Treść opublikowana przez michu93
-
Turbina nie pracuje? i kilka innych dupereli
nie zrobiliśmy logów.
-
Turbina nie pracuje? i kilka innych dupereli
dzięki pomocy kaju182 właśnie przejrzeliśmy golfa vagiem. ogólnie wyszła dziwna sprawa - turbina nie chce pracować. maksymalnie pompuje jakieś 1200 milibara(?) a powinno być 1800, ale co najciekawsze samochód ma moc i to zdrową jak na 1z katalizator jest - wyciąć? ogólnie przepływka trochę za dużo powietrza podaje na wolnych obrotach ale podczas jazdy jest mniej więcej ok. kąt wtrysku też przydałoby się ustawić, ale z odpalaniem nie ma najmniejszych problemów a odpalałem go nawet przy -18st.C i bez problemu. jeszcze obroty na jałowym pokazywało w granicach 920-940 - na liczniku mam lekko ponad 1000. więcej problemów nie znaleźliśmy - aha - "błąd 527 - czujnik temperatury w przewodzie dolotowym g72 przerywa lub zwarcie do plusa" jeszcze takie coś pokazuje, a po skasowaniu powraca. co z tym wszystkim zrobić?
-
Aczwóreczka by Wolantt
a ty masz kiere z polifta? to jest ten 1997r po lifcie już? pokaż wnętrze
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
już to widziałem xD
-
Aczwóreczka by Wolantt
ładnie, ale spasuj ładnie ten przód, bo wygląda nieciekawie... i tłumik się jakoś dziwnie rozjeżdża ale po za tym to fajne zmiany, jeszcze tylne lampy z polifta bym wrzucił i migacze boczne koniecznie białe albo dymione
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
skoro dla ciebie ten silnik to zimna kupa, to sprzedaj i kup sobie benzynkę. sprawdź termostat i czujnik temeratury, ale skoro mówisz, że w aucie masz gorąco to pewnie czujnik jest winien. karton nie pomoże nikomu rozwiązać problemu z uszkodzonym termostatem czy czujnikiem temperatury! karton można wsadzić do diesela, żeby trochę szybciej łapał temperaturę, do benzyny moim zdaniem całkowicie zbędne. a z drugiej strony jak się jeździ do 2000rpm to też nie można wymagać żeby ci się diesel nagrzewał przy ujemnych temperaturach...
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
jak wyłączysz to ci będą szyby parować włącz auto i niech samo pracuje, ewentualnie na jedną kreskę
-
Dragon Green TDI by michu93.
-18* a GoFL chce jeździć! ---------- Post dopisany 13-12-2012 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 09:41 ---------- Takie tam... (karton się ładnie prezenci ) z rana z sopelkami wiem, wiem, że czysty a ciekawe na co się skórka szykuje
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Max Graham Feat. Neev Kennedy - So Caught Up (Original Mix) znalazłem tytuł pod filmikiem ale mimo wszystko dzięki
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
no elegancko chciałbym taką miejscówkę gdzieś tutaj tytuł podkładu proszę
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
o to to! to samo powtarzam
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ładnie ładne, cholera no tak bardzo chciałbym Quattro...
-
[B5 1Z] A4 TDi
18" czy 19" ładne koło, ale chyba trochę popracować nad nimi trzeba co?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dzisiaj wbijam na facebook a tam kumpel mi takie coś wrzucił: xD a tak apropo - od soboty wieczór GoFL stał przez niedzielę i dziś rano nawet się nie zachłysnął ogólnie ostatnio tankuję na BP i nie dosyć, że cenowo jest co raz lepiej, to wydaje mi się, że na jakoś paliwa narzekać nie można dziś po 5.54 lałem xD
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
chodzi o czujnik temperatury cieczy nie jestem pewien, ale w pobliżu termostatu powinien być - i przy nim wtyczka na 2 kable.
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
devastation - i masz benzyniaka
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
ale wstyd. ' przepraszam
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
po 30km mimo wszystko powinieneś mieć już 90*. Ja jak jadę w ruchu "poza miejskim" i przy ogrzewaniu to przy tych -10* na dworze i wolnej jeździe, 90* łapie po ok 15km.
-
Pytanie odnośnie jazdy zimą :P
a czy 1z nie ma jednomasy? nie wiem jak zużycie na wolnych obrotach ma się do dwumasy...
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
skoro nie nagrzewa się do 90* to pewnie termostat.
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
kowi, czekasz też aż przekaźnik rozłączy świece? bo dzisiaj się na ten temat kłóciłem z pewną osobą on mówił, że świece przestają grzać jak kontrolka zgaśnie, a ja twierdzę, że przestaje grzać jak przekaźnik je rozłącza
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
ja dodatkowo nie mam osłony pod silnikiem, a to pewnie tam też ciepło ucieka
-
Pytanie odnośnie jazdy zimą :P
wychodzi na to, że najlepiej jechać w okolicach najwyższego momentu obrotowego czyli takim stylem, jak zawsze
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
małe pytanko - świece żarowe grzeją do momentu zgaśnięcia kontrolki czy do momentu aż przekaźnik je rozłączy - chodzi mi o to pyknięcie przekaźnika?
-
Pytanie odnośnie jazdy zimą :P
Tak się ostatnio zastanawiam, jak spadł śnieg i wolniej jeździć trzeba. Jeśli np jest odcinek drogi na którym mogę jechać na 4 biegu w okolicach najwyższego momentu obrotowego (u mnie 1900rpm) i tak cisnąć przez kilka kilometrów, czy może lepiej na 5 biegu przy około 1400rpm?