanałach używanych przez CB?
Jeszcze chwilę i będzie dyktatura Bo demokracji już dawno nie ma.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
yhym, a to jakieś ori dekory czy coś kombinujesz? ja się właśnie zastanawiałem jak zrobić ledy w lampy ale jeszcze kombinuję nad dziennymi w drogowych - zamiast modułu
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
co robisz z dekorami? chcesz w zwykłe lampy wsadzić ledy?
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
No łądnie zaczyna się prezentować Fajny kolorek, to nie jest ten sam co ma Slepy? Dbaj
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
daleko nie masz:naughty: Dozbieraj i zapraszam na wiosnę Auto najwcześniej sprzedam w połowie lutego, bo na razie jest potrzebne:wink: do tego czasu nie zdołam dozbierać... ale jakbyś do lata nie sprzedał to się pomyśli
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
świetne auto, pięknie się prezentuje jakbym miał kasiorę to jutro byłbym u Ciebie
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
krzych00 najlepsze efekty tam robisz
-
Nimbus Grau Perl Effekt
hahahahaha nie wysiadali bo jak trzasnął drzwiamy to sie rdza sypała jak pruchno z d*py:grin: ahh wiem jak to jest
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jest GoFL CZY w tle
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
rozumie, czy nie rozumie, zamiast na luźno brać takie uwagi to kilku osobom tutaj zaczęło przeszkadzać, że ktoś wyraża swoją opinię na ten temat. żaden z was odpuścić nie chce, to niech wam dadzą po kropce to może poluzujecie trochę gacie. chcesz jeździć m-powerem 1.6 w wersji audi to jeździj, ale każdy może pisać tu swoje opinie, bo po to każdy z nas robi PUBLICZNY wątek. i skończcie te pierdzielenie bo mi się tu już wchodzić i czytać waszych wypocin nie chce, pewnie jak każdemu. EOT.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
widocznie mrogal dostał za niską stawkę za odśnieżanie ulic
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja tankowałem dziś na bp ON - 5.48
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
dzwoń jakby co, żebym na miejscu był
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
jutro to mam studniówkę
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
jeszcze mnie przewieźć musisz zanim mnie tu zostawisz na pastwę losu ale to jak kolejnym razem tu wrócisz
-
Strefa biegaczy, triathlon
wiem, w ubiegłym roku biegałem regularnie i byłem z tego zadowolony
-
Strefa biegaczy, triathlon
dokładnie cieszę się, że was to interesuje. napewno was poinformuję chyba komuś przeszkadza, że biegam sobie "amatorsko"...
-
Strefa biegaczy, triathlon
już? ja pierdziu, poprzednie lata to chociaż na przystanek rowerem jeździłem albo sprint na uciekającego busa no ale szczerze mówiąc to już zaczynam konkretnie myśleć znowu o bieganiu + coś tam oby już śniegu nie było, to chęci nie uciekną
-
Jak odpala Diesel
w starszych konstrukcjach o ile się nie mylę należało czekać aż zgaśnie kontrolka świec, czy na ciepłym czy na zimnym, może dlatego ci się to wzięło. kiedyś jak miałem golfa ii 1.6td to o tym czytałem ale nie chcę tutaj tego pisać, bo mogę coś pomylić.
-
Jak odpala Diesel
będziesz kręcił i kręcił ale odpali
-
300.000 na blacie :)
jakbym robił poniżej 10kkm rocznie, to też bym sobie sprawił T PB ale to jest niemożliwe, bo choćbym nie musiał nigdzie jeździć to bym takiego nieskiego przebiegu nie uzyskał
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
też jestem ciekaw jak tam działasz